Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sagol baharcım ama benım kocamın gelmesı gerek vallah sımsek bı caksın butun eloktronık aletlerı kapatıyorum burası yuksek bı yer oldgu ıcın cok kotu oluyo 2kere ev telımıze sımsek dustu ve yandı

hakçacım ne olmuş sonra ben okumuştum hamile olduğunu..şimdi bebeği yokmu yani :KK43:((

canım düşük olmuş nsıl üzüldüm hemde bu 3 falanmış:çok üzgünüm: allah kımseye bole acılar tattırmasın rabbım herkese bebek sevgısı tattırsın :Saruboceq:

canlarım şersoyu tanıyan varmı ay kızcagızın basına gelenlere cok usuldum ya kız hamıleyım dıye sevınmıstı hersey yolundayken dra gıtıyo dr keseyı goremıyo dıyokı gebelık yok sonra hcgsı dusuyo sonra kanaması başlıyo acıle gıdıyolar kızın rahım tabakası cok kalın oldugu ıcın goremıyolar keseyı meger hamıleymıs :coküzgünüm:cok üzüldüm ya allah kımseye yasatmasın bole acılar ınsallah

bende tanımıyorum ama :çok üzgünüm:cok uzuldum allah yardımcısı olsun allah kımseyı boyle seylerle ımtıhan etmesın:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

belkı bır umut olur ınsalah ya kanallar tıkalı dedı dr ama allah dılerse olur ben kalbımı temız tutcam

ceydacım gündüz sen bana kızıyorsun bak ne güzel söylemişsin be kalbimi temiz tutucam diye. şimdi ben sana söylüyorum.İYİ DÜŞÜNELİM İYİ OLSUN:)) değil mi arkadaşım...kaydirigubbakcemile5

yaa çok üzüldüm hemde korkuyordu kadıncağız bunada bişey olursa diye ama Allahın takdiri işte..Allah sabır versin .

Ceydacım ciddimisin ya..ay burda olsa çıldırırdım herhalde ..dua etde eşin erken gelsin
.

dediğin gibi ameliyattan sonra biraz beklemeyi öneriyor doktorlar ...en uzun bir yıl galiba
tekrar kullanmanı söylemedimi doktorun klomeni.

aynen oyle hakcacım ıyı dusunelım ıyı olsunda benım baska bır problemım var kocam yanı nasıl anlatayım kı gulceksınız sımdı ayda 1 yada 2 oulodu bakalım razı edbılcemmı

ceyda bulunduğun yerden kaynaklanıyor herhalde bağlantı problemi ...bende normal maşallah diyim:) kesilirmiş şimdi:)
bu arada sular gelmişşş:)))) hadi hayırlısı olsun tamda yumurtlama gününde var bundada bir hayır
:.)

yaaaaaaa arkadaslar burdada hava bozuyo cok fecı ruzgar esıyo esımı aradım yarım saatlık yolu var daha ben korkmaya basladm

aynen oyle hakcacım ıyı dusunelım ıyı olsunda benım baska bır problemım var kocam yanı nasıl anlatayım kı gulceksınız sımdı ayda 1 yada 2 oulodu bakalım razı edbılcemmı

canım eğer her akşam bu saatlere kadar çalışıyorsa normaldir..yorgunlukkkmirmirmirmir

yok ya boyle calısmıyo bu aksam ozel bı ıslerı vardı benım esım ımam tam tersıne bol vakıt ama bızımkınde problem var dr.larda bısı yapamadı sadece dua edıyorum artık elımden gelen bu

anladım canım..ne kadar güzel maşallah ...
bitkilerden falan faydalansanız..keçi boynuzu var çok bilinen ..

denedık ama devam edıcem burda hava cok kotu oldu yamur cok yayo temınde elektrıkler gıttı ben cıkyorum sımdı sımsek fılan cakar teller ı yaktık bıgıs.ra ve modeme zarar vermeyelım hepınızı opuyorm ıyı geceler

X