Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

dua6rz7st8ve3.jpg

bu hayırlı günlerde ALLAH hepimizin güzel dualarını en kısa zaman da kabul etsin
AMİİİİİİİİİİN NE GÜZEL BİR DUA BÖYLE ALLAH RAZI OLSUN ABLACIMa.s.

kızlar merhaba umarım herkes iyidir. durulaytug Allah yardımcın olsun.dediğin gibi midenin bebişten dolayı bulanması güzel. alincim sende üzülme herşeyde bir hayır vardır.Allah aratmadan versin.

kızlar bana dua edin bugün öğlen 2.aşılamam yapılacak. hakkımızda hayırlısı olsun.görüşmek dileğiyle.

hakca canımmmmm bak oruçlu ağzımla sana yürekten dua yolluyorummmm.....
Allahım hakcanın gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle....hakkında hayırlı olanı gönlünü razı eyleee aminnn.....hadi hayırlısı canımmm...

kids-at-work-8.jpg

üzülmeyin canlarım az kaldı
bebişlerinize kavuşmanıza
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
çabuk söyleyin bu hanginizin

herkeze merhabalar ayy bugun çok uyumuşummirmirmirmir ALİNCİM canım üzülme sakın mutlaka bır gun verecez haberi :1hug:KK70:URULCUM:CüvCüv:arkadasımız hoşgeldin canım :ecrin_bebek:yegenımıze benden slm soyle canım ordan allaha dua etsın ben arkadaslar ıstıyom kkdakı teyzelerımın :emir_bebek:lerı olsn desına.s HAKÇA canım ınsalah bu mübarek gunlerde asılaman tutarda :CüvCüv: olursn canım belenaycım sultancım hsy26 tatlıcadı yasemen acem_kızi mervecım hepınıze gunaydınlar:teytey::teytey: teh-3 sanada gonderdklerın den dolayı tskr ederım canıma.s.

hakça allah yar ve yardımcın olsun inşallah hakkında hayırlısı neyse o olsunn allahım bu mübarek günlerde seninde ve bizlerinde yüzünü güldürsün kucaklarımızı boş bırakmasın yarabbimmm
hakça canım olucak busefer anneciğine sıkı sıkı tutulcak canım

kızlar bakın size ne anlatmış anemlerın mahalesınde bı abla var onunda12sene :emir_bebek:olmamıs bızde yenı ogrenıyoz ablanın tüplerı tıkalıymş dr.lar asla :emir_bebek:olmaz dıye rapor vermişler tabi ozamanlr tüp bebekde bukadar yaygın deıl neyse ona bırı demıskı bır parca pamuğun içine vıcks koy ama oncesınde 3gun gliserınle o bolgeyı yagla sonra vıckslı pamuğu vajına agzına yerlestır bunu kanamanın azaldıı gunde basla 1hafta dene dems ve yapmıs abla o ay:CüvCüv:eek:lmuş dr.lar bıle şaşrmş tupler acılmş artık sımdı 4tane cocugu var benımde kanallarımın sonuda az tıkanıklık varya banada denesn dems napayım yaaaa denyım mı?fisfisfis

Kızlar günaydın. Benimle ilgili yazdıklarınıza çok teşekkürler ama beklediğiniz iyi haberi maalesef getiremedim size. Reglimin az gelmesi içtiğim antibiyotiklere bağlıymış.Çikolata kistim yine büyümüş. Bu nedenle doğumkontrol hapına başladım. Yani bu ayda benden bebiş haberi falan beklemeyin. 4 ekimde tekrar kontrole gideceğim.

CANINI SIKMA BOŞVER VARDIR ONUNDA BI ZAMANI KAFANA TAKMAMAYA CALIŞ TABİ BİLİYORUMZOR AMA SEN İYLEŞ ÖNCE GERİSİ GELİR MERAK ETME:1hug:

herkeze merhabalar ayy bugun çok uyumuşummirmirmirmir ALİNCİM canım üzülme sakın mutlaka bır gun verecez haberi :1hug:KK70:URULCUM:CüvCüv:arkadasımız hoşgeldin canım :ecrin_bebek:yegenımıze benden slm soyle canım ordan allaha dua etsın ben arkadaslar ıstıyom kkdakı teyzelerımın :emir_bebek:lerı olsn desına.s HAKÇA canım ınsalah bu mübarek gunlerde asılaman tutarda :CüvCüv: olursn canım belenaycım sultancım hsy26 tatlıcadı yasemen acem_kızi mervecım hepınıze gunaydınlar:teytey::teytey: teh-3 sanada gonderdklerın den dolayı tskr ederım canıma.s.
merhaba ceyda naber
bende inci hn duymustum ama yaslı olduğunu soyledıler
işinde iyimis ama gıtmedım
özer beye benın kuzenım gıttıı cok memenun ekın sonu gı doğum yapacak...

canlarım hepinize merhaba biraz uyuşukluğum yüzünden yanınıza geç geldim:) allah hepinizin hepimizin dualarını kabul etsin yok öyle pes etmeler yok öyle yenilmiş gibi konuşmalar...bu mübarek ramazan ayında rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın bizlere sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallahh...hepinizi çok öpüyorum gönlünüzdeki neyse rabbim onu yaşatsın inşallah!

hg kızlar ceyda hsays canlarım nasılsınız... hsays hamişlik nasıl gidiyor
ceyda bende duymuştum bunu denesekmi ne dersin hım
ben denetecem çok mantıklı ya...

X