Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Yasemencim aslında geç kalmadım ama siteye giremedim sürekli hata verdi. Ben çok iyiyim akşam baronun organize ettiği bir kokteyle mezun olduğum okula gittim. Okulumda nostalji yaşadım,sevdiğim insanlar ile görüştüm ve bol bol hopladım zıpladım.Çok mutlu oldum. Ve o enerji ile işe başladım. Sizler nasılsınız kızlar? Durulcum maşaallah yeğenimize. Süpriz yumurtamız o bizim...

slm kızlar gunaydın hepınız inşallah dünden daha ıyı olursunuz durulcum yakışmış cnım bebek sana herkese hayırlı bereketlı gunler

yasemen cim umarım sonuçlar ii çıkar ii düşün ii olsun ne gelirse allahdan gelir dualarını eksik etme cnm...durulcum daha ii olmana sevindim ama bulantılar hemen her hamişde var aman boşver olsun varsın..keşke bizde hamiş olsakda bizdede bulantı olsa allahım sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhh!

günaydın kıslar nasılsınız bakalım biraz geç kaldım galiba ama malum sebebten anlarsınız şimdi gittiler hemen geçtim nete he heh durulcum takvimin hayırlı olsun canım iyi olmanada sevindim yaramaz annesini üzmekten vazgeçti anlaşılan:)
alincim oooo bakıyorum eğlenmişiz allah bozmasın canım ara sıra kafa inlemek için iyi fırsat dökseydin kurtlarını bol bol
cadım sen nasılsın bakim bugün
hsay canım allah yardımcın olsun güzel haberle gel inşallah yeğenimiz neler yapıyormuş bakalım:)
yasemen canımcın nasılsın bi tanem seni seviyorum kız kuru kız:)
eee sultan şeker nerelerde yav bugünlerde geç kalıyor hep yemekleri yaptınmı saru cüvcüvüm:)
hakca canım dinlen ve yeğenimizi bize getir tamammı:)
mervecim gelmemiş daha nerelerde bakim
ceydacım hadi iyisin kaptın bebeğin hasını ayrıca duan için sağol demek benim ikliz olva he allah gönlüne göre versin canım tabi hepimizin inşallah
dün claire gelmiş akşa gördüm nasılsın canım
unuttuğum varsa ki vardır kusura bakmasın aklıma gelenler bunlar ama hepinizi sevdiğimi unutmayın heee

BELENAYCIM gunaydın ben sana bısı sorcam ya akasam nette gezerken su msn sembollerını buldum ama benımkı nıye senın gıbı hareketlı olmuyo normalde hareketlıydı valla napayım yapamıyom daa benım ınternetım olalı 2ay oldu buyuzden acemıyım

hanımlar herkezlere gunaydın benım bugun basım fecvı mıgrenım tuttu buyuzden bır hap yutup dınlenmem lazm arkadaslar herkezı opuyorum

kardelen_32 hoşgeldin canım umarım tez zamanda aşağı listeye terfi edersin allah büyük umutsuz konuşma

ceydacım msn ifadesi 80*80 den büyükse hareketli olmaz resmin özelliklerine bak orada yazar boyutu en fazla 80*80 olması lazım bende bir çok indirdim ama sadece bir kaç tanesi hareketli oluyor ona dikkat et istersen

Alincim evet gerçekten de sürpriz yumurta oldu bu hepimize Rabbim inşallah en kısa zamanda sizlere de yaşatsın bu duyguyu... çok dua ediyorum çok da edicem hepiniz için.... Tatlı cadı haklısın hayatım ben de eskiden midesi bulanan hamişleri okuyunca derdim keşke bne de olsam da midem bulansa... çok yürekten söylemişim demek, ama her bulantımda şükrediyorum bugünüme, en kısa zamanda sizlerde böyle olacaksınız inşallah....
hsay Allah yardımcın olsun dualrımız seninle canım....
sultancım dün sormuşsun sen kaç yıllık evliydin diye, tam 2 yıl oldu evleneli....

Merhaba kızlar , merhaba belenay. Nasılsın belenaycığım? Şeniz Ben de seni topiğinde bir ziyaret edeyim dedim. Benim burada da adım yazılı. Adımı dağlara taşlara yazmış durumdayım :roflol: İnşallah hepimiz tez zamanda hamiş kalırız :Saruboceq:

Son düzenleme:
hanımlar herkezlere gunaydın benım bugun basım fecvı mıgrenım tuttu buyuzden bır hap yutup dınlenmem lazm arkadaslar herkezı opuyorum

ceydacım bugun doruk tıp merkezı aradım fatma hn olmadığını soyledıler ayrıldımı ordaan acaba.yaa dr benden hormon testı istemedı ama ben yaptırmayı dusunuyorum aradım kendı dr gerek yok dedı ama istıyosan yaptıralım dedı adatımın 2.veye 3 gunu gelmemı istedı han gı teslerı yapıyolar acaba...

ceydacım bugun doruk tıp merkezı aradım fatma hn olmadığını soyledıler ayrıldımı ordaan acaba.yaa dr benden hormon testı istemedı ama ben yaptırmayı dusunuyorum aradım kendı dr gerek yok dedı ama istıyosan yaptıralım dedı adatımın 2.veye 3 gunu gelmemı istedı han gı teslerı yapıyolar acaba...

hoş geldin canım nasılsına.s.olacak bi tanem bir gün elbet olacak bu sefer bebeğinin adını yazacaksın dağlara taşlara rabbim büyüktür :lepi:

ben yine listeyi bulamıyorum en son bahar güncelleştirmişti ama bulamadım yeni arkadaşları eklemek istiyorum ama liste yooook yardım edin listenin en son halini bulan varsa yeni gelen arkadaşaları ekleyebilirmi rica etsem şekerler:)

slm canım testler SERBEST TESTOSTERON, FSH, LH ,PROLAKTIN, ESTRADIOL2 ,STSH ,ST3,ST4,LH,PROGESTERON BUNLAR YAPILMASI GEREKENLER tvde bır dr.da dınlemıstım bu testlerı yaptırın dıodua.s esındende sperm tahlılı alıyolar en son asamadada hsg oluyo benım bugun mıgrenım tuttu hapta aldım senağlamahala gecmedı buyuzden bılg.anca actım ve gordum canım hadı sana kolay gelsın:teytey:

bune yaaa kızlar oruç hepinizi çarptımı anacım nerde bu topiğin eski neşesi nerde şen şakrak kızları...hatta şimdi daha çok sevinmeliyiz sırayla herkes hamiş listesine geçiyo:) daha ne isteyelimki öyle değilmi....rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasınnn!hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallahh aminnnnnnnnn!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…