Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bu arada kızlar cuma duasını unutmayalım....

"Allahım sen bizlere gönlümüzden geçeni ver, bu mübarek günün hatırına, senden ne istiyorsak bunu hakkımızda hayırlı kıl. Sağlıklı, hayırlı çocuklar dünyaya getirmemizi nasip eyle Ya Rabbim..., sana açılan ellerimizi geri çevirme..." (AMİN)

tuba keşke bulaşaydınız alin bu arada senin facebookta bi ara resmim var demiştin link atmıştın buraya ben seni görmek istişyorum abana da atabilirmisin canım...

yav durul ve cadı bende ne anladım biliyomusunuz dedim belki bu cadı çalışıyor yani çalışmalara son hızla devam anlamında anladım be hehehehe Allah bebişiniz versin emi.... :)))) bende dedim bu cadı hiç durmuyor yerinde.. hehehe :))))

:roflol: allah bebişini versin sultannnnnnnn kız hiç güleceğim yoktu :roflol: kız evde olsam belki olimpiyatlara katılırı en çok çalışma yapan kadın olarak :roflol:

Allah bilir ankarnın duyunuda sen bitirmişindir.. hani sular akmıyordu ya banyo yapmaktan su kalmamıştır barajlarda dimi seni cadı seniiiiiiiiiiiiiiii :))))))

ALİNCİM NE GÜZEL OLURDU YA BULUŞABİLSEYDİK SARU CÜVCÜVÜM kıskanma kız sende gel:)
alincim facebook adresini bende istiyom bana ne bana ne:)
hakça hoşgeldin canım nasılsın
kız cadı sen nasılsın bakim telefonum yanımda bilginize sunulur konttörüm yok ben garibanım he baştan belirteyim:))))))))

Sultancım durul haklı benim facebookta sayfam yok. Mezun olduğum okullardan birinin sitesiydi oranın linkini vermiştim. Size söz çeşme resimlerinden koyacağım sayfaya. Görmek isteyen görür artık beni.

Allah bilir ankarnın duyunuda sen bitirmişindir.. hani sular akmıyordu ya banyo yapmaktan su kalmamıştır barajlarda dimi seni cadı seniiiiiiiiiiiiiiii :))))))

naniknanik tabiki ne zannettin anacım çalışma olsada olmasada duşdan vazgeçemiyorum gerçi azgınlıkda senin ve beloşun eline su dökemem ama kendi yağımda kavruluyorum işte:roflol:

belenaycım merhaba,kusura bakma gec cevap yazdım:çok üzgünüm: iyiyim umarım sizlerde iyisinizdir.

Ay gene geç kaldim uffff yogunum yaaaa
cuma duami yapiyimmm allahim ne olurr sun yarabbim sen bu cuma günü yüzü suyu hürmetine hayirli evlatlar nasip ettt yarabbim sağlik sihat ver allahimmmm

kizlarrr nasilsiniz ben iyi kocişle aramda düzeldiiii hehehe ayiptir sölemesiii pek bii iyiydikkkk hehehe :)))) ne ne yapalim ilgiye ihtiyaci varmiş bizimkinin
sizleri seviyorum hayirli cumalarinizzz olsunnnn
allahim hepinize bebişlerinizi hayirlisi ileeee kucaklamayi kucağiniza almayi nasip etsin inşallahhhhnasip etsinnnnn hamiş ve hamişşş adaylarimizzzz aminnnnnnnnn

hg yasemen iyi olmana çok sevindik oh beeee :)) adamda rahatladı sende :)))
seninde cuman mubarek olsun yasemencim...
gönül yarası cano hg nasılsın...kızlar ben size demedimmi geç gelenler cezaya kalacak diyee... valla dayağlıksınız haaa :))))
kız cadı benim ne azgınlığımı gördün viiiiiiiii :)))) senin eline kimsecikler su dökemez şeker :))))hehehe
yav cadı hade çalışta bize yiyen doğur birimiz terfi edelim dimi :)
yav alin banane ben şimdi görmek istiyorum banane banane :)))

iyiyim kanka sende durumlar nasıl,sana teşekkür etmedim dimi,şimdi edeyim teşekkürler hemşom kankam,takvimimi yaptın yahu...:):1hug::1hug:

arkadaşlar herkesın cuması hayırlı olsun ınsallah benım gıbı bebek isteyenlere allah bu mubarek günleri yüzü suyu hürmetine bebek nasip eder dogum yapcak arkadaslarıda şimdiden allah bi avazda kurtarsın saglıkla hepınıze allah kalbınızdekını versin inşallah

selam kıslar nasılsınız dün giremedim nete fırsatım olmadı ..hepinize hayırlı cumalar dilerim..ben yine gidiyorum bi kaç gün olmıycam malum ilçedeyim ya ile gidicem doktor kontrolüm var iğne tedevime başlıyacağım için doktor gözetiminde olmam gerekiyo..dua edin bana kızlar..şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine rabbim herkesin gönlündeki dileğini gerçekleştirsin inşallahh..amin
kız sultan bu arada bakıyorumda herkese yetişiyorsun maşallah bu sene karnen daha parlak olcak hadi yaşadın..hihoyyyt..öptüm hepinisi dönünce görüşmek üzere..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…