Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

İnşallah ablacım .....sağolasın ....ama işte sonuçlar çıkmadan bana rahat yok....yapı meselesi işte ..bi şey sonuçlanmadan stresimi atamıyorum((
sanada geçmiş olsun ablam...ne oldu yahu kimin nazarı değidi sana.... üflesek olurmuki acep:.))) gönderdim sana duamı ...bol bol tesbih çok ablam ya şafi diye (sen biliyorsundur belki)ben de hep rahatsızlanınca yaparım çok şükür Rabim veriyor şifasını....havalarda çok sıcak ateş basması ondan olabilir....sabah akşam duşa girin ben hergün öyleyim..yoksa dayanamıyorum..

Geçmiş olsun belenaycim canimmm dikkat etmek gerek havalardan yaaa bide yememize dikkat edelimmm yağli yiyecekler yemeyelimmm kizlarrrr

offff çok yoğunum herkeze cevap veremiyorummm özür dilerimmmm müsait olduğumda yazmaya çalişiyorummmm

Sultannnn kiiii msn mi açtim ama kapatmak zorunda kaldimmm hemen sakin yanliş anlamayasin canimcimmm
kizlar durul gelmedi demiiii ya bu hamiş olmasinnn içime doğduuuu valla

Baharcim stres yapma tatlişkommm herşey olacağina variyooo hakkinda hayirlisi kardeşimmmm öpüldünnnn muckssssssssssssss

Baharcim stres yapma tatlişkommm herşey olacağina variyooo hakkinda hayirlisi kardeşimmmm öpüldünnnn muckssssssssssssss

hepinizi çookkkk seviyorum ben ..:1hug:....Allah ne muradınız varsa versin.Destek olmasaydınız kafayı yerdim.kafamçokkarıştı..yine yiyorum ama azcıkk:)))))))cokacimcoook

Baharrr beeee benim bebişimide tekrar gönderirmisin doya doyaaaa bakayimmm tatlişkomaaaa ayyy yerim amanda annesinin güzeliii kiz bunun cinsiyeti ne bacimmmm :)))))

Oy oyyy kiyamam kardeşimeeee yaaa bişey olmayacakkkk temizzzz çikacakkk inan banada dediii ağlamaktan test sonuçlarim gelene kadar inan gözlerimde göz yaşim kalmamişdiiii ama temiz çikti meğer para almakmiş niyetiiii uyus kadinin ama hakkimi helal etmiyorumm çok göz yaşi döktümmmmm (((

Hsay26 ya gönderdiğim kız şekerim ...şaka bi yana çok bakmayın kızzzz resim bunlar..inşallah sizinkiler çok sağlıklı hayırlı ve güzel olsun ....al hayatım kızçeni bak doya doya :))

sağolun kızlar allah razı olsun baharcım bak iyi geldi ama galiba ben grip olucam bu havada ayyy benim gribimde ağır geçer inşallah kolay atlatırım
yasemen canım sen neler yapıyorsun

kız bahar en güzel bebek benimki banane banane karizmatik benim oğluşum:))))

Belenaycim çok yoğunum ne yapalim firsat bulunca yazmaya çalişiyorummm
hastalanmadimda acaip stresliyimdeee sicaklarda çekilmiyorrrr (((((( işde öle
aman dikkat et dediğin gibi yaz gribide çekilmiyor inşallah olmazsinnnnnnn öpüldün canimcimmmmmm

aman ablacım ya inşallah grip olmazsın bende çok ağır geçiririm senin gibi......Allah beterinden korusun yinede...senin oğluşun tabikide en karizmatiği benimkide fena değil yaniiii bakışlarına hasta oluyorum yerimseniben...kiminse bu bebekler Allah anne babasına bağışlasın.:Saruboceq:..nazarımız değecek yaaa..maşallah sübhanallah....

Kiz bahar ayni kaynanama benziyorrrrrrrrrr yaaaaaaa aman sendeeeee ama tatli beeeeeee sari şekerim kiz anasi kara babasi kara çocuk sariii :)))))))))

ayni kaynanammmm hehehe çok severim yaaa kendiisiniii

Sende kızım yaaa ...dua et birine benziyor ya kimseye benzemeseydii :)))))))benimki kimseye benzemiyorrrr ben ne yapayım...bizdede herkes sarı :)))
pink rose gönderdiğim bebişde aynı ona benziyormuş onunki tuttu hiç olmazsa.:)

Kız deme öyle bak bebiş olunca kayınvalidene benzer hee....:)))annemde halamın birini pek sevmezmiş eskiden bende aynı ona benziyorummm :))))) sevmediğin ot burnunun dibinde bitermiş....:)))

selam güzeller nasılsınız .bende dün döndüm . ben yokken hatrımı soran güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim. belenaycım hoşbuldum canım umarım iyisindir. yasemen canım sen tekrar işemi başladın üzülmüştük sen gidince dönmene çok sevindim. bende farlutal kullandım şimdi hastayım çok şükür kötü bi durum anlıyorum seni ..dünde iğnelerime başladım gonal f kullanıyorum cumaya doktora gitcem hayırlısı bakalım yumurtalar olmuşmu.. ya aslında ben bi tavuktan özel ders almak istiyorum yumurtlama konusundakaydirigubbakcemile3 varmı tanıdık bi tavuk hee..sultan hanım nerelerde görünmüyo bugün..acem kızı arkadaşım biraz geç oldu ama geçmiş olsun Allah bi daha göstermesin..öptüm hepinisi kıslarr:enbuyukkk:

moonsoon canım hg hayatım buralardayım ama bireazdan çıkacam canım hakkında hayırlısı olsun diyelim umarım bu sefer beboş gelür anasına :))

moonsoon canım hg hayatım buralardayım ama bireazdan çıkacam canım hakkında hayırlısı olsun diyelim umarım bu sefer beboş gelür anasına :))

hoşbulduk canım bende seni göremeyince bi sorayım dedim tamam çıkıyorsan görüşürüz sonra iyi dileklerin için teşekkür şekerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…