Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar merhaba herkese iyi akşamlar...
bahharcım herşeyin hayırlısı üzülmek yok.dün söz vermiştin. hepimiz Allahın izniyle adım adım bebişlerimize doğru yaklaşıyoruz.en yakın zamanda hamiş haberlerimizi buradan paylaşıcaz inşallah.

selam canlarım benım:teytey:ben geldım sızlerı cok ozledım yolculugum cok guzel gectı bolbol dular ettım allah dularımı kabul etsın:Saruboceq:
hakcaım canım benım cok uzuldum ınan aklım sendeydı hemen gecmıse baktım napalım hayırlısı olsun bundada vardır bır hayır durmadan yılmadan yola devam edecegız canım:teselli:
baharcım senın ıcınde hayırlısı olsun canım demekkı daha vaktı gelmemıs rabbım bırgun hepımızı sevındırecek emınım arkadaslar
calısmaya ve dua etmeye devam:lepi:

selam canlarım benım:teytey:ben geldım sızlerı cok ozledım yolculugum cok guzel gectı bolbol dular ettım allah dularımı kabul etsın:Saruboceq:
hakcaım canım benım cok uzuldum ınan aklım sendeydı hemen gecmıse baktım napalım hayırlısı olsun bundada vardır bır hayır durmadan yılmadan yola devam edecegız canım:teselli:
baharcım senın ıcınde hayırlısı olsun canım demekkı daha vaktı gelmemıs rabbım bırgun hepımızı sevındırecek emınım arkadaslar
calısmaya ve dua etmeye devam:lepi:

ceydacım hoşgeldin.yediğin içtiğin senin olsun anlat bakalım nerelere gittin? destekleriniz için teşekkür ederim.dediğin gibi vakti zamanı gelmemiş.yılmadan yola devammm.

ceydacım hoşgeldin.yediğin içtiğin senin olsun anlat bakalım nerelere gittin? destekleriniz için teşekkür ederim.dediğin gibi vakti zamanı gelmemiş.yılmadan yola devammm.

aziz mahmut hudayıden tut eyup sultana kadar hemen hemen heryerı gezdık canım cok guzeldı ya allah ınsalah sızlered boyle gezıler nasıp etsın canım ıstanbulda oturan arkadaslar cok sanslıymıs heryerı bırbaska guzel bolbol dua etme vaktım oldu oralarda ınsalah hepınız kucaklarınızda bebıslerle gıdın oralara ben oyle dua ettım bıdaa geldıımde bebısımle gelmek ıstıyorum dedım rabbıme emınımkı benı duydua.s

günaydınn kk nın güzel hatunları nasılsınız ben bugün iyi sayılırımda şu arife günü patrondan izin alsam daha iyi olucak pazar sabahı yola çıkmamız lazımmm ayyy vermiyecek sanırımmm dua edin kızlar inşallah versinnnnn ne olurrr

alincim günaydın nasılsın

Yasemenncim iyiyim çok şükür. Sen nasılsın?İnşaallah patronun insaflı davranırda verir izin. Nereye gidiyorsunuz bakalım? Ben arife günü izinliyim. Cumartesi akşamı Bodruma gidiyoruz.

herkese günaydın nasılız bakalım bugün alin yasemen cansucLk nasılsınız diğer kızlar uyuyor galiba bakalım bugün hamiş haberi çıkacakmı listeden hadi kızlar çalışmalara devam yılmak yok takii bebişlerimizi kucağımıza alana kadar yola devam

günaydın kk cadı hatunlarıııı :)) nasılsınız... ben mahvolmuş durumdayım kaç gündür temizlik yapmaktan mahvoldum sabah uyanamıyordum...:KK43:(

bizim topik sabitlenmiş yetkililer sesimi duyarmı acaba bir şey söylesem hani kaç kişi kaldık cümlesini başa alsalar iyi olmazmı gözümüz alışmış sabah araya araya zor buldum giğer arkadaşlarda öyle sanırım

kızlar bayram geliyor ramazan ayının bitmesine az kaldı yakında kadir geceside olacak dualarımızı bol bol yapalım bu genenin hürmetine rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
Hüzün_yılı
innocence
iiissil
imran88
jasminiee
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nur_elnur
melekt
mehril
merveburc
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
umudumsensin
umutvar
vezikül..
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. .......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ................HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... .....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... ......HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... ........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ...........................................HAMİLE( 60)
loli ahanda liste buldum ama kolay olmadı kızlar 2 ve 3 sayfada bir yenilersek listeyi eyi olur derim ben ....

kızlar bugün umut günü.
ya bu ay devam ya da tamam diyeceğim umuduma .
eğer kırmızlar gelrise gelecek aya taşınacak umutlarım.
yok gelemzse bu ay inşlalh müjdeyi veriririm
tabi haktan hayırlsızını dilerim.
ama kırmızlar sanki harekete geçiyor .geleceklermiş gibi duruyor.
oy hayrılsı ama yinede ramazan bebeği olsa ne güzel olurdu.
bebeğim geldin miiiiiiiiiiiiiiii

Bende sana katılıyorum Filiz. Sabah bulana kadar canım çıktı sayfayı. Kaç kişi kaldık başa gelirse tam süper olur. Sultancım kendini o kadar çok yorma tatlım. Hakcacım nasılsın?swethome canım inşaallah bebişin gelmiştir. Ben bu ay doğum kontrol hapı kullandığım için o kadar rahatım ki hiç umurumda değil regl günüm falan. Ne zaman gelirse gelir öyle değil mi ama?

topiğimizin adı çoğalmış
günden güne çoğaldığımızın onlarda farkındalar :jeyyar:
nasılsınız bakalım

canlarım sağolun inşallah verir alincim bizde orduya gideceğiz kayınvalidemler ordalar canım bizde cumartesi gecesi saat 4, yada 5 gibi yola çıkarız tatlımm eşim bu bayramda ailesinin yanında olmak istedi eee malum ben hep görüyorumm ailemi onuda anlıyorumm ne olur kızlarrr dua edin adam çok ters bi adam yaaa aşırı strese sokuyo beni hele konuşmalarııı allahımmm yanii

swethome canım inşallah bebeğin seninledir eh ramazan bebeği olursa adı ya ramazan yada bayram olur:roflol:
sultan şeker teşekkür ederim canım liste için
alincim sabah topiği bulmakta zorlandım baktım sultanda aynı şeyi söylüyor ee sende demekki başa koysalar güzel olacakkaydirigubbakcemile5
smhsmhcim iyiyiz canım sen nasılsın bakalım Şeniz
hakca canım nasıl oldun biraz daha iyisin demi yeni umutlar seni bekliyor canım
:eek:cadı cadıııı nerelerde bu kız çabuk dön topiğe seni seviyoruz merak ediyoruz sensiz olmuyor gııııkaydirigubbakcemile
kız ceyda dua ettinmi:Saruboceq:bakim bizim için çabuk sölee:jeyyar:
mervacim sen nasılsın bakalım
minik kuşuuuum seda nerelerdesin kız
bahar canım nasılsın gece kuşu dün pazardan ne aldın bakayım-tatlicadiarzu-
:CüvCüv:kızlar hepinizi böle hamiş görmek istiyorum tabi kendimide:lepi:

ayyy kıyamam kara kızımı unutmuşum canım benim bak seni de yazdım nasılsın yasemencim canım benim kız halamı şikayet ediyon patronundan söylicem seni bak bu kız senin dedikodunu yapıyor dicem :)))))))))

X