Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alincim sn adet oldunmu yoksa olmadınmı...olmadın diye hatırlıyorum ama... canım iltihabın bu kadar kısa sürede tekrarlaması mümkğn değil belki mantar olabilir..
gökmelcim hg canım bu sürede banyoda sıcak suda oturma banyosu yapabailrsin canım... iltihabı söküyormuş.. dene canım bende başlıyacam adetten sonraa...

gökmelcim iltihaptan olabilir drun görmesinde fayda var.. zaten çok uzun sürmüyor alttan hemen bakıyor söylüyor olup olmadığını...

aslına bakarsan drdan bıktım artık evlendiğimden beri eşimden çok dr görüyo beni:) kendimi dinlenmeye aldım bi süre hastane ortamından uzak durmak istiyorum o yüzden alternatif yöntemlere bakıyorum.

bahharcım hg hayatım canım nasılsın özledim kız seni Allah bebeişini versin emiiiiii... özlettin kendini durumların nasıl ne alemdesin neler yaparsın anlat bakalım...ya bugün durul gelmedi hayırdır bişeymi oldu acaba ....

ben küstüm herkese bu siteye sıcak bi ortamı var diye girdim ama baktım gördümki bariz bi gruplaşma var.kendimi kötü hissettim.size hayırlı günler diliyorum.herşey gönlünüzce olsun diyorum ve aranızdan ayrılıyorum.......

Hoşbuldum tatlımmm.....İyiyim işte stresim azcık...Sonuçları almama koskoca 2 hafta var....Çok merak ediyorum...Özellikle eşimin sonuçlarını...Hayırlısı bakalım ne olucak..Bende sizleri özledim valla gündüz fazla giremiyorum işlerim yoğun şu anda da çalışıyorum ama kaçamak yapıım dedim azcık:)Bu arada bende hastalandım ...bitti bileee:)))) Zaten bu ay hiç umudum yoktu.....Bakalım Ramazandan sonra kendi haline bırakıcam zaten ....Tabi doktor bir tedavi önermezse.....Durul hastalanmamıştı dimi bende merak ettim şimdi ...yokmu msni telefonu falan bir arasanız ...belki de bize süprizzzz yapar bugün :))))

gökmelcim canım ben sana cevap verdim ya canım sende yazılanlara katılırsın hep beraber kaynaşırız gruplaşma hiç olamdı bizde bugüne kadar kim geldiyse o da katıldı sohpete zamanla kaynaştık öyle oldu... yani sen yeni olduğun için ilk başlarda olur ama zamanla kaynaşırız hayatım kızma hemen... ama küserim ağlarım sonra...

bahharım yok anam yok durul msnsi bende yok olan varsa baksın bi... bahharsım hiç endişe etme bacım o dediğpinden bende yaptırdım temiz çıktı içini ferah tut belki enfeksiyondur ilça verir kullanırsın geçer Allahın izniyle canım...

aaaaaa çok ayıp ..ne demek gruplaşma var....:mymeka:niçin kızıyorsun arkadaşım:1hug: herkes çalışıyor müsait olduğumuzda cvp yazıyoruz .....alınma lütfen ...kişisel bir şey değilki bu...bende çoğu zaman cvp alamam arkadaşlardan ....ama bilirimki müsait değiller..hadi gel sendekaydirigubbakcemile5 kızarım bakkötükedihüso

Sultan sana özelden attığım cevaplar geldi mi? Gitmiyor özel mesajlarım sanırım mail boxın dolu.

kızlar ben geldim nasılız bakalım işler yoğun biraz yazamıyorum bahharım canım kardeşim nasılsın bi tanem geçmiş olsun hiç dert etme allahın dediği olur sonuçlar temiz çıkacak sende bizde rahatlıyacağız sonra gelsin yeğenlerimiz

gökmel arkadaşım hoşgeldin ama biraz sitemli geldin yazıları okudum her sorduğun soruyu yanıtlamış arkadaşlar nasıl bir gruplaşma gördün anlamadım bu site içerisindeki hemn her konuya arkadaşlarım ve katılıyoruz ayrıca bu topiktede güzel paylaşımlar var çoğumuz çalıştığı için fazla cevap yazamıyoruz bence ön yargılı davranıyorsun önce bir kaynaş bakalım bizleri bir tanı ondan sonra yargılarsın olurmu tatlım tekrar hoş geldin umarım site içinde güzel paylaşımların olur

bu arada kızlar ben hastalandım ateşim çıktı inanın gözlerimi açamıyorum ama çalışıyorum işte burda kimse yok izin alıp gitsem başım çatlıcak derecede ağrıyor okuyun bakim beni nazar değdi nazar:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…