Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın alincim.. ne bitmez iltihapmış sendekide kardeşim... :)) hayatım tam anlamıyla kurtulmadan sana rahat yüzü yok anlaşılan alincim...

sultanım hoş geldin nasılsın ya boş durmayın çalışın ALLAHIM sizlerinde yüzünü güldürecek ben inanaıyorum ALLAHIM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN

kızım biz bu ay çok çalıştık iğnemi olmuştum baya bi çalıştık anam yoruldum şuan dinlenmedeyiz oh beee :))) haftaya belli olur hamile olup olmadığım...

günaydınlar

alincim tekrar geçmiş olsun
sultancım acemkızı sizler nasılsınız

çook moralim bozuk
sabah hastanenin sitesinden eşimin sonucuna baktım bugün çıkacaktı
siteleri araştirdım aradım taradım ben anlamadığım için
ileri hareketlilik 0 yazıyo
bide morfoloji normal %1 yazıyı
Allahım kötü bişeymi bu
Ağlamaktan hal oldum
kimbilir bende ne çıkacak
ayy Allahım ne olur hayırlısını ver

kızım biz bu ay çok çalıştık iğnemi olmuştum baya bi çalıştık anam yoruldum şuan dinlenmedeyiz oh beee :))) haftaya belli olur hamile olup olmadığım...

SULTANIM İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR ALLAHIM HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR İNŞALLAH :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:BU HABERLERLE

günaydınlar

alincim tekrar geçmiş olsun
sultancım acemkızı sizler nasılsınız

çook moralim bozuk
sabah hastanenin sitesinden eşimin sonucuna baktım bugün çıkacaktı
siteleri araştirdım aradım taradım ben anlamadığım için
ileri hareketlilik 0 yazıyo
bide morfoloji normal %1 yazıyı
allahım kötü bişeymi bu
ağlamaktan hal oldum
kimbilir bende ne çıkacak
ayy allahım ne olur hayırlısını ver
canim hayat süprizlerle dolu yeterki ümitli olalim allahtan ümit kesilmez

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim. Dünden beri canım çok sıkkın. Umarım daha büyük bir sorun çıkmaz böbreklerim ile ilgili.

smh smh dur bakalım bi de dr görsün canım hiç sıkma canını herşeyin çaresi var çok şükür bi tane sipermle bile döllenme oluyor sen canını sıkma...Rabbim yeterki ol desin...
acem kızı inşallah canım senin hamişlik nasıl gidiyor...bebeğini gördünmü
alincim hastalıktır bu ilaç kullnırsın biter bak belki farketmeyesdiniz iltihabın olduğunu daha kötüğ sonuçlar doğurabilirdi iyiki zamanında farketmişsiniz ve tedavini oluyrsun...

Sultancım böbrekte kronikleştiyse bu hastalık çok uğraştıracak.Bebiş işi çok uzun süre ertelenecek.

canım benim hiç sıkma canını sen ilk önce kendi sağlığını düzelt bebek erfeç gelir hiç tasalanma ... ilk önce sağlık...

günaydınlar şekerler nasılsınız bakalım bugün bayağı bi moralimiz bozuk heeeeeey ne oluyor ya hemen pes etmişsiniz
ailcim hiç merak etme neler atlatıyor insan bunuda atlatırsın olumlu düşün geçecek ufacık bir iltihap seni yıldıramaz hadi bakalım umut etmeye devam:)

smhsmh kız sen sırf paniksin ya hemen yelkenler suya inmiş allah büyük olmazı olduran odur hemen karar verme kendi kendine dur bakalım bi doktor görsün hadiiii ay sıcak zaten üzmeyin beni yavvv hemen uğraşmadan gelirmi sandınız benim yiğenlerim gelecekler ama azcık nazlılar sizde inat edin getirin kardeşim lütfen ağlayıpda moralini bozma

sultan şeker bekle bakalım oldu inşallah bu sefer

acem kızı hoşgeldin nasıl gidiyor hamişlik bakalım

tatlı cadımmmmm nerelerdesin al bir morali bozuk daha dünde bu kızla uğraştık yavvv strese sokmayın leeeeeeeyn beni gelirsem yanınıza hepinizi (ne yapacağımı düşünmedim neyse gelince karar veririm)

günaydın kızlar hepinize hayırlı günler..sultancım hamişsindir inşallah canım,smhsmh üzülme canım bir yolu vardır elbet dr unu dinle ALLAH yardımcın olsun,alin sanada geçmiş olsun tatlım öncelikli olan senin sağlığın bundada bir hayır vardır ALLAH hepimizi beter hastalıklardan korusun İNŞALLAH....
acem kızı sanada günaydın hamişliğin iyi gidiyodur İNŞALLAH canım sıradayız elbet bir gün bizde senin gibi oluruz İNŞALLAH canım,hepinizi öpüyorum..hihoyyyt

ahanda lolim geldi şimdi yıkar ortalığı indirir hepinizin façasını kaydirigubbakcemile3 hadi kızlar bi sirkelenin ve kendinize gelin bu yolda pes etmek yok yola devam ve biz kadınlar başaracaz 58 yaşındaki kadından ne eksiğimiz var fazlamız var beee.. :jeyyar:
pink rose canım hg nasılsın saol canım iyi dileklerin için öptüğm seni...kaydirigubbakcemile5

ahanda lolim geldi şimdi yıkar ortalığı indirir hepinizin façasını kaydirigubbakcemile3 hadi kızlar bi sirkelenin ve kendinize gelin bu yolda pes etmek yok yola devam ve biz kadınlar başaracaz 58 yaşındaki kadından ne eksiğimiz var fazlamız var beee.. :jeyyar:
pink rose canım hg nasılsın saol canım iyi dileklerin için öptüğm seni...kaydirigubbakcemile5
heeeeh bak beni bilen nasıl biliyor aferin kız saru cüvcüv yardım ette şunları bi kendilerine getirelimkaydirigubbakcemile5gerçi ben tek başıma bile yeterim ama bunlar biraz çetin ceviz çıktı:1ninca:ne bu ya eşimin spermi düşük çıktı ağla iltihabım var ağla yav ne nazlısınız :eek:klava:umut keSmek yok:eek:gelirsem yanınıza(HALA NE YAPACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUm):mymeka:
SMHSMH ALİN TATLI CADI kaydirigubbakcemilegelin bakim siz benlekötükedihüso

eeee yasemennn nerde uğramadı daha kız yasemen cadısı nerelerdesin bir görünüp bir kaybolmak varmı öyle çık bakim ortaya

slm kızlarrrr yaw bi geç geldim topik yıkılmış alincim herişde bi hayır vardır unutma sonuçda tedavisi var allah beterinden saklasın tatlım çok geçmiş olsun....smhsmsh cnm ya inan üzüldüm ama moralini bi bozma drsonucu söylesin ondan sonra çözüm ararız takma kafana güzelim....azgınımmmmmmmm(beloş) :) ben bugün iyiyim şükür biraz rahat bi insanım sanırım aslında takıntısız desek daha mantıklı hüzünlerim kzıgınlıklarım çok sürmüyo... ve diğer güzeller hepinizi çok öpüyorum...

slm kızlarrrr yaw bi geç geldim topik yıkılmış alincim herişde bi hayır vardır unutma sonuçda tedavisi var allah beterinden saklasın tatlım çok geçmiş olsun....smhsmsh cnm ya inan üzüldüm ama moralini bi bozma drsonucu söylesin ondan sonra çözüm ararız takma kafana güzelim....azgınımmmmmmmm(beloş) :) ben bugün iyiyim şükür biraz rahat bi insanım sanırım aslında takıntısız desek daha mantıklı hüzünlerim kzıgınlıklarım çok sürmüyo... ve diğer güzeller hepinizi çok öpüyorum...

heh biri düzene girdi diğerlerinin ayarlarıyla oynamak lazım kendiliğinden düzelmicek bunlarkaydirigubbakcemile3
cadım benim bu azgın seni çooooooook seviyor böyle hep mutlu ol emi
:eek:bak senin aracı getirmişler :roflol:

heh biri düzene girdi diğerlerinin ayarlarıyla oynamak lazım kendiliğinden düzelmicek bunlarkaydirigubbakcemile3
cadım benim bu azgın seni çooooooook seviyor böyle hep mutlu ol emi
:eek:bak senin aracı getirmişler :roflol:

allahhhh sana ne diyim azgınım benim beni yine güldürdün haaa:roflol: allahımda seni öyle güldürsünki ağzın hiç kapanmasınnnnnnnnnnn:teytey::dance::dance::dance::teytey:

X