Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sağol canım şuan iyiye giden bir gelişme yok allah biliyor artık kısmet rabbim hayırlısını nasip etsin sen neler yapıyorsun aşılama tutmamıştı tekrar ne zaman düşünüyorsuna.s.

canım şifa allahtan,inşallah biran önce iyileşir ayaga kalkarda aranıza döner...evet aşılamam tutmadı,ikinci aşılamayı bayramdan sonra yapacagız,şu anda ganaphone kullanıyorum bi kadın doğumcu yanıma gel sana farklı bişey yapacam dedi,haftaya onun yanına gidecem.bende heyecanlıyım acaba ne yapacak...hakkımız dahayırlısı olsun inşallah:Saruboceq:...sende üzülme bol bol dua edin anneannen için,bende dua ederim yatmadan önce....:teselli:

teşekkür ederim hayırlısı..bazen diyorum korunmayı bırak hamile kal..bebekle ilgilenirim felan ama babası olmadan destek olmadan cesaret edemiyorum mecburen erteliyoruz istemiye istemiye..Ertelenmelimi buda soru işareti..annelik biz kadınlara hayatta verilecek en büyük hediye..senin kokunu duyan bir bebek dünyaya getirmek..tüm annelere kucak dolusu sevgiler.mis kokulu anneler...siz kutsalsiniz..

günaydın alin, sultan, tatlı cadı.... Nasılsınız bakalım, ben biraz tatsızım bugün ne bileyim geldiler gene, neyse geçer inşallah biraz sonra...

Ben iyiyim sadece regl olacağım için karnım ağırıyor. Sizler nasılsınız? Durulaytugcum gönder gitsinler gelenleri.

Kızlar rüyada gelinlik giymek ne demek? Ben dün gece rüyamda evleniyordum gelinlik falan giyiyordum. Çok merak ettim ne anlama geldiğini?

hiç beni soran yok oh ne ala :)nasılsınız bakalım papatyalar bugün güzel bir gün olsun bol hamişli

haklısın Alincim göndermek lazım gelenleri :) Rüyada gelinlik görmek iyidir benim bildiğim, hayırlara çıksın inşallah muradına ereceksin belli ki....
Belenaycım sormaz mıyız biz hiç seni....

canım alincim rüyanı hayra yor hayır olsun bi tanem
sultan tatlı cadı durul sizler nasılsınız
sultan bende yine rüyamda bebek emzirdim korkuyorum kötü bişey olcak diye hayır olsun dedin ama inşallah hayır olur biliyorsun geçen gördüğümdede annanem rahatsızlandı hayır olsun allahım aslında rüyalara fazla takılmamak lazım kızlar hayır olsun deyip geçmek lazım

gönül yarası canımcım,
canım sana bişey sorucam, ben 31 temmuzda ilk aşılamamı yaptırdım çok heyecanlıyım canım, normalde bugün-yarın hastalanmam gerekir- sende aşılama konusunda ilk tecrübeni yaşadın ya, ne zaman regl oldun? normal mi geldi yoksa ilaçlardan dolayı gecikme oldu mu? belirtilerin nelerdi? beni yarın bchg için dktorum çağırdı, ama karnımda tuhaf ağrılar var, hastalanacak gibi de... nolur benimle paylaşırsan çok sevinirim, inşallah Rabbim sana ve tüm bebek hasretiyle yanıp tutuşanlara hayırlı zamanlarda hayırlı evlatlar nasip etsin. amin:Saruboceq:

Son düzenleme:
günaydınlarrrr ay geç kalmışım sohbette koyulmuşsunnuzzzzzzz nasılsınız kk nın güselleriiii ben kötü gibiyim yaaaaa

bugünde herkes kötü ya atın şu miskinliği üzerinizden yasemencim yakışmıor sizin gibi cıvıl cıvıl kıslara böyle durum:) haydi yasemen durul açılın bakim biraz azcık çıkın dışarıya derin derin nefes alın tekrar girin içeriye bakın nasıl iyi olacaksınız

belenaycım kaç gündür içimde garip bi his varrr anlam veremiyorummmm allah hayırlara çıkarsın her sabah kalktığımda böleyim sürekli ayet el kürsüyü okuyorum kendime ama yok deli olacammm sıkılıyorummm anlamıyorum neden

hayır olsun inşallah, ayetel kürsü okuyup içine çek ve yut,

mrb cadılar ben geldim nasılsınız bakim ...durulcum iş yoğunluğundadır şekerim hergünümüz birbirine uymuyorki bazen durgun bazen neşeli geçiyor işte günler...
lolim hg gene neşenle herkesi kendine getiriyorsun öptüm senii....
kevsercim canım nasılsın inşaallah hamişsindir listeden bir daha terfi eder inşaallah hayırlısı... güzel haberlerini bekliyoruz...
yasemen kızbak beni getritme oraya seni gıdıklarım ha derin nefes al ...
loli rüyaların hayra çıksın fazla düşünme bence hayra yor...
smhsmh nerelerdesin kız bak moralini bozmak yok tamammı herşeyin bir çaresi vardır elbet.. inşş Rabbim verecek...
bahhar hanım gene ortalarda yoksunuz özlettiniz kendiniz ama...
tatlı cadı bacım nerdesin gel de bu kızları kendine getirelim...

Bende bugün çok sıkıntılıyım. İşlerin yoğunluğu,regl sıkıntısı bir araya gelince nefes alamaz hale geldim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…