Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hakça canım geçmiş olsun üzülme bir gün olacak inşallah bu sefer değil ama bir dahaki sefere inşallah

hakça canım geçmiş olsun üzülme bir gün olacak inşallah bu sefer değil ama bir dahaki sefere inşallah

belenaycım,claire, merveburc, sultan49, yasemennnn,alin, tatli.cadi,özlemimsin ve adını sayamadığım diğer kızlar hepinize çokkkkkkk teşekkür ederim :1hug: yanımda olduğunuz için. umarım en yakın zamanda hamiş haberlerimizi burada paylaşırız.

Inşallahhhhhh hakça canim inşallahhhhhh. şu an hepimiz ayni şey için uğraşiyozya inşallaaaahhhhh birgün hepimiz ayni anda hamiş olsakta yine mesajlaşsakkkkkk.allah hepimize ayni anda versin...biri sevinirken diğerinin içi buruk olmasin.tabiki biri hamiş olunca çok mutlu oluyoruz ama allah hepimize yaşatsin da kimsenin boynu bükük kalmasin...aminnnnnnnnnnnnn

Inşallahhhhhh hakça canim inşallahhhhhh. şu an hepimiz ayni şey için uğraşiyozya inşallaaaahhhhh birgün hepimiz ayni anda hamiş olsakta yine mesajlaşsakkkkkk.allah hepimize ayni anda versin...biri sevinirken diğerinin içi buruk olmasin.tabiki biri hamiş olunca çok mutlu oluyoruz ama allah hepimize yaşatsin da kimsenin boynu bükük kalmasin...aminnnnnnnnnnnnn

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bende hamiş degilim şuan ama kalmak istiyom biraz kendimi toparladıktan sonra benide aranıza alırmısınız kızlarrrr

ya hakca test yaptım ikinci çizgi bir garip çıktı
my.php

evet canım silik gibi ama anlamıyorumki gebelik bölümüne konu açtım belki tecrübesi olan vardır diye..
ama fotoğraf yüklenmiyorr:KK43:(

canım ya kendi derdime düştüm senin test negatif çıkmış ..
şimdi gördüm..
canım inşallah sonraki ay gelir yavrun...
üzülme sakın..hayırlısı

evet canım silik gibi ama anlamıyorumki gebelik bölümüne konu açtım belki tecrübesi olan vardır diye..
ama fotoğraf yüklenmiyorr:KK43:(

bahharcım adetin geçikmiş miydi? bir yerde okumuştum silik çıkmış sabah yine yapmış oda silik çıkmış kan testi yaptığında 1 haftalık hamileymiş ondan silik çıkıyormus. önemli olan ikinci çizginin ilk 5 dk. içerisinde çıkması diyordu. hadi hayırlısı canım.

canım 6 gün geçti ama benim hiç belirtim falan yok ..bide hemen çıkmadı bu ikinci çizgi...bir saat sonra falan çöp kovasının üstünde unutmuşum ..atmaya girdiğimde gördüm..

canım ya kendi derdime düştüm senin test negatif çıkmış ..
şimdi gördüm..
canım inşallah sonraki ay gelir yavrun...
üzülme sakın..hayırlısı

bahharcım aşkolsun olur mu öyle şey... herşeyde vardır bir hayır diyorum. hakkımızda hayırlısı. hadi inşallah sen :CüvCüv:

ayyy inşallah ...valla ateş bastı elim ayağım birbirine girdi...hemen buraya koştum

canım 6 gün geçti ama benim hiç belirtim falan yok ..bide hemen çıkmadı bu ikinci çizgi...bir saat sonra falan çöp kovasının üstünde unutmuşum ..atmaya girdiğimde gördüm..

canım önemli olan 2. çizginin çıkması diye duymuştum ama en iyi sonucu kan tahlilinde belli olur. bence sen hiç vakit kaybetmeden yarın hemen git. ayyyyy çok heyecenlandım şimdi.

sen bide beni görsen şimdi ...yarın bir test daha alıp yapıyım diyorum..kan testinde sonuç negatif çıkarsa daha çok üzülürüm

sen bide beni görsen şimdi ...yarın bir test daha alıp yapıyım diyorum..kan testinde sonuç negatif çıkarsa daha çok üzülürüm

bahharcım en iyisi yarın kan testi yaptır. sonuç negatif çıksada üzülmek yok. umarım pozitif çıkar.

X