Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın güzeller ooooooo alincim ii tatiller biz burda çalışalım sen gez revamı bu cnm :) şaka bir yana bol bol dinlen cnm

günaydın kızlar.. oo tuba hanım tatile gidiyorsunuz demek nerden çıktı bu kaarar birden bire...
cadı mrb günaydın...

günaydın arkadaşlar, alincim, sana iyi tatiller, eylül başı gibi çıkacağını zannediyordum bu erken karar daha güzel olmuş çeşme çok rüzgarlı olur ama akşam için yanına mutlaka bişeyler al. Ne zaman döneceksin acaba, inşallah sen döndüğünde güzel haberler veririm sana.....

Güzeller tatile gitmiyorum daha doğrusu uzun süreli birşey değil. Hafta sonu bir avukat abimin( kendisi benim nikah şahidim ve manevi babam olur) oğlunun çeşmede düğünü var ona katılacağız. Ama bu arada cumartesi-pazar çeşmenin tadını da çıkaracağız. Pazartesi işimin başındayım ama salıdan sonra da kaçabilirsem Akçay'a gideceğim bir haftalığına.

alincim o 2 gün bile süper gelir insana bilirimm valla git eğlen bizim yerimizede :))
durul günaydın hg.. nasılsın bugün...

günaydın sultancım, valla iyi diyelim iyi olalım, çok şükür halim iyi ama, ya bende bir uykusuzluk başladı, gece güzel yatıyorum sonra saat 5.00, 5.30 da kalkıyorum sonra da uyumak ne mümkün. Sıcaklardan mıdır nedir bilemedim, bunun dışında çok şükür halimize iyiyim aslında, umutlarım cebimde 2 eylülü bekliyorum....
Alincim olsun 2 gün 2 gündür demek sonra da akçaya... Sizin leylek havalarda dolaşıyor bakıyorum da söyle de işi bitince sana da bir bebek kapsın bi yerden :)

günaydın papatyalar nasılız bakalım alincim düğüne gidiyormuşsun he hemde benim memleketime geliyorsun bende manisaya gidiyorum eğer gitmesydim seni görmek için çeşmeye gelirdim kısmet
sultan tatlı cadı durul yasemen sizler nasılsız
HEPİNİİZ ÇOK SEVİYORUM

günaydın papatyalar nasılız bakalım alincim düğüne gidiyormuşsun he hemde benim memleketime geliyorsun bende manisaya gidiyorum eğer gitmesydim seni görmek için çeşmeye gelirdim kısmet
sultan tatlı cadı durul yasemen sizler nasılsız
HEPİNİİZ ÇOK SEVİYORUM

amanında amanın kim gelmiş beloşum gelmiş:eek: ne oluyo be hepinize biri izmire biri manisaya ohhhhhhh yokmu daha başka yerlere gidensositososito basacakm istifayı gidecem tatile olan o olacak :teytey::dance::dance::dance::dance::teytey:

hehehe seni cadı seniii.... iyi olmana sevindm sevgili cadı :))
ooo lolipop gelmişşşş hg biz iyiyiz loli sen nasılsın bakalım kasık ağrıların nasıl...

valla siz görüşseydiniz tuba hanım ve loli hanım ben çokkkk kıskanırdım:dilcikar: ben sizi çok seviyorum insanın sevdiği birisini görmemesi çok kötüüü senağlama ben yanınızda olmadığım için sizi çok kıskanırdım yavrular..:dilcikar:

Kıskanç sultan ne olacak. Beloş ile buluşup resim çekip sonra onları buraya koymak vardı ama kısmet değilmiş.

X