Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Günaydın canım arkadaşlarım. Bahharcım inşaallah bebişin seninledir. Testi yapar yapmaz bize haber ver tamam mı?

günaydın alincim nasılsın bakalım.neyse işe geçecem birazdan ama bugün bi günaydın yazıp öyle gideyim.
bahhar cım hadi hayırlısı.bugün sen testini al yaptır sonucunu aldıktan sonra sana bişey anlatacam.öptüm hepinizi bütün kızlarrrrrr
inşallah hamişsindir..
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMM

günaydın kızlar oo özlemim gelmiş hg nasılsın kız... bahharcım testi yapmışsın heralde çıkmamış gene sağlık olsun o tek çizginin çift çizgi çıkacağı günler çok yakın öle hissediyorum...
alincim günaydın gene benle sen kaldıkmı başbaşa...

Bahar ile konuştun mu Sultan? Bu sabahki testi negatif mi çıkmış?
Sen ve benden başka kimse yok yine bacım...

kızlar oruç tuttanlar size bişey sorcam... sizinde mideniz sabahtan akşama kadar eziliyormu kazınıyormu böle...akşam sahura kalkmanıza rağmen benim midem mahvetti beni kaınıyor eziliyor sabahtan akşama kadar sanki hiçbişey yememişim gibi...mahvetti beni ya...

canım oruç herkesi farklı etkiliyor,bende ramazanın basından beri gün boyunca mide bulantısı çekiyorum benide öyle etkiliyor yani..

merhaba hanımlar nasılsınız bugün bakalım ben yine yoğun bir şekilde çalışıyorum alin sultan merve nasılsınız sizden başka kimsecik yok galiba seda cadı ceyda hakca zeyes smhsmh gelmemiş anlaşılan
baharcım canım benim sağlık olsun duyduğuma göre sonuç negatifmiş bundada vardır bir hayır canım hiç üzülme takdir allahın bir gün olacak inşallah yeterki hayırlısı olsun

iyidir belenaycım,bugün kalabalık değiliz,nerde bu kızlar çok merak ettim...-tatlicadiarzu- bu arada tatlım sanada kolay gelsinn:1hug:

sen bide beni görsen şimdi ...yarın bir test daha alıp yapıyım diyorum..kan testinde sonuç negatif çıkarsa daha çok üzülürüm

baharcım sanırım test negatif çıkmış,sakın üzülme tatlım,hakkında hayırlısı olsun..RABBİM en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürür kucaklarımızı bebişsiz bırakmaz inşallah...:Saruboceq:

merhaba arkadaşlar
ee bayramda yaklaştı iş güç çok(gerçi ben bişey yapmıyorum ama :jeyyar:)
ne var ne yok bakalım
zaman su gibi akıp geçiyor

İşlerden fırsat buldum hemen sayfaya girdim kızlar ne yapıyor diye ama kimseler yok. Hu hatunlar neredesiniz yahu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…