Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim!

Ben bir hiçtim,beni Sen Kudretinle yarattın.
Bana Sen vucüt verdin,hayat verdin,ruh verdin.
Bunları Sen bağışlamasaydın eğer,hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi.

Ben bir anne ve babadan doğdum.ama ben dünyaya gözümü açmadan önce,onlar da nasıl bir bebek beklediklerini bilmiyorlardı.
Bana Sen kendi dilediğin gibi bir süret verdin.
Bana dünyada hiç kimseye vermediğin bir sima verdin.
Alemlerin Rabbi benim yüzümde,sadece bana ait bir eserini nasıl işlemiş,göreyim ve göstereyim diye.

Bana göz verdin,Senin eserlerini göreyim diye.
Bana kulak verdin,Senin yarattıklarının Seni nasıl zikrediyor işiteyim diye.
Bana akıl verdin,Seni bulayım diye.
Bana dil verdin,Seni zikredeyim diye.
Bana kalp verdin,Seni seveyim diye.
Dünya ve ahiretin bütün nimetlerini önüme serdin ve bana bir arzu verdin”Senden isteyeyim diye”

Vermek istedin.çünki vermek Senin şanındandır.
Onun için bana istemeyi öğrettin.
Aldığım her nefes Senin Rahmetindendir Ya Rabbi.
Eriştiğim her nimet Senin ihsanındandır Ya Rabbi.
Neşem,sevinçim,mutluluk ve huzurum hep Sendendir Ya Rabbi.
Senin gizli açık nimetlerinin sayısını bilemem,hayal bile edemem.bilsem de saymakla bitiremem Ya Rabbi.
Yalnız üzerimdeki en büyük nimetini bilirim:
”Bana şükretmeyi öğreten de Sensin Ya Rabbi”

BUDA BENDENNNN AMİNNNNNNN

Kızlar ben çıkıyorum yolculuk için hazırlanmam gerek. Bugün fazla giremedim yoğunluktan. Hepinize iyi hafta sonları. Özleyin beni anacımmmm.

Alincim hayirli yolculuklar sağ selamet git gel olur mu dikkat et kendine iii dinlenmeler iyi tatiller güneşin denizin tadini çikartttt byeeee

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(39)
nefisem........................................... .................................................. ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... .................................................. HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... .................................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... .................................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. .................................................. .......HAMİLE (44)
ayşe/FB................................................ .................................................. .HAMİLE (45)
h.mine............................................ .................................................. .......HAMİLE (46)
47)seherim.....................................................................................................HAMİLE(

belenaycım benide umutlulara eklermisin cnım saol şimdiden inşallah bu ay herkesı umudu yerine gelir umdugu daglara kar yagmaz

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
Hsay26
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(39)
nefisem........................................... .................................................. ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... .................................................. HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... .................................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... .................................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. .................................................. .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ .................................................. .HAMİLE(45)
h.mine............................................ .................................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ................................................ ...........HAMİLE(47)

Hsay26 hoşgeldin canım ......a.s.

Kızlar nasılsınız?
Canım çok sıkkın...Bugün doktora gittim ..Akıntımın çok fazla olduğunu söyledi..Bunu zaten biliyordum.Örnek aldı mikroplazma,üreoplazma,gonokok ve mantar araştırması yapılacakmış...Bunlara fazla kafayı takmıyorum ama uzun süre inceledi rahim ağzı kanserinden şüpheleniyorum dedi..Test istedi..Dua edin nelour bişey çıkmasın....Birde eşimden spermiografi midir nedir öyle bir test istedi....Acayip stres oldu eşimde ..Olabilir herkesten istiyorlar diyorum ama taktı kafaya yok kesin bende bir sorun var diye...15 gün sonra sonuçlar çıkıcak...İnşallah iyi çıkarda tedaviye falan gerek kalmadan Ramazanın yüzü suyu hürmetine hamile kalırız hayırlısıyla ....
Acem kızı çok geçmiş olsun canım.....Allah bir daha aynı acıyı yaşatmasın...Hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize inşallah...

Nasılsın gönül yarası ..Bu saatlerde ikimizden başka kimse olmuyor..Biz gececiyiz..:)

canım yaaa çok çok geçmiş olsun,inşallah bişey çıkmaz,şimdiden kendini strese sokma..doktorum bendende kültür almıştı incelendi ve enfeksiyon çıkmış,vajinal bi krem ve hap verdi bunları kullan ve yanıma geldiğinizde tekrar yaparız bakarız o zaman geçmişmi geçmemişmi diye....inşallah kötü bişey çıkmaz baharım...
seninde dediğin gibi gececiyiz...çok çok geçmiş olsun canım....:teselli:

ayy çok yaşa emi düşünüyorum iki saattir neydi diye kültür demişti:) İnşallah canım ...ya mantar mikrop falan korkutmuyor beni ama kanser deyince içim ürperiyor ...İyide ben çok iyiyim hiç bir şikayetim yok ..Niçin şüphelendi anlamadım...Hayırlısı artık..Napalım....Sen neler yapıyorsun...Aşılama yapılcakmı şimdi sana yoksa aramı vermiştiniz ..Unuttum.

birinci aşılamam tutmadı ikinciyide bayramdan sonra yapacagız,bu ayda gitmek istiyodum ama doktorum şuan tatilde ,ondan sonraki ay desen ramazan, kaldı yine bayramdan sonra ya ,hakkımızda hayırlısı olsun....

Birinciyi biliyorum tatlım ikinciyi merak ettim zaten :)) Hayırlısı olsun ...İnşallah ikincisi tutar öyle diyorlarya hep..İkincisinde şansın daha yüksek oluyormuş...Allah yardımcın olsun canım...

iyi geceler kızlar..hayırlı geceler...baharcım sanada hakkında hayırlı olsun diyorum,hastalık çıkmazda en kısa zamnda hamiş olursun inşşş....dr koruma önlemli davranmak zorunda zaten,her ihtimali düşünmek durumundalar cnm,eğer hastalık geliceksede başımıza yarın ne gelir bilmiyoruz,hayırlı hastalıklar olsun derdi veren dermanıda versin cnm,üzülme stres yapma,hiçbirşey yoktur inşşş,ALLAH büyük canım ..a.s.

İyi geceler canım..Allah razı olsun Pink yaaa..Aminn rabbim isteyen herkese versin inşallah..Valla stres yapmamaya çalışıyorum şimdilik...Bolca zamanım var zaten 15 gün benim stres için.Başım döner çok düşününce şu andada öyleyim ...İnşallah temiz çıkarda rahat bi nefes alırız ...Eşimde çok stres oldu zavallım...Dert ondan derman ondan ...Allah herkesin dermanını,şifasını versin ..

günaydınlarrrrrrrrr nasılsınızzzz ooo bizim kızlar yokkk sanırım nerdesinizzz uyanın sabah olduuuuu

baharrr cım banada aynen sana dediği gibi demişdi dr un biri çok korkmuştum hatta tahlillerim gelene kadar gözümden yaş eksik olmamışdııı ve sonuç temizdiii canımcımmm hayırlısı olsun korkma sıkma canını hiç bişey olmazzzzzz öle bişeyde yokturrrrr zaten bazende para almak için abartıyorlarrrr takma kafanaaaa üzme kendiniiii seni sefiyom kızzzzzzzzzzz

kızlar nerelerdesiniz tabi tatil başladı sizin demi maşallah
baharcım geçmiş olsun ablacım hiç üzülme inşallah temiz çıkar doktorlar en kötü ihtimali düşünür ama sonuç hep iyi çıkar seninde öyle olacak allahın izniyle
yasemen sen nasılsın canım bir tek ikimiz çalışıyoruz anlaşılan ne kadar çalışkanız baksana :)))

kızlar bir hamişimiz daha var yavaş ve derinden çoğalıyoruz hadi hayırlısı darısı bizlerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…