Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Ben de hala aranizdayim
geçen ay ümit emiştim hamile olup bu listeden çikamyi
ancak bu ay yn eümitle çalişma yapiyoruz.
Hayat zor ise bende zor kadinim:)))))))))
anne olmak istyorum

kızlar herkese iyi akşamlar. herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim. Allah inşallah en yakın zamanda hamileler listesinde olmamızı nasip etsin. aşılamam oldu ve şimdi dinleniyorum.

kızlar herkese iyi akşamlar. herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim. Allah inşallah en yakın zamanda hamileler listesinde olmamızı nasip etsin. aşılamam oldu ve şimdi dinleniyorum.

canım hadı hayırlı olsun a.s.ınsalahın anesıne sımsıkı tutunsun ve bırakmasın ALLAHA EMANET OLUNa.s.

k.k.nın guzel hanımlarıa.s. nerelerdesın:teytey: hakça dınlenmede galıba dıgerlerıde ıs basındayerimseniben kımsecıkler yok:sm_confused:bu aksam anlasılan

arkadaslar bakın sıze bır adres verıcem gecenlerde bır arkadasımız bunula ılgılı bır baslık atmıstı belkı dıkkatınızı cekmemıstr XXXXXXXXXXXXXXXXXXX aklınıza takılan rahatsızlıgınz hakkında her seyi sevinç hanıma sorabilirsiniz mutlaka cevap veriyo cogu konuda herkesi aydınlatıyo buyrun sizde tıklayın....ben hormonlarımla ılgılı sordum ıcımı rahatlattı dr.hanım

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın cicişlerr! merhaba yasemen nasılsın cnm bu kızlar ortada yoksa kesin akşam çalışmadalardı :))))))) şimdide uyanamadılar kesinnn......

sultann beloş hakca hsay ceyda merve melek daha yazmayı unuttuğum kızlar nerdesiniz yaw ee hadi gelin artık..........

günaydın cicişlerr! merhaba yasemen nasılsın cnm bu kızlar ortada yoksa kesin akşam çalışmadalardı :))))))) şimdide uyanamadılar kesinnn......

a.s. günaydın canım iyi şükür sen nasılsınnn evet yaaa baya çalışmalar hızlandıı canımm bizde yasak vardı eşimin tahlilleri yüzünden bakalım ne olacak yarınnn mirmirmirmir inşallah bi sorun çıkmaz :Saruboce

alincim h.g tatlım nasılsınnn bugün geç kaldınızz avukat hanım teyzee hihoyyyt

durulcum h.g tatlım iyi olmana sevindim canımm ohhh maşallah süphanallahhh bebiş nasıll annesini üzmüyoo demiii aman birbirinize iyi bakınnn haaa yok sa elimizden çekersiniz dimi kızlarrrrrrrr

hsay26 çok teşekkürler canım verdiğin link sayesinde becerdim yapmayı, işte ben o son kodu nereye yapıştıracağım konusunu çözememiştim, sağolasın....

günaydın kızlar...yasemennnn hayırlısı olsun canım umarım yarın sonuçlar iyi çıkar. durulaytug canım iyi olmana sevindim. umarım günden güne daha iyi olursun ve hamileliğini anlamadan geçirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…