Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

moon soon yetişiyom evet çünki hepiniz çok seviyoyum :)) canım hadi inşallah güzel haberlerle gel ... Rabbim senin yüzünü güldürür inşaallah...

bizde seni seviyoruz canım güzel dileklerin için sağol ..rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallah..

Şeniz sultancımmm saol canımcımmm ne yapalım baktım adam elden uçacakkkk hehehe

kız sultan valla uğraşma benle kötü olur haaaaaa yerim seni görürsün:)) yavrum azgın olan kim belli adamın üstünden inmiyon :)))))) evlilik yıldönümünde hani akşam anladın sen onu:)))))) ha tabi bide medyumluk ama onu şimdilik açıklamayacağım sabırrrrr bekliyom açıklamak için :)))))))))

kızlar hayırlı cumalar,bu mubarek günlerde dualarımız kabul olsun,ALLAHım bize hepimize sağlıklı hayırlı bebeler versin İNŞALLAH kızlar..nasılsınız iyisinizdir inşş.ben sizi okuyor takip ediyorum,sizleri tanıyor gibiyim hayırlı günler kızlar..

geldim leyyyyn cadı ben seni takip ediyom merak etme
moon suun da gelmiş hoşgeldin canım
acem kızı nasılsın canım
yasemen aşna fişne heee maşallah
teh-3 ablam sen nasılsın bakim yokmu bugün bebiş resmi:)
sultancım cımcım nasılsın kız ne zamandır görüşemiyoz taaa 2 dakka dır :)
durul ve alin nerelere kayboldunuz
gönül yarası sen nasılsın bakalım

Yav cadi heheh bir akşamcikta ne olurmuşki delüüüü :)))) hem zaten eve yorgun gidiyorum bide bir sürü temzilik yapiyorum malum dedikodu olmasin adam yanaşmak istiyo aciyor halime... (

iyidir valla,avatarın çok şeker belenay...Şeniz

kızlar nittiriyonuzzz bakemmmm ohhh beee rahatladımmmm ay çok yoruluyom yaaaa koşturmaca çok
durulcum test yaptınmı canımmmm
alin kızz nerelerdesin bugün sesin çıkmamış çeşme hazırlıklarınamı koyuldun tatilden inşallah müjdeli haberlerle gelirsinn inşallahhhhh
belenay nasılsın tatlişkommm anneannen nasıl olduu inşallah tez zamanda dahada çok iyleşir canım
tatlı cadı sen nidiyonnn gıııııı nasılsınnn
sultancımmmm kız sana neden azgın diyooo bu cadıııı kız cadııı sanki sen değilsin haaa :)))))
sizleri kocaman seviyommmmmmmmmmmmmmm mucksssssssssssssss

zeyes hoşgeldin canımmmm inşallah sende tez zamanda bebişine kavuşursun canımcımmmmm dualarımız senle ve ve tüm isteyenlerleee hakkımızda hayırlısııııııı dimiii kızlarrrrrrrrrrrrrr

:teselli: canım inşallah hakkında hayırlısı olsunnnn hadi hayırlı haberlerle gelll
inşallah verdiğimiz çabaların mükafatını alırız rabbimdennnn :1hug:

bak işte yaw azgının biride burda anam azgınların arasında kaldım hepinizi yiyecem en sonunda o olacak:roflol: canlarım benim hepinizi çok seviyorum....yasemencim ne olsun iş güç devam valla....

Yaz yağmuru hoşgeldin canimmm hayirlisi olsun inşallahhh olurrrrrrrrrr
bizde bekleyenlerdenizzzz ama hepimiz ümitliyiz bigün mutlaka allahin izni ile olacak bebişlerimize kavuşcazzzzzzz

bak işte yaw azgının biride burda anam azgınların arasında kaldım hepinizi yiyecem en sonunda o olacak:roflol: canlarım benim hepinizi çok seviyorum....yasemencim ne olsun iş güç devam valla....

Şeniz YAKALARSAMMM MUCKSSS CADICIM AMAN YAAA AZGINMIYIM SENCEEE GIIIII HEHEHE ANAM YOKSA ADAM BENİ BOŞAYACAKDIII KURTULDUM DUL KALMAKDANNNN ZATEN ÇOCUKLA KAFAYI BOZDUM DİEEEE SİNİR OLUYODUUU ŞİMDİ TAKMIYORUMMM YANİ ONA TAKMAMIŞ GİBİ GÖRÜNÜYORUM HALBUKİİİ İÇİMİ Bİ BİLSEN VARYAAA YANIYOOOO Bİ BEBİŞ GÖRSEM DELİ OLUYORUMMMMM senağlama ALLAH BÜYÜK NE YAPALIMMMMM KISMETTT
HERŞEYİN YERİ VE ZAMANI VARRR DEMEKKKKK

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…