Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet canım ankara etlik:CüvCüv:

yaaa,smhsmh cim ama daha önce dememiştin,yaşadığınız yer diğer yazıyo bende senin yurt dışında oturdugunu sanıyodum yaaa.senin doktorun ankara etlik doğumevindemi .benimkide zekai tahirde ben onun kavaklıderedeki muayehanesine gidiyorum...

elifecan ben seni kaydettim canım görüşürüz.birazdan kociş gelcek ben hala bilgisayarın başındayım

canım aslında benim dr um falan yok şimdilik
aslında bulamadımda
ben daha yeni başladım tahlillere sonuçlarım bi çıksın duruma göre
ilk lokman hekime gitmiştin sonra hacettepede profa
şimdide tahlillerim falan olsun diye buraya
daha 13 ay oldu evleneli 1 yıl olmadan gidemiyodum zaten

sen memnunmusun dr undan
bu dr mevzusu epey sorun yahu

evet canım doktorumdan çok memnunum,bu benim üçüncü doktorum,ilk gittiğim gün vakit kaybetmeden aşılamaya geçelim dedi.Ama aşılamam tutmadı kısmet değilmiş ne yapalım.canım hacettepedeki prof ların çok iyi olduğunu söylüyorlar valla ben bu doktoru bulmasaydım ordan bi prof bulurdum kendime,canım senin ordaki prof doktorun sana ne dedi çocugunun olmamasına canım...

bende kist vardı ona baktı
bide ufak bi yaram varmış yakalım demişti gitmedim
bide 1 yıl dolmadan gelme dedi kızmıştı
yaa her gittiğinde 155 veriyosun bide normal hastane gibi bakma özel falan değil sadece bakan kişi prof okadar
şı sonuçlarım bi .çıksın bakalım belki gene giderim
kısmet canım yaa
ilk aşılamanmı
olur inşallah sen umudunu kaybetme

evet canım ilk aşılamamdı ama tutmadı.canım ankara nın içinde olmuş olsaydım görüşürdük seninle.annemlerde batıkentte oturuyo,eşimin tayini nedeniyle ankaranın bi ilçesinde oturuyorum canım,daha bugün ankaradaydım kan testi yaptırmaya gelmiştim...

görüşürüz canım
şimdi benim çıkmam lazım eşim geldi
sonra konuşuruz hoşçakal
Şeniz

arladaşlar benıde ordakı lısteye yazarmısınız bende 6yıllık evlıyım veım yok yuce rabbımıze guvenın arkadaslar bırgun gelecek ve hepimiz o lısteyı sfırlıycaza.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…