Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım yazım hatası oldu yanlış anlaşıldı:jeyyar:ben irenbeye derken kesme işareti kullanmamışım bey gibi olmuş:roflol:irenbe tüp bebek merkezi heh böylesi daha iyi oldu ordaki dilek hanımı çok övüyorlar bakalım kısmetse kışa gideriz herhalde :1hug:
canım hayırlısı olsun verecek olan allahtır olmazı olduran odur sabredip bekleyeceğiz

tamam önemli değil.dediğin doğru sabredip bekleyeceğiz. Bende İzmir'liyim,Ama Denizli'de oturuyoruz.

kızlar herşey hakkımızda hayılısı olsun inşallah ben çıkıyorum baharcım bu böyle olmadı seni çok özledim ama bugün yorgunum pc ye bakamıyorum gözlerim kapanıyor azcık yatim oldumu ablasının gülü seni çooooooooooooook seviyorum kızlar hepinize iyi akşamlar nasipse yarın görüşmek üzere allaha emanet olun kocaman öpüldünüz

kızlar bugün ne oldu biliyomusunuz özel bi hastanede yaptırdım kan testim iönce kendi doktorumu aradık sonucu söyledik oda bize iki ay sonra gelin ikinci aşılamayı yapalım dedi.Sonra o özel hastanedeki kadın dogumcuya sonucu gösterdikoda bize değerin çok az gebelik yok dedi..Birden gözlerim doldu kendi kendime söylenmeye başladım 6 senelik evliydim çocuğum olmuyo ilk aşılamamdı tutmadı dedim,doktor yüzüme birkaç dakika baktı ve dediki,neler söylüyorsun öyle hiçmi hamile kalmadın bugüne kadar dedi bende yok dedimbana ganaphoneyi adetinin üçüncü günü kullanmaya başla 12 13 günü yanıma gel sana farlı bişey yapacagım dedi,ikinci aşılamana kadar bekleme bunu yapalım dedi.Dedi ama ne yapacagını söylemedi.Kızlar sizce neden bahsediyo bi fikri olan varmı??

gönülyarası vallaha bende anlamadım acaba ne yapıcak. bende eylül'de 2. aşılamayı yaptırıcam.merak ettim şimdi

peki ablacım bende seni çoooookkk seviyorum...kendine iyibak...dinlen yorma kendini....öptüm kocaman..

gönülyarası vallaha bende anlamadım acaba ne yapıcak. bende eylül'de 2. aşılamayı yaptırıcam.merak ettim şimdi

canım benimde hiç bi fikrim yok ne yapacağıyla ilgili,ganaphoneyi kullan yanıma gel dedi.Şimdi düşünüyorumda acaba bunda bi hayırmı var,sonuçta o benim doktorum değil sadece kan tahlilimi göstermek için odasına girdim,bakalım artık ne yapacak.Senin ne sorunun var?

güle güle hakca..iyi geceler...gönülyarası valla ben çok bilgisizim bu konularda o yüzden yardımcı olamıcam ...ama bende merak ettim şimdi...

güle güle hakca..iyi geceler...gönülyarası valla ben çok bilgisizim bu konularda o yüzden yardımcı olamıcam ...ama bende merak ettim şimdi...

sonucun negatif oldugunu söylediklerinde,bu yollarda daha çok gidip gelecegimi çok yıpranacagımı düşündüm.Baharcım bende çok merak ediyorum ama bilmiyorum işte ne yapacagını,bahar anam kaç yaşındasın?

gönülyarası hayırlısı olsun.vardır bir hayır diyelim. kendimizi doktorlara emanet ettik,umarım en yakın zamanda güzel haberler verirler.
biz iki senedir bebek düşünüyoruz.bu iki sene içinde iki kez kimyasal gebelik geçirdim. geçen ayda 1. aşılama oldu,biliyorsun sonuç negetif.

hakca cım tabiki vardır bi hayır,şunu biliyorumki bu tedavi süresi çok yıpratıcı,umarım emeklerimiz boşa gitmez.Sen aşılamanı hastanedemi yoksa doktorunun muayehanesindemi yaptırdın?

hayırlısı olsun canım...şifa Allahtan vesile kim olur bilemeyiz..belki deneyeceği herneyse seni kavuşturur yavruna ...ben 23.yaşındayım canım...

Günaydın kızlar. Ben geldim ama yine kimseler yok ortada. Dün doktora gittim ve maalesef böbrek iltihabım devam ediyormuş. Bu nedenle tedaviye devam edeceğiz yeni ilaç ve iğneler ile. Ayrıca nefreloga yönlendirdi doktorum. Kurtulamayacağım galiba bu iltihaptan...

günaydın alincim.. ne bitmez iltihapmış sendekide kardeşim... :)) hayatım tam anlamıyla kurtulmadan sana rahat yüzü yok anlaşılan alincim...

canım haş geldin üzülme herşey zamanıyla olur ALLAHIM en kısa zamanda seninde yüzünü güldürür sen içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…