Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar herkese hayırlı geceler hepınızı kocaman opuyorum cnlarım benım kib allaha emanet olun bahharıda merak edıyorum noldu acaba bye bye

canım allah hepimizin dualarını kabul etsin.bizde iyiyiz şükürler olsun.kendine iyi bak.öpüyorum seni.bizdende selam bebişe...teyzesi yer onu...bu arada geçmiş olsun.dikkat et kendine:emir_bebek

günaydın kızlar.Kız kaçak Sultan sana büyük ceza kesicem haberin ola...Ecrin_ceylincim bende bu ay erken olmuştum çok ağlamıştım.Nedense bu kez daha zoruma gitti.Her zaman hayırlısını isteyerek dua ediyoruz demekki var Rabbimin bir bildiği.Mevlam kucaklarımızı boş bırakmasın.Alincim seninde günün çok ama çok güzell geçsinnnn

niyeki kız sen yoksun kaç gündür ortalarda ben buralardayım işlerim var :)) günaydın h.g seda....

Hakcanın test günü. İnşaallah çok güzel haberler ile gelir. Çok heyecanlı bir bekleyiş bu Allahım ne olur arkadaşımızı üzme,bebişi göbüşünde olsun...

hg mervecim.. günaydın ... alin valla dün yapamadım çünki bizim alt kattaki akrabanın ziyaretine gittik yeni bebeği ollmuştu 20 gündür önceden gitmiştik ama bi kere daha gidelim dedik kız çok perişan bebek hiç susmuyor sabahlara kadar annesinin sütüyle doymuyor..sürekli ağlıyor hiç susmuyor kucağa alışmış şimdiden düşün yani...neyse valla gözüm korkmadı değil hani :)))
sen nasılsın tubacım..

nasılsınız kızlar alin sultan cadı yasemen seda smhsmh durul süar ceyda merve zeyes hsay bahhar valla arkadaşlar aklıma gelmiyor geldikçe isimleri yazmaya çalışıyorum ama unuttuklarım onları unuttum sanmasın sadece bir anlık unutkanlık gerçi ben hep unutkanımda ama hepinizi seviyorum unutmayın cadılar dua ediyorum hepinize tek tek allahım hepimizin yüzünü tez zamanda ve hayırlısıyla güldürsün

ya listemiz ne alemde şu listeyi bi daha hatırlasak diyorum da bulamıyorum bulan şu listeyi yenilesin canlarım olurmu

ben iyiyim belenaycım sen nasılsın bakalım?

İyiyim canım hakçayı çok merak ediyorum..

İyiyim canım hakçayı çok merak ediyorum..

merhaba kızlar... alincim sağol.sabah gidip kan verdim.3 gibi sonucu alıcam. ama biraz önce ıslaklık hissettim.sulu kan gibi pembemsi bir akıntı geldi akıntı değilde su gibi. anlamadım vallaha.

merhaba kızlar... alincim sağol.sabah gidip kan verdim.3 gibi sonucu alıcam. ama biraz önce ıslaklık hissettim.sulu kan gibi pembemsi bir akıntı geldi akıntı değilde su gibi. anlamadım vallaha.

hadi hayırlısı bitanem meraklı bekleyiş içindeyiz :teytey:

hakcaçım hg canım senin gibi bundan tam sekiz ay önce biri aşılama olmuştu hatta adıda estetik26 o işte pembemsiz bi kan gelmişti ağlıyordu ben dedimki on asen hamilesin sıkma canını ve ertesi günü hamile olduğu anlaşıldı...
şimdide sana diyorum sen hamilesin canımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…