Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Merhaba arkadaşlar .ben 2002 de evlendim hiç gebelik oluşmadi.eşimde vcarikosel çikti .dr larin son karari amaliyat olmasada olur oldu.sayi düşüklüğü ve hareket azliği var.martt ayinda ilaçsiz spontene aşilama yaptirdik tabiki olmadi.agustos ayinda ise gonal f le başladik .aşilamam 22 yapilmişti malesef olmadi.ben şuan çok acayip bi durum dayim.inanin sürekli ağlamak istiyorum ama bi damla akmiyo gözümden eşim üzülmesin die kendimi sikiyorum.sizden akil istiyorum bundan sonra ne yapmaliyim.bi aşilama daha mi yoksa mikro yada tüp bebek mi ben artik sağlikli karar veremiyorum

selam kızlar nasılsınız dualarınıza katılıyorum inşallah bizde hamiş olacağızinşşş...hayırlısıyla ALLAHIN izniyle başaracağız meleklerimize kavuşacağız canlarım inşşş..

belenaycım lısteyı buldum KARDELENCIM hosgeldın lıstedesın en yakın zaman da alt lısteye gecmen dılegıylea.s.

tatlı cadıcım canımmm burdayızzz ama benim bugün hiç neşem yok yaaa sıkıntılı bi günnn vr umudumda kalmıyooo olmayacak gibi geliyooo düşünmek istemiyorum artık inanın pskolojim gün geçtikçe kötüye gidiyooo hayattan hiç zevk almıyorummm bıktım artık beynim hiç boş kalmıyoooo neden yaa rabbim bizlerin kucaklarını boş bırakıyosun isyan etmiyorum sana ama tez zamanda bizlerede ver bebişlerimizi yarabbim

ayyyy kızlar bugun bır turlu gıremedım ben ya bu sıteye zatı aynı yasemen gıbıyım bagıra cagıra aglamak kırıp dokmek gelıo ıcımden bıde bu sıteye gıremedım ıyıce sınırlerım zıpladı valla yoksa benım gıbı kımse gıremedı kımsecıkler bısıler yazmamıs bakıyomda ugun durulcum baya aktıf olmus bellıkı bebıs aneyı üzmüyo aman üzmesın allaha emanet olun canım

ceydacım evet çok kötüyüm grip olmuşum bide sabahtan beri hapşırıyorum ve burnum tıkalııı artııı acayibim yaaa sıkıntılıyım çocuk lafı duymaya bugün nedense tahammülüm yokkk allahım sabır verrr offffffff hep gözlerim doluyoo bugün ağlasamda rahatlasammmmm

slm kızlar herkese nsılsınız hepınız umarım bızım yasadıgımız mutlulugu yaşarsınız ben bugun keseyı gordum:ecrin_bebek: sadece 3mm :roflol: görmelisiniz siyah bi nokta bayramdan önce gidip kalbını görcez kızlar allah herkese bu duyguyu tattırsın:CüvCüv:inşallah:Saruboceq:

annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
Hüzün_yılı
innocence
iiissil
iremeren
imran88
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nur_elnur
nursist
melekt
mehril
merveburc
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. .......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ................HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... .....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... ......HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)

sadece liste taze dursun diye getirdim hamiş yok yani:)

hsay canım ne mutlu sana küçücük kara bişey he allahım kalp atışlarını da duymayı nasip etsin onuda bizimle paylaşırsın inşallah

kızlar uzun zamandan beri bu topiği ziyaret etmedim sizler diyorum ki

MAŞALLAH.............. BAREKALLAH...........

süpersiniz hamişlerimizin sayısı 56 olmuş
50 yi geçtik sıra 100 sonra 200 sonra 4000 sonra 70000 sonra hayırlısıyla hepimiz hamileyiz

sizinle özel bir olayı da paylaşmak istiyorum bir arkadaşım hamile kalmış ve bana
mesaj yollamış sadece şu yazıyordu
HAMİLEYİM

RABBİM birgün bende bugüzel müjdeyi verecekmiyim ve HAMİLEYİM diye yazacakmıyım
çok değişik bir duygu rabbim herkeze tattırsın inşALLAH:Saruboceq:

hsaycım senın adına sevındım canım ıcınde ufacıkta olsa bır canlıyı hıssetmek ne kadar guzel dunyadakı herseye deger demı? allahım ne olur bızlerede nasıp et ne olur hep bunun hayalıyle yasıyorum ılk defe bu ay adetımde aglamamıstım bugun 5.gunum ve artık kendımı tutamıyorum bazen dıyorumkı keske bu ruya olsa ve ben uyansam ruyamış regl olmadım dıyebılseydım.......

ne mutlu sana anım umarım bızde o gunlerı goruruz en kısa zamanda bızden dualarını esırge inş meleğine sağlıklı bır sekılde kavusursun canım..:CüvCüv:

yasemennnn geçmiş olsun canım. havalardan sanırım herkes hasta. canım sabır diyoruz artık. Allah birgün bizede nasip edecek inşallah.

hsaycım bu ne güzel haber çok sevindim.keseyide gördün, Allah saklasın.inşallah kalp atışlarınıda sağlıkla duyarsın. Allah inşallah hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin.a.s.

saolun canlarım allah hepinize bu duyguyu tattırsın inşallah en kısa zamanda listeden kurtulup benım yanıma gelın ben yanlız kaldım hadı beklıyorum hepınızı canlarım öpüyorum hepinizi

Ne yapayım arkadaşım mesaim saat 08.00de başlıyor. 07.30da şirkette oluyorum. Eeee yok benden erkencisi:)
Nasılsın bu arada tatlım?

günaydın güzeller.......gününüz güzel karnınız bebişlerle dolsun.....nasılsın acem kızı toparlandınmı biraz?alincim sen nasılsın erkenci kuş seni:) eee tabi beloş sultan hakca falan uyuyolardır:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…