Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kız cadı valla hafta sonum hep temizlikle geçti ...hiç dinlemedim yanii....bir günde üç defa balkon yıkatılırmı :kızgın:

valla bende 2 ye kadar temizlik yaptım sonra gezdik ama benim arkadaşımda vardı yardımcı hihoyyyt ya amacı seni sinir etmek amacına ulaşmasına izin vermeeeeeeee.....:eek:

valla okadar sıcaktıki dışarda durlumayacak derecede bizde alışveriş merkezine gittik antares diye yeni biyer açıldı ordaydık ordan arkadaşa gittik öyle yani yoğun bişey yoktu....sonracıma kendime yeni bi alyans beğendim:) işte bu kadarrr

oyoy güle güle kullan canımcım...ya diğer kızlar neredeler.... belenay durul moon soon claire bahhar hakça kevser14 yasemen yoklar gene bu kızlar ya...
ya bahharcım ben kızlarımı çok sevdim ... bayıldım hemde öyle iki tane kızım olsun daha ne isterim ben ya...

günaydın hanımlar nasılsınız bakalım hafta sonu güzel geçmişe benziyor hepinizin ben saat sekizde geldim izmire eşimi manisada bıraktım onsuz yola devam ettim gelir gelmez işe koştum apar topar ama süper bir hafta sonuydu bol bol uyudum ağaç gölgesinde kuş cıvıltılarıyla özlemişim doğayı şehirin karmaşası bitiriyor bizleri kayınvalidem elimi bir işe sürdürmedi kadıncağız zaten çok gelmiyorsunuz dedi ben sıkıldım tabi oturmaktan bahçeye gittik domates biber topladık eşimle ağaç gölgesinde oturduk eşimin kucağına yattım ohhh tadını çıkardık tatilin uzun zamandır hiç böyle güzel geçmemişti günüm herşeyden uzak bir pazar geçirdim
ee sizler neler yaptınız bakalım saru cüvcüvle cadı temizlik neferi olmuş alincimde uykuluymuş ama nden olduğunu henüz öğrenemedim
yasemenle durulda gelmedi daha galiba
hepinize güzel bir hafta diliyorum bol hamişli bir hafta olsun hafta sonunu hamişle kapattık bakalım açılışı ne gün yapıcaz

bahrcım yüreğine sağlık allahım tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin yanlız alinin bebeğine bayıldım bideeee sultanın ikizleri çok güzel ben japonlara bayılırım:))) herkesin bebeği hayırlı olsun güle güle büyütün kızlar:))))) alin yanlız senin işin zor bebeğin pek keyfine düşkün:))

Sultancım valla uyumadım ama senin düşündüğün nedenden dolayı değil. Uçak bulamadığımız için çeşmeye otobüs ile gittik yolcululuk tam 14 saat sürdü. Cumartesi sabah 11.00de orada olduk. Sonra denize falan girdik düğün için hazırlandık. Düğün 07.00'de başladı ve gece 03.00'de bitti. Pazar sabahı 10.00 da kalktık hemen yola çıktık. Ama saat 17.00'e otobüs bulabildik ve bu sabah 05.00te indik otobüsten.Uyumadan işe geldim.Yanlız düğün bugüne kadar gördüğüm en güzel düğündü.Çok keyifli ve eğlenceliydi. Baharcığımın gönderdiği bebişleri göremiyorum ben. Çok merak ettim benim veleti. Nasıl göreceğim ki?

beloşum haftasonunu iyi geçmesine çok sevindimm... oh yarasın koçumaaaaa....
alincim aslında tatilden çok çalışmak gibi bişey olmuş ama olsun akşam eve gider bi güzel uyursun kendine gelirsin canımm...

Son düzenleme:
Türk kahvesi içiyorum belki açılırım diye. Bu arada durul ve yasemen nerelerde? Son durumları nedir? Regl oldular mı?

Ayy geldim çok yoğunummm kizlar hayirli haftalar hepinizeeee ve bol hamişliii inşallahhhhhhhhhhhhhhh

nabersinizzz alin sultan belenayyy durullllll

alincim ohhh iç valla türk kahvesini açilir canim hafta sonunun iyi geçmesine sevindimmmm
ayyy sultancima kiyamam temizlikde yaparmiş titiz arkedeşimmmm hehehe

bekoşcum sen nasilsin tatlimmm

kizlar ben hala olmadimmm hasta ama ilaç kullaniyorum olmak içinnnnnn

yeni hamişimizide tebrik ediyorum allah hayirli sağlikli sihattli kucağina almayi nasip etsinnn inşallahhhh darisi tüm istyenlere ve bizlere yarabbimmm aminnnnnnnnnnnn

baharcim bebişim harika inşallah allahim tez zamanda nasip ederde kucaklarimiz boş kalmazzzzzzzzzz

oo yasemencim gelmiş iyiyim şekerim ne olsun kolay gelsin sana... farlutalmı kullanıyorsun adet olmak için...uamrım olursunda rahatlarsın...

slm bayanlar nasıl gidiyo? ben tedavi oluyodum bıraktım birazda böyle deneyim akışına bıraktım artık.allah yardımcımız olsun.bu konuda püf noktası olan varmı? ot çöp bitki gibi yani.yada herneyse......

Kızlar dünden beri karnım regl sancısı ile gaz sancısı karışımı ağırıyor. Midemde yanma ve sarı akıntım var. Ayrıca vajinamda kaşıntı var. Sizce mantar mı oldum yine yoksa idrar yolu iltihabım mı tekrarlıyor?
Doktorum tatilde ona da ulaşamıyorum ne yapacağımı bilemedim.

Kızlar dünden beri karnım regl sancısı ile gaz sancısı karışımı ağırıyor. Midemde yanma ve sarı akıntım var. Ayrıca vajinamda kaşıntı var. Sizce mantar mı oldum yine yoksa idrar yolu iltihabım mı tekrarlıyor?
Doktorum tatilde ona da ulaşamıyorum ne yapacağımı bilemedim.

aynı şey iki gündür bendede var sanki karnımda bişey sürekli büyüyo patlayacak gibiyim kasıklarımdada sancı var sarı akıntım var ve kokulu banada fikir verirseniz sevinirim.geçmiş olsun arkadaşım...

X