Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günayın cicişlerr nasılsınız hayırlı salılar olsun halen alamadık hamiş haberi hadi kızlar bu ayıda dolu dolu geçirelimmm:)

günaydınlarrrr kk nın güzelleriii erkencisinizzz maşallahhhh nasılsınızzzz bugün inşallah gününüzzz güzel geçerrrr öpüldünüzzzz

ne olsun mehtapcım valla uykusuz ve yorgun akşam ne kadar erken uyursa uyuyim gende sabah uyanamıyorum.. alin sen ne yaptın dinlendinmi... beloşum tamam senin cezan kalktı affedildin...mehtap sen ne yapıyon canım
yasemen hg canım seninde günü güzel geçsin yavyummmmm :))

Kizlar bennn çok iyi sayilmam ya hala hastalanmadimmm ve acayip sikintiliyim önceleri sabahlari kalkamazdim şimdi ise 6 da ayakdayim deli olucammm içimdede hep bi sikintiii yardim edin ne yapmam gerekkkkk deli olucam kurtulmam lazimmmm bu sikintidannnnn

ne olsun sultancım be dün bıraktığın gibi aynı:) bi değişiklik yok...yasemen ve hakca nasılsınız güzeller biz erkenciyiz siz geç kaldınızzz:)

bende iyiyim.iyi demek adet olmuş.aslında düşünceliyim. 2. aşılamayı yaptırıcam. regli olmayı bekliyorum. ama İzmirde mi ,Denizlide mi yaptırayım bir türlü karar veremiyorum.

allah allah ya dr a gitsende bi söktürücü falan kullansan bütün sıkıntıyı regl olamadığın için yaşıyosun....çok geçmiş olsun cnm ya keşke elimde bi sihirli değnek olsada hepinize dokunsam ve hepinizi iyileştirsem:teselli:

bende iyiyim.iyi demek adet olmuş.aslında düşünceliyim. 2. aşılamayı yaptırıcam. regli olmayı bekliyorum. ama İzmirde mi ,Denizlide mi yaptırayım bir türlü karar veremiyorum.

cnm hadi hayırlısı olsun inşallah 2.seferde hayırlı haberleri verirsin bize...sitede sorun oldu giremedim 30dk dır...Çok üzgünüm çoook

valla şimdi ne desem yalan araştır hangisinde ii dr yada tavsiye edilen biri varsa oraya git ama istersen yer değiştirme ilk gittiğin yere git!

sağol canım. umarım en yakın zamanda herkes hayırlı haberlerini burada bizimle paylaşır. dediğim gibi karar veremedim İzmirde mi Denizlide mi yaptırsam?

valla şimdi ne desem yalan araştır hangisinde ii dr yada tavsiye edilen biri varsa oraya git ama istersen yer değiştirme ilk gittiğin yere git!

teşekkür ederim tatli.cadia.s. İzmir daha ağır basıyor,ama yinede düşünmeden yapamıyorum. herşeyin hayırlısı.

yasemencim bence adet olduktan sonra hemen hayıta başla derim adetin düzne girsin en azından dimi strres olmazsın ... hemde bakarsın bebiş gelir o arada..
hakça canım bak nereye gidersen git olacağı varsa bulunduğun yerdede olur canım bence yollarda harab etme kendini bulunduğun yerde muhakkak iyi bir doktor vardır araştır ve aşılamanı ordan birine yaptır hem evinde kalır rahat edersin hemde yol gitmezsin.. hakkında hayırlısı olsun kardeşim...

sultan49 dediğin doğru ama düşünmeden de yapamıyorum. paylaşımlarınız için teşekkür ederim şimdi çıkmak zorundayım tekrar görüşmek dileğiyle.

Kızlar kuzenimin eşi 2. ye hamileymiş. Çok mutlu oldum onun adına. Ama bir yandan da içimde fırtınalar kopuyor. Ne olacak bizim sonumuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…