Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sultancım çok teşekkür ederim.kızlar sizlerede destekleriniz için. umarım öyledir. Allahım hayırlısı neyse onu nasip etsin hepimiz için...

inşaallah canım inşaalllah seninlede güler yüzümüz canım hade hayırlı olsun pardon hayırlısı olsun diyeceğime valla allah söyletti kız :))

merabalar kızlar nasılsınız ay çok yoğundum yeni girebildimm ben iyiyim bugün biraz bel ağrım ve kasık ağrılarım varr hastalancammı ne yaa uf gerçi düzensiz ama bilmiyorumm neyseee

hakçacım hadi hayırlısı içimde bi his senin hamiş olduğunu sölüyoo canımcımm :)))) evet evet hamişsin sennnn allahım hayırlısını versin canım ne olursa olsun üzülmek yok zaten dimiii ama var kız valla yaa içime öle doğuyooo hemide kızzzz olcak sanırımmm :))) valla beeee inşallah allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip ettt

kız sultan nittiriyon anacımmmmmm ya ben sanki kendimi hamile gibi hissetmeye başladımmm alla alla paranoyak oldummu neee :))))

merhaba kızlar... alincim sağol.sabah gidip kan verdim.3 gibi sonucu alıcam. ama biraz önce ıslaklık hissettim.sulu kan gibi pembemsi bir akıntı geldi akıntı değilde su gibi. anlamadım vallaha.

Canım Allahın izniyle hamilesin sakın canını sıkma. Sonuç negatif gelirse de üzülmek yok. Savaşa devam edeceğiz tamam mı?

kız sultan nittiriyon anacımmmmmm ya ben sanki kendimi hamile gibi hissetmeye başladımmm alla alla paranoyak oldummu neee :))))

Kız yasemennn hamilesindir belki...Hatta belki bende hamileyimdirkafamçokkarıştı( Gerçi doğum kontrol hapı kullanıyorum ama çaktırma) Belenay,sultan ve tatlı cadı da hamile olsun amakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar... alincim sağol.sabah gidip kan verdim.3 gibi sonucu alıcam. ama biraz önce ıslaklık hissettim.sulu kan gibi pembemsi bir akıntı geldi akıntı değilde su gibi. anlamadım vallaha.

Hakça canım sanırım tahlil sonucunu aldın. İnşallah hayırlısı olur canım.

Kızlaaaaaaar sizi çok seviyoruuuuuuum.Şeniz

sultancım yaa bizde acaba böyle bebişlerimizden hamişliğimizden bahsedecekmiyiz acepp bacım yaa bahsederiz ama herhalde demii :))) allah büyük İNŞALLAHH O GÜNLERİDE GÖRECEĞİZZ ALLAHIM ÖMÜR VERİRSE

tabiki bahsedecez canım hemde nasıl heyecanla bahsedecez... kız hakca nerde kaldı sonucu almıştır şimdi ... alin kız hamiş olurda ynalız olmak istemezmiş arkadaşlarınıda yanında olsun istermiş kız yerim ben seni :)))
claire bacım hg nerelerdesin ne almedesin anlat hele :)
ya diğer kızlar neredelr smhsmh acemcadı belenay tatlı cadı pink rose ceyda hsays durulaytuğ bahhar özledim sizi gelin hade :)

kızlar merhaba.ne yazık ki sonuç negatif. 1 ay dinlenicez. daha sonra tekrar deniycez. kısmet artık. herşeyin hayırlısı demek ki daha zamanı değilmiş. umarım sizlerden hamiş haberleri alırım.

hakcacım hayırlısı olsun şekerim Rabbim büyükytür inşşş zamanı geldiğinde olacaklkkk... hayırlı haberler vereceksin inş günü geldiğinde...

Hakçacım canım hayırlısı böyleymiş demek ki. Üzme kendini umarım dinlenme sırasında bebişin gelir.

Haçacim hayirlisi olsun tatlim benim üzülmek yola devammm inşallah diğerrr sefere allah büyükdür rabbim bizleri siniyoooo
bak bende kendimiii her ay hamişim diye avutuyorummm biliyorumki bigün olucak olmasada inanin bi kurumdan bebiş alcamm aslinda onlar bakima daha çok muhtaççç dimii öle bişey olsa allah korusunda alirmiydiniz sahipsiz ve bakima ihtiyaç bi çocuk düşünün

kızlar merhaba.ne yazık ki sonuç negatif. 1 ay dinlenicez. daha sonra tekrar deniycez. kısmet artık. herşeyin hayırlısı demek ki daha zamanı değilmiş. umarım sizlerden hamiş haberleri alırım.

canım benim yaa her şerde bir hayır vardır,umudunu yitirme sakın,olsun biz teyze olmak için 1 ay daha bekleriz ne olcaka.s

merhaba kızlar valla evde oluncAa iş güç nete girmek zor oluyo cnm yaaa hakcacım inan çok üzüldüm ama hayırlısı diyelim güzelim her gün yeni bir umut unutma valla ne diyeceğimi bilmiyorum... kızlar sizler nasılsınız hepinizi kocaman öpüyorum...

Canım hiiiiiç üzme tatlı canını benimde ilk seferde olmadı. Şimdi tüm düzenim bozuldu. İkinci aşılama için hormonlarımın düzene girmesini bekliyoruz.
Bizimde olcak allah ne zaman ol derse. Onun için şimdi kendimizi toplayalım ve bebişe hazır olalım.

canım benim üzülme.herşeyin hayırlısı.kolay değil ama ne yapalım sağlığımıza dua edelim.en azından umudumuz var.allah hepimize nasip edecek canım belki geç olacak ama inanki güzel olacak herşey...kib öptüm seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…