Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

uzulme ya mervecım rabbım sana acıl sıfala versın ya bunların hepsı bahane rabbım dılerse yınede bebısın olur cok ınsanlar bılıyorum elllerıne senın cocugun olmaz dıye rapor verıyorlar ama rabbım herkezı sasırtıp onlara evlatlar verıyo allahtan ümidini kesme bitanem

canım herşeyde bir hayır vardır.peki sen daha önce yani adetinin 3.günü baktırmamış mıydın? inşallah tedaviden sonra hemen hamiş kalırsın.

canım her doktor ayrı birşey söylüyor bu gittiğim 5. kadın doğumcu,işin kötüsü eşim hiç birine inanmıyor,bende şaşırdım kaldım artık:KK43:

sagol alincim bende iyim sadce biraz üşüyorum benım oturdugum yer bıraz yuksek kalıyo dagda yanı buyuzden hava az serınlese burda kıs oluyo gıydım kıslıklarımı oturuyorum

canım önce sena kutucuya gittim,sonra sühendan benderliye,sonra fatma güraya,birinin adını unuttum,en son gittiğin jimer hastanesi gülin okan..

suhendan hanımı duymustum hatta hastaneye gıttım cok kalabalıktı gerı dondum dıgerlerını bılmıyorum jımer devlet memurlarına bakıyormu cok pahalı dıye duymustum orasını ınsalah bu doktorun sana ugurlu gelır canım

suhendan hanımı duymustum hatta hastaneye gıttım cok kalabalıktı gerı dondum dıgerlerını bılmıyorum jımer devlet memurlarına bakıyormu cok pahalı dıye duymustum orasını ınsalah bu doktorun sana ugurlu gelır canım

canım valla devlet memuruna bakıyormu bilmiyorum,muayenesi 100 ytl bide progesteron testide18 ytl idi..

alincim iyiyim canım bide şu mide ağrım olmasa daha iyi olacağım

ceydaaaaaa kız yazını okuyamadım bulamadım ne yazmıştın okuyamadım ki uygulayayım birdaha yaz bugün yapayım bari:))

mervecim canım benim o kadarda korkulacak bir durum değil canım şimdi herşeyin tedavisi var ilaçlarla düzene giriyor sen merak etme umudunu yitirme canım
hakca sonucu merakla bekliyoruz he allahım yüzünü güldürsün seni anne bizide teyze yapsın:)))
sultan tatlı cadı sedaaaa nerdesiniz ya alincim bunlara büyük bir ceza gelmesi lazım çok geç kaldılar
yasemen karakızım benim hala sorun devammı ediyor yasemeni affedebiliriz siteye giremiyormuş sorun varmış ama diğerleri büyük cezayı hakediyor allahım bu kızlara 4 üz bebek ver :)))ceza nasıl ama:)))

hayatım 3.ye yazıyorum soganı soy tulbente sar gobegının ustune koy ve yüzükoyun yat ellerınıde arkaya bagla 10dak.yat boyle anemın neler yaptık gelmedıydı bununla geldı sımdı rahatladı kadıncagız

tamam kızma ya yapıcam ama nasıl dayanırım bilmem acıyor kız neyse şimdi kızmadan tatmam tamam sustum bide ceyda senin özel mesajların kapalı açsana sana mesaj yazıcam

bak şimdi kullanıcı paneline gir orada ayrlar var özel mesajlaşma bölümü var açık konuma getir hadi bakem dene kolay gele

selamlar nasilsiniz kizlarrr benim sinirlerim zıpladııı eşim tahlilleri almaya hastaneye gitti almış ama 15 gün arayla gene tahlil istemişler hemde iki taneee ayyy deli oldumm yaa ssk ondanmı istiyorlarkii ufff gene uzadıı yaaa eşimde baya kaptırmaya başladı kendiniii çocuk için sizce iyi gelişmemi şimdi yaptırım diooo biriniii hayırlısı bakalımm bundada bi hayır varr

beloşum canım yaaa geçmedimi kız ben dün kocama çektirdim bardakla canım yaa allah acil şifalarını versinnn

alincim sen nasılsıncanımm mutlu olmana sevindimm aşılama işine karar verdinizmi tatlım hayırlısı olsun

hakça günlere az kaldııı bebişine sende kavuşcan inşallahhh allahım çabalarımızı boşa çıkartmasın

hyas canım senin bebiş üzüyo seni sanırımmm aman olsunn kızzz kızma sakın yigenimeee döferim seniii heee canım inşallah bulantıların fazla olmazzz allah yardımcın olsun

sultancım nerdesinnn canımmm özledim kızzz senii

tatlı cadıcımda gelmemişşşş hadii gel kız bekliyos bakk

bu arada akşam biz yokken baya kaynaştırmışsınızzz ohhhhh sefanız olsunnnn allah nazardan saklasınnn heheh:)))) sizleri sefiyorummmm mucksssssssssssssss

canım özel mesajları kapamışlar gene ne zaman açılır bilemiycem

mrb nasılsınız kızlar adetime10 gün kaldı ya gittikçe umutsuzlanıyom neden acaba bilmiyom

kızlar herkese tünaydınlar nsılsınız keyıfler nsıl ıslerınızdemısınız allah kolaylık versın hepınıze

X