Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Hoşbulduk canlarim...
Uzun zamandir steye girişimde sorunlar vardi.bide iş güç hayat devam ediyo...
Sizleri çok özledim...geçenlerde başimdan bir olay geçti.
Günümü geçtim.test yaptim.2. çizgi silik çikti.tekrar yaptim yine ayni.ilk defa hamile olduğuma üzüldüm...sonra kan testi yaptirdim negatif çikti ve ilk defa hamile olmadiğima sevindim.hayat ne garip.o kadar bebek isterken yaşadiklarima bak.biliyosunuz 3 tanede ben düşük yaptim.eşimle kromozonlarda uyuşmazlik var.tedavi olmamiz gerekiyo.daha doğrusu büyük ihtimalle tüp bebek.
Allah in verdiği herşeyde bir hayir vardir.ne kadar üzülsekte.
Allah inşallah hepimize 2 şer 2 şer bebişler verir...aminnnnnnnnnnnnnnöpüyorum hepinizi

Günaydın canların nasılsınız bakalım? Bugün hava çok güzel sonbahar geldi.Çok mutluyum bu nedenle.

günaydın canlarım nasılız bakalım alin yine birinciliği kaptırmamış alincim nasılsın hakca sen nasılsın canım

Belenaycım dün gece İstanbulda çok güzel yağmur yağdı ve hava serinledi. Ben de sonbahar çocuğu olarak çok mutluyum havanın serinlemesine. Sen nasılsın? Hakcacım sen nasılsın? Büyük güne yaklaşıyoruz hızla. Kendini nasıl hissediyorsun? Belirtin var mı?

nerde bu cadılar ya sultan cadı ceyda tabi ceyda gece uyumazsa böyle kalkamaz yataktan hadi kızlar uyaaanıııııııııııııııın

alincim merhaba.evet adım adım ilerliyoruz büyük güne umarım hayırlısı olur. hepimiz için.
ne bileyim sanki hastalanıcakmışım gibi geliyor.

Hakcacım regl belirtileri ile hamilelik belirtileri de aynı oluyormuş. Tüm hamişler öyle söylüyor o neden sakın moralini bozma sen. Regline ne kadar var? Salı günü test günü sanıyorum regl tarihin değil değil mi?

sağol canım.Salı günü test günü kısmetse.o gün tam 28.gün

kızlar günaydın bende haberler kötüü,progesteron testi yaptırmıştım yaa değerim 0.85 çıktı yani yumurtlamıyorum,normali 10 olması lazımmış,moralim sıfır şuanda çöktüm resmen,benim gibi olan varsa bundan sonra ne gibi aşamalar beni bekliyor beni bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar:çok üzgünüm:

mervecim merhaba benimde yumurtlama sorunum olmuştu doktor yumurtlamayı arttırıcı ilaç vermişti.sen doktoruna sor bakalım ne diyecek?

mervecim merhaba benimde yumurtlama sorunum olmuştu doktor yumurtlamayı arttırıcı ilaç vermişti.sen doktoruna sor bakalım ne diyecek?

yaa canımcım demek bundan çocuğum olmuyormuş,doktora sordum adetinin 3. günü gel yumurtlamayla alakalı tedaviye baslıcaz dedi,ALLAH tedavisi olmayan hastalıklar vermesin insana tabi ama yinede çok üzüldüm

yaa canımcım demek bundan çocuğum olmuyormuş,doktora sordum adetinin 3. günü gel yumurtlamayla alakalı tedaviye baslıcaz dedi,ALLAH tedavisi olmayan hastalıklar vermesin insana tabi ama yinede çok üzüldüm

canım herşeyde bir hayır vardır.peki sen daha önce yani adetinin 3.günü baktırmamış mıydın? inşallah tedaviden sonra hemen hamiş kalırsın.

GÜNAYDINmirmirmirmirCANLARIM BENIMa.s.:teytey:
belenaycım naptın yaptınmı dedıgımı gectımı
hakcacım alın dogru soyluyo stresı sen uzak tut kendınden
mervecım gecmıs olsun canım benımde progestruon dusuk cıkmıstı duphaston kullanıyorum sımdı senın LH yuksektı yanlıs hatırlamıyosam o nasılmıs
alıncım sen nasılsın canım
hsay sen nerelerdesın fındık:ecrin_bebek:nasıl gene anenın mıdesını bulandırıo annede yazamıo galıba gecıcek canım herseye katlanacagız
zeyes s.d.34 tatlı cadı yasemen sız nerlerdesın sızde benım gıbı gece oyurup sabahta kalkamıyonuzmu yoksa

canım lh seviyem biraz düşmüş ama aynı zamanda fsh seviyemde düşmüş,yani değişen birşey yok..:çok üzgünüm:

Mervecim üzme kendini. Hayıt otu,adaçayı iç bol bol. Bir de tarçınlı karışım işe yarıyor sanırım.
Ceydacım iyiyim canım.Keyfim yerinde çok şükür.Sen nasılsın? Ya bu arada sultan,cadı,yasemenn neredeler yahu? Hadi durulaytug ile hsay mide bulantılarından dolayı raporlular. Valla kızlar cezaya kaldınız yine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…