Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

h2hj011lu4.gif

kızlar bu delikanlı hanginizin bakim annesi yoksa benn alim:)

Kızlar nasılsınız?
Canım çok sıkkın...Bugün doktora gittim ..Akıntımın çok fazla olduğunu söyledi..Bunu zaten biliyordum.Örnek aldı mikroplazma,üreoplazma,gonokok ve mantar araştırması yapılacakmış...Bunlara fazla kafayı takmıyorum ama uzun süre inceledi rahim ağzı kanserinden şüpheleniyorum dedi..Test istedi..Dua edin nelour bişey çıkmasın....Birde eşimden spermiografi midir nedir öyle bir test istedi....Acayip stres oldu eşimde ..Olabilir herkesten istiyorlar diyorum ama taktı kafaya yok kesin bende bir sorun var diye...15 gün sonra sonuçlar çıkıcak...İnşallah iyi çıkarda tedaviye falan gerek kalmadan Ramazanın yüzü suyu hürmetine hamile kalırız hayırlısıyla ....
Acem kızı çok geçmiş olsun canım.....Allah bir daha aynı acıyı yaşatmasın...Hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize inşallah...

CNIM HIC CANINI SIKMA SADECE MANTAR VARDIR BENDE YAPTIRDIM TEMİZ CIKTI KAFANI TAKMA SADECE İLAÇ VERCEKTI FITIL VAJİNAL DAHA SONRA BIRSEY KALMIYO ALLAH HERKESE ŞİFASINI VERSIN:Saruboceq:

kızlar selam nasılsınız bakiim iyisinizdir inşşş..ALLAHIM hayırlı günler göstersin inşş...belenay ne şirin bebek bu böyle ,seninde böyle tatlı ,sağlıklı bebelerin olur inşşş..hepimizinde inşşş...

kızlar selam nasılsınız bakiim iyisinizdir inşşş..ALLAHIM hayırlı günler göstersin inşş...belenay ne şirin bebek bu böyle ,seninde böyle tatlı ,sağlıklı bebelerin olur inşşş..hepimizinde inşşş...
canım hepimize nasip etsin inşallah sahibi çıkmadı aldım benim oldu istersen paylaşırız:jeyyar:

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim....Allah razı olsun ...İnşallah dediğiniz gibi olur.Beloşşş ablam o bebişi sen aldın madem bunlarda bizim olsun:)
14kids511282erzl6.jpg

bu tatlı cadının :)
1491fqbd2.jpg

bu kızçe yasemenin olsun :)
2015orta7lq12aqwq3.jpg

bu gönül yarasının :)
33331qvzf0.jpg

bunlarda sultanın olsun :) duble:)
2004401188568028524rsjz7.jpg

buda Durulun:)
sunbathingbaby1a9mmzj5.jpg

bu Alininnnn:))
2004492055332544869rsyb6.jpg

pinkrose buda seninn:)
kadin4xxpi8.jpg

bu smhsmh in olsuunn:)
bebek35xwin5.jpg

bu clairein olsun:)
bebekresim20286529qp4.jpg

buda benniimmm :))unuttuğum diğer arkadaşlarada topluca bebiş reismleri göndercem ordan beğenip alsınlaarr:)
şaka bi yana hemen hemen hepside erkek oldu heee:))

kaydirigubbakcemile3 Bahar çok sağol canım ya inşallah böyle tatlı, sağlıklı, bebişlerimiz olur hepimizin kaydirigubbakcemile5

kızlar merhaba umarım herkes iyidir. bahharcım çok geçmiş olsun. umarım sonuç iyi çıkar, iyi düşünelim ki iyi olsun. bu arada bebek resimleri bir harika.Allah hepimize sağlıklı, eli ayağı düzgün bebişler nasip etsin.

Bahharrrrrrrrr kizzzzzzzzzz ellere varda bana yokkkkkkkmmuuuuuuuuuuuuuuuuuu
banane yavvvvvv
bende istiyorum.lütfen benimkide duble olsun....
Allahhhh hepimizin gönlüne göre versin.sizi seviyorum.....kocaman öptümmmmmm

baharcım teşekkür ederim tatlım yaa bebeğimi çook beğendim ,ben doğursam bu kadar benzerdi canımsın yaaaa...Şeniz Şeniz Şeniz

kızlar merhaba umarım herkes iyidir. bahharcım çok geçmiş olsun. umarım sonuç iyi çıkar, iyi düşünelim ki iyi olsun. bu arada bebek resimleri bir harika.Allah hepimize sağlıklı, eli ayağı düzgün bebişler nasip etsin.

Amin canım benim aminnnn .Allah razı olsun hepinizden...Dur sanada bi bebiş fotosu ekliyim hemen...:nazar:
bebek144dipb0.jpg

günaydın kızlarrr bahar allah bebişini versin emi kız sabah sabah kahkahayla başladım güne allah senden razı olsun bacım....sultan nasılsın cnm hafta sonun nasıldı?alincim ya sen güzel geçtimi minik kaçamak...

günaydın kız cadı valla hafta sonum hep temizlikle geçti ...hiç dinlemedim yanii....bir günde üç defa balkon yıkatılırmı :kızgın:

X