Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar iyi akşamlar,herkes umarım iyidir. smhsmh geçmiş olsun canım... bahharın hikayesindeki gibi herşeyde bir hayır vardır diyelim. belkide rahim filmi çektirmene gerek kalmadan hamile kalırsın. baHHaRcım gerçekten hikayeye bayıldım ve bende esime sesli okudum.

Selam herkese....
Yasemen canim benim.benim bebiş yine düştü.kürtaj oldum.bu sefer parçayi ankaraya gönderdik.sonuç genetik sorun çikti.eşimle kromozonlarimizda uyuşmazlik varmiş.gelen sonuçta turner sendromu yaziyo.bunu biraz araştirdim.yani dünyaya gelsede biraz problemli olurmuş.sanirim tüp bebek yöntemiyle sağlikli embriyolar seçilerek anneye veriliyomuş.bakalim şu an ara veriyoruz.çalişiyorum.allah im hayirlisini versin.hepimiz için.sendede bebiş olabilirmiş ...inşallah allah im çok büyük.anne olmayi isteyen herkese nasip eder.

Smhsmh canim moralini bozma.benimde eşimde varikosel var.2 kez ameliyat oldu.ve ilaçla spermler kuvvetleniyo.normal yollada hamile kalabiliyosun.rahat ol hayirlisini iste.

şunu söyleyeyim.çok yakin bir arkadaşimin ablasinin 7 yildir bebeği olmuyordu.eşi azosperm.yani hiç canli yok.2 kez istanbulda ameliyat oldu.1 tane bile canli sperm bulabilseydiler aninda tüp bebek yapacaklardi.ama bulamadilar ve sizin asla bebeğiniz olmaz dediler. Son olarak burda yani trabzonda doktorla görüştüler ve doktor %65 olma ihtimali olduğunu söyledi.ilaç tedavisi verdiler.tam ameliyat alip canli sperm arayacaktilar.son kez sperm tahlili yaptilar ve 7 tane canli sper buldular.ameliyata gerek kalmadi.şu an hamile .hemde spermler çok kuvvetli olmamasina rağmen.yani allah verince öyle bir veriyoki çaresiz diye hiçbirşey yok.ölüm olmasin yeterki.
Allah im hepimize hayirlisini versin.vardir elbet bir zamani diyorum.ha bu arada üzülmüyomuyum...tabiki ama beklemekten başka çaremiz yok.bide dua etmekten.
Hepinizi öpüyorum.ve çok seviyorum.birbirimizi bizden daha iyi anlayan olamaz bunu biliyorum.çünkü hepimiz ayni aciyi yaşaiyoruz...

Sultancım bu moralin sebebi ne bakalım? Ben fena değilim. Bu akşam yine doktara gideceğim. Testlerimi ve ultrason sonuçlarımı doktora göstereceğim. Ama sanırım ciddi birşey yok çok şükür. Yalnız çok yoruldum ve acayip tatile ihtiyacım var. Sanırım bir terslik çıkmaz ise 2 hafta sonra izne çıkacağım.

Günaydın kızlar, ne güzel sultancı haftaya bomba gibi başlamışsın, inşallah bütün haftan böyle geçer...
Alincim inşallah, bakalım benim 4 günüm kaldı, perşembeye kadar kanamazsam test yaptırıcam, ama benim hiç bir belirtim yok,dolayısıyla umudum da yok ... öptümm sizi

günaydın kevsecim...alincim valla bi sebebi yok.. sadece çok mutluyum o kadar ... güne güzel başladık...kevsercim umarım senden güzel haberler alırız hayırlısıyla...

sağolun canlarımm, hayırlısını isteyelim Allah'tan, dün sabah arkadaşım karnındaki 9 aylık bebeğini kaybetti, perişan durumda.. yine iş yerimden bir arkadaşımızın da kuzeni doğum yaptı cuma günü, bebek mongol doğmuş, anne kabul etmiyormuş bebeği o psikolojiyle "benim bebeğimi çaldılar bunu bana vermeye çalışıyorsunuz" diye hastanede kriz geçirmiş... çok kötü dimi, kızlar Allah dualarımızı kabul ediyor ve hayırlısı olmadığı için vermiyor şimdi, Ama hayırı zamanlarda hayırlısını nasip edecek inşallah..

kevsercim Rabbim herzaman için hayırlısını sağlıklısını nasip eylesin.. arkadaşına da üzüldüğm geçmiş olsun canım Allah başka acı vermesin...

Kevsercim arkadaşına geçmiş olsun. Neden kaybetti ki bebeğini? Sultancım inşaallah bu moral böyle devam eder arkadaşım.

alincim çok saol artık kendimize vakit aıyırıyoruz böyle olunca da sanki dünki evliler gibiyiz... çok şükür Allahıma beni eşime onu da bana bağışladı...

günaydın kızlar nasılsınız yorgun ve huzurlu bir hafta sonu geçirdim annanemin yanındaydım durumu şimdilik belli değil rabbim hayırlısını nasip etsin sizler nasılsınız bakalım allah hayırlı ve bol hamişli bir hafta nasip etsin

Belenaydan haberiniz var mı kızlar? Nasılmış anneanesi? Durulaytug gel hadi canım artık. Şu tatil hikayelerini anlat bize. Yasemin,Özlemimsin,tatlı cadı, claire hadi canlarım sizlerde gelin artık.

Alincim sen çağırırsın da ben gelmez miyim....
canlarım benim sonunda geldim aranıza yeniden ve hepinizi çok özledim inanın, sizleri düşündüm hep ne yapıyorlar, neler oluyor, var mı güzel haberler diye.....
Okuyamadım geçmiş sayfaları ne var ne yok canım arkadaşlarım........

hg durulcum valla bende bişey yok bebiş gelmedi malesef ama umutlar hep var... sen nasılsın tatil nasıldı özledik seni yavrucuğum... :))

tatil süperdi inanın, yani hangi leyleği havada gördük bilmiyorum ama gez gez bittik, çok da güzel oldu aslında... Olsun güzelim umutlar olsun yeter bize en sonunda en güzel şekilde mükafatlandırılıcaz unutma...

Belenaydan haberiniz var mı kızlar? Nasılmış anneanesi? Durulaytug gel hadi canım artık. Şu tatil hikayelerini anlat bize. Yasemin,Özlemimsin,tatlı cadı, claire hadi canlarım sizlerde gelin artık.
alincim çok sağol canım benim annanem şimdilik aynı doktor bekliyeceğiz dedi:Saruboceq: sen neler yapıyorsuna.s.

kızlar günaydın sultancım bomba gibi olmana sevindim alincim inşallah tatiline çıkarsında biraz dinlenirsin belenaycım çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda allahın izni ile düzelecek canını sıkma tatlım hayırlısı
durulaytuğcum h.g canımcım tatilin nasıl geçti inşallah hayırlı haberlerele dönmüşsündür
özlemimsin hayırlısı olsun tatlım inşallah tez zamanda ve hayırlısı ile olsun

ya kızlar hastalanmadım ve acayip bi bel ağrısı var test de yapmadım acele etmiyorum ama bulantılarım var ama aşırı değil inşallah vardır dua eden lütfennnnnnnnnn
hakkımızda hayırlısı hepimizinnnnnn

kız yasemin günaydın canım hg kız test yap anam meraktan öldürmeye niyetin var bizi ... hadi içindeki meraktanda kurtulursun bak test alırsan dbest diye bi test al duyarlılığı çok fazla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…