Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

belenay,alin,tatlı cadı,ceyda_79,yasemennn,sultan49,hsay26,hakca ve unuttuklarım hepinize merhabaaa:sm_cool:

:ecrin_bebek:
hg kızlar ceyda hsays canlarım nasılsınız... hsays hamişlik nasıl gidiyor
ceyda bende duymuştum bunu denesekmi ne dersin hım
ben denetecem çok mantıklı ya...

CNIM IYIYIM SAOL YARIN NASIP OLURSA KESEYI GORCEZ İNŞALLAH PROBLEM YOKTUR DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN CNIM ALLAHSİZEDE BU DUYGULARI EN YAKIN ZAMANDA YAŞATSIN İNŞALLAH :CüvCüv::ecrin_bebek:

oo hsay canımsın sağol çok güzelmiş tıpkı babası keyfine düşkün:))))))

merve hoşgeldin canım
cansucLk sende hoş geldin canım
kız sultan delüüüü senin tüpler tıkalımıda koycan pamuğu saçmalama yaaaaa

ceyda peki canım pamuk kaçmazmı ki içimze ...

yok ya kacmaz kız:roflol: buyukce pmuk yapcan soyle araya bı sıkıstırcan ıste bak ne dıcem anem dedıkı pamuk yerıne sargı bezıne koy sen hem sargı bezı delıkli daa ıyı olur dedi kesın cayır cayır yakar ama :ecrin_bebek:ler ıcın yapcaz artık napalım ben bugun ilceye ınıcem eczaneden alıcam bakalım bız esımın gorevındn dolayı koyde oturuyoz oyle her ıstedıını anında bulamıyosun oyuzden ben bugun alıcam ve denemeye calısacagım bakalıma.s

BELENAYCIM :teytey:canım benım senağlamalutfen ben onu aldım cunku senın İKİZİN olacak canım ıkız bebek resmı yukleme calıstım ama beceremedım:çok üzgünüm:

hheheheheheh cadı ve loli bi şaka yapalım dedik sizde hemen kızyonuz ya heheheheh kızmayın bu küçük kıza... ongaaaaa :))))))

Herkese hayırlı günler.
Hakçacım rabbim yardımcı olsun inşallah bebişin annesine sıkı sıkı tutunur da 12 gün sonra bize mutlu haberlerle gelirsin.
Alincim, beloşçum, sultancım, hsaycım ve diğer arkadaşlarım allahım bu mübarek günlerde bebiş isteyenlere bebişini versin hamile olanlara da sağlıklı hamilelik geçirmeyi nasip etsin.
Herkesi kocaman öpüyorum. Mutlu günler...

hheheheheheh cadı ve loli bi şaka yapalım dedik sizde hemen kızyonuz ya heheheheh kızmayın bu küçük kıza... ongaaaaa :))))))

sende kızdırma biziii allah allahhhhhhh....ya kızlar kendinize gelin oranıza buranıza pamuk tıkamayın ya naneden bahsediyoruz viks ya nasıl tahriş eder düşünüyomusunuz illaki tüpler kapalı zannediyorsanız hsg çektirin tıkalıysada açılır yok hsg sırasında açılmadı laparoskopiyle (basit bi operasyon) açılır...silkelenin ve kendinize gelin....Çok üzgünüm çoook

aşkolsun sultan benıde bırden umtlandırdın:çok üzgünüm:nıye kandırdın kı benı boyle kırıldım sana:çok üzgünüm::dilcikar:

ya kızlar... derdt oldu bana ya.... Hep özenirdim hamile kalınca yapıcam dedim ama yapamıyorum, şu tickerları nereye yapıştırıyorsunuz ya.... Hazırlıyorum internette, o şeyi nereye yapıştıracağımı bilmiyorum deli oldum zaten çok bakamıyorum ekrana, midem bulanıyor:)) Help lütfen....

senağlama
merhaba tatlım,ben doruk tıp merkezindeki fatma güraya gidiyorum,sen hangi doktora gidiyorsun?

anadolu hastanesınde semıh beye gıtmıştım gecen yıl memnun kaldım
gercıbız ozaman korunyorduk kontrol amaçlı gıttım korunmayı bıraktık 4 ay kadar oldu gecende yıne gıttım
herhang bı problem yok dedı 1 yıl sonra gel dedı ama benım yınade de kafamda soru işeretlerı var acaba hormonluk testı yaptırsam dıye dusunuyorum canımsüprizzzzz

cnım bu lınke tıklarsa butun ayrıntıları anlatıyo
http://www.kadinlarkulubu.com/evlilik-takvimi-vs-vs-nasil-yapilir-anlatimi-burada-t198319/index.html

canımcım bende 1 senedir korunmuyorum,2 kere yaptırdım hormon testi lh seviyem yüksek çıktı,yani yumurtluyorum ama bazı zamanlar bu rahime düşmüyor ve bende hamile kalamıyorumsenağlama

:CüvCüv:
canımcım bende 1 senedir korunmuyorum,2 kere yaptırdım hormon testi lh seviyem yüksek çıktı,yani yumurtluyorum ama bazı zamanlar bu rahime düşmüyor ve bende hamile kalamıyorumsenağlama

işte bende yaptırmak istıyorum yanı eğer herhangı problem varsada gec kalmak istemeyorum adetlerın cok duzenlı allaha cok sukur bıraz bızde sanırım sterste yapıyoruz umarım su guzel gunlerde bızde hamiş kalrız arkadslar.....:CüvCüv:

kızlarr yaa umut listesindekiler için hep beraber 4444 tane salatı tefriciyemi çeksek?bölüşürüz çok çabuk biter..ne dersiniz?

benim bi sorunum yok ama eşimden dolayı olmuyyor sonuçta bu ikimizin problemi benimde bebeğim olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…