Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ceyda yanılmıyorsam akıntı uzar bir biçimdeyse yumurtladığının işaretiydi..

ceydacım eger cok afedersın sümüksü gıbıyse yumurtluyosundur cnım
baharcım bende cok korkarım gokgurlemesınden allahtan eskısehırde yok yagmuuur

slm canım ya ben 3 gundur atesımı olctum bugun cıkmıstı tuvalete gırdıgımdede sut beyaz akıntı geldı yumurtam catlamısmıdr ılk defa boyle bışi yaptım bılemıyom

canım yumurtlama zamanında vücut ısısısının arttığını duymuştum. süt beyaz bir akıntıda geldi diyorsun bu yumurtladığını gösterir ama çatlamışmıdır bilemiyorum. hadi inşallah çatlamıştır.

abla geliyorum yer aç bana yanında ..eşim evde aslında ama maç izliyor
nasılsın ?

saolun canlarım BELENAYCIM bak sımdı bır tulbente soganı soy sar gobegının ustune koy yuzu koyun yat kollarını arkaya bagla 10 dk.yat oyle annem ne yaptıysa getıremedıydı su an da cok rahatladı hemen gelmıs

bugun bursadada hava cok kotuymus ama benım bulundugum yere damla dusmedı valla BAHARCIM bende cok korkarım aman sımdı olmasında esım evde yok yoksa delırırım valla

hsay,bahhar,belenay hoşgeldiniz,
ceydacım hadi hayırlısı. benimde aşılamadan sonra kasıklarımda ağrı vardı ve dediğin gibi akıntım geliyordu doktorda bu yumurtladığına işaret demişti.

hsay hemde çok korkarım ama seviniyorum yağmuru görünce :)
özlemimsin hoşgeldin canım nasılsın?uğramıyorsun bayadır

canlarım şersoyu tanıyan varmı ay kızcagızın basına gelenlere cok usuldum ya kız hamıleyım dıye sevınmıstı hersey yolundayken dra gıtıyo dr keseyı goremıyo dıyokı gebelık yok sonra hcgsı dusuyo sonra kanaması başlıyo acıle gıdıyolar kızın rahım tabakası cok kalın oldugu ıcın goremıyolar keseyı meger hamıleymıs :coküzgünüm:cok üzüldüm ya allah kımseye yasatmasın bole acılar ınsallah

belkı bır umut olur ınsalah ya kanallar tıkalı dedı dr ama allah dılerse olur ben kalbımı temız tutcam

ceyda ben sahura kadar burdayım arkadaşlık ederim sana eğer olursada korkma sakın :) diyene bak :)))))))

hakçacım ne olmuş sonra ben okumuştum hamile olduğunu..şimdi bebeği yokmu yani ((

canım ben tanımıyorum ama bende üzüldüm şimdi.herşeyin hayırlısı. herzaman diyorum Allah tamamını erdirsin.tabiki sağlıklı bir şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…