Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Beloşçum geçmiş olsun canım ya dikkat et kendine tatlım. Tansiyon problemin mi var acaba neden başın dönüyor ki?

Beloşçum geçmiş olsun canım ya dikkat et kendine tatlım. Tansiyon problemin mi var acaba neden başın dönüyor ki?

claire canım hg. nasılsın? belenaya hepimiz üzüldük umarız önemli birşey yoktur.
ozlemacar merhaba sende hg. kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama bence bebiş işini fazla erteleme. bazen önce iş,kariyer o, bu derken erteliyoruz ama istediğimiz zamanda bebiş olmuyor. tabi karar senin kararın. herşeyin hayırlısı.

belenaycım cok gecmıs olsun hayatım :teselli:arkadaslara katılıyorum ıhmal etme hemen bı dr.a gıt
kızlar hepınızın duasına ıhtıyacım var bursaya nakıl ıslerı ıcın ugrasıyoruz yarın esımı gorusme ıcın cagırdılar ne olur dua edıverın:Saruboceq: bu sefer olsunda artık burdan tasınalım burda ıyıce bunaldım 6 senedır burdayım artık bızımde bursaya gıtme hakkımız var dımı amayerimseniben
yuce yaradanım ne olur bu ısımız olsun barı:Saruboceq:sankı ondan sonra hersey yoluna gırcekmıs gıbı hıs var ıcımde

çok sağolun kızlar allah hepinizden razı olsunŞenizcanlarımsınaz uzun zamandır ara ara böle oluyordu ama bu sefer fena yakaladı bir doktora görünme zamanım gelmiş anlaşılan ama şimdi daha iyiym geçti çok şükür kızlar hepinizi çok seviyorum
işyerindekiler dalga geçiyor bu kadar içme diye:içelim::roflol:
eee sizde ne var ne yok güzel haber veren yokmuuuuuuu
:emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek:

belenaycım cok gecmıs olsun hayatım :teselli:arkadaslara katılıyorum ıhmal etme hemen bı dr.a gıt
kızlar hepınızın duasına ıhtıyacım var bursaya nakıl ıslerı ıcın ugrasıyoruz yarın esımı gorusme ıcın cagırdılar ne olur dua edıverın:Saruboceq: bu sefer olsunda artık burdan tasınalım burda ıyıce bunaldım 6 senedır burdayım artık bızımde bursaya gıtme hakkımız var dımı amayerimseniben
yuce yaradanım ne olur bu ısımız olsun barı:Saruboceq:sankı ondan sonra hersey yoluna gırcekmıs gıbı hıs var ıcımde

ceydacım hayırlısı olsun.umarım yarınki görüşme olumlu yönde olur. hakkınızda hayırlısı neyse o olsun arkadaşım.dular seninle:Saruboceq:

ohhhhhhh Allaha şükür belenay iyileşmiş :)) ama sen ihmal etme bir doktora git.

ceydacım inşallah allahım gönlünüze göre verecek içini ferah tut canımm dualarımız seninleee hayırsılı olsun

715364bfz8.jpg

claire canım hg. nasılsın? belenaya hepimiz üzüldük umarız önemli birşey yoktur.
ozlemacar merhaba sende hg. kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama bence bebiş işini fazla erteleme. bazen önce iş,kariyer o, bu derken erteliyoruz ama istediğimiz zamanda bebiş olmuyor. tabi karar senin kararın. herşeyin hayırlısı.

hayatım ben daha yeniyim bır senelık evlıyım o yuzden acele etmıyorum:eek:Ama bır gercek var kı gercekten cok ıstıyorumkaydirigubbakcemile2

Kızlar merhaba.Benim de umut dolu bekleyişim sürüyor.Allah hepimize hayırlısı ile hamile kalıp doğum yapmayı nasib etsin?

Herkese merhaba ben 2,5 yıllık evliyim artık bende hamıle kalmak istiyorum.Hepimiz için hayırlısı olsun.

yasemıncım evlılık takvımı nasıl yapılacagını buldum ama acamadım evlılık cızelgesı yapmak var bıde sen gırde bı bak ıstersen etıketlerde gırıosun ordan evlılık sec sayfa gelecek evlılık cızelgeseıde takvımde orda hangıne gırebılırsen uygularsın ıstersen

Beloşum geçmiş olsun noldu sana ya..Nazarmı değiyor benim güzel ablama...Bana dersin bide sen niye ihmal ediyorsun gitsene bir doktora artık..Bu kaçıncı baş dönmesi bak ciddi bişey olabilir Allah korusun...Peşindeyim ona göre.:nazar:
Ceydacım inşallah hakkınızda hayırlısı olsun ...Merkezde olmak daha iyidir tabi ..Allah gönlüne göre versin...Oraya geçincede bide bebiş versin..:Saruboceq:
Yasemen niye cvp vermedin şekerim profil msjlarını bi kontrol etsene.-tatlicadiarzu-

Şimdi kızlar size bişey anlatıcam ben hala şoktayım:1shok:.Benim 15 senelik çok yakın bir arkadaşım var..1 yaşında bir kızı var..Geçenlerde yazmıştım 3-4 aydır adet görmüyor dış gebelik falan olabilirmi diye size sormuştum...Neyse kıza doktora gitmesi için baskı yaptım dur misafir gitsin,ay ramazan bitsin,yok bayram geçsin salladı bu beni..Dün doktora gidiyor bensiz işler yoğun malum:) veeeeeeeeeeeeee
6 aylık hamile ...:sm_cool:
Ben ne desem bilmiyorum ...Hiç belirtide yok karıda..Bide doktora hiç oynamadı falan demiş....Ayyyy ölücem :))
Tabi doktorda oynamıştır sen anlamamışsındır demiş...Bu da kız...Yine teyze oluyorum..
Bende dedimki kızım sen tarihe geçicek karısın 6 aylık bebeği farketmeyen biri daha olabilirmi ya lütfen söyleyin...Karnıda kocaman yaniii...:CüvCüv:
Offf neyse çok uzun olmuş ...Böyle yani kızlar.
:nazar:

teyzeleri bakınnn meleğime nasıl ama hehehe emekliyoda anam ne zaman büyüdüü buuu çok tatlıı yaaa

X