Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hakca öncelikle hoşgeldin canım...senin isminide ekleyelimmi listeye ?varmı bebiş?

hakca öncelikle hoşgeldin canım...senin isminide ekleyelimmi listeye ?varmı bebiş?

teşekkür ederim,hoşbulduk. bebiş henüz yok. geçen ay 1.aşılamayı yaptık ama sonuç negatif. kısmetse Eylül ayında 2. aşılamayı yaptırıcaz. listeye bebişi olanlar mı ekleniyor

geçmiş olsun....ikinciye tutar hayırlısıyla inşallah...listeye her ikiside ekleniyor...o zaman seni kabarık olan listeye ekliyim..İnşallah en kısa zamanda hayırlı,sağlıklı evlatlara kavuşursun ...:)

geçmiş olsun....ikinciye tutar hayırlısıyla inşallah...listeye her ikiside ekleniyor...o zaman seni kabarık olan listeye ekliyim..İnşallah en kısa zamanda hayırlı,sağlıklı evlatlara kavuşursun ...:)

teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin. peki sende bebiş var mı? Ben aşılamayı İzmir'de yaptırdım.Özel Ege tüp bebek merkesinde.İzmir'de aşılama yaptıran var mı biliyor musun?

Amin ...Bendede yok henüz ....8 aydır istiyoruz...Bende bu ay gidicem herhalde hızlandırmak için ...Canım hiç bilmiyorum ya İzmirde yaptıran varmı ?Ama burda Belenay ablam var:) Oda İzmirde belki biliyordur ..Dur ona soralım bilgisi varsa yardımcı olur...

Amin ...Bendede yok henüz ....8 aydır istiyoruz...Bende bu ay gidicem herhalde hızlandırmak için ...Canım hiç bilmiyorum ya İzmirde yaptıran varmı ?Ama burda Belenay ablam var:) Oda İzmirde belki biliyordur ..Dur ona soralım bilgisi varsa yardımcı olur...

Tamam teşekkürler,iyi olur. Allah hepimizin yardımcısı olsun.Buna hepimizin ihtiyacı var çünkü.İnşallah hayırlı haberlerini alırız.

Amin ...Allah razı olsun hepimiz için hayırlısı olsun inşallah...Şu anda burda yok ama yarın msj görünce bilgisi varsa msj yazar zaten....Ben unutmadan listeye isimlerinizi ekliyim...:)

ohhh ya rahatladım seni görünce çok özledimmmmm ben seniii ....yarın gündüz giremem diye sıkılmıştım ondan rahatladım haaa yanlış anlaşılmasın ....evet ben artık akşamcıyım napalım idare edecez artık :)))))

ayyyyy evet ya pelinim de burdaydı listeyi arıyorum merhaba dicektim unuttum...nasılsın tatlım neler yapıyorsun....gelişme yokmu =????

dediğin gibi herşeyin hayırlısı. birşeyleri birileriye paylaşmak güzel. Umarım en yakın zamanda da güzel haberlerimizi paylaşırız.

bahhar belenay ikinizede merhaba canlarım,listedeki 5 agustosu silseniz,sonuçta kan testi yaptım aşılamam tutmamış sonuç negatif,hayırlısı olsun....

hakca hoşgeldin canım ben aşılama yaptırmadım ama yumurta takibi yapıldı ege üniversitesi tüp bebek merkezinde ben pek memnun kalmadım şimdilik beklemedeyim daha ne kadar bekliceksem:))):))) ama irembeye gitmeyi düşünüyorum orayı çok methediyorlar bakalım yazı bir atlatalım orada ne diyecekler bizimki sebebsiz infertilite oda ne demekse sebebsizse neden bebek olmuyor işte doktorların adlandırması yapalım kısmetimizi beklicez

:emir_bebek:UMUT LİSTESİ:emir_bebek:
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası.......................5 ağustos
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
h.mine
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
acem_kızı......................................... ................................................HA MİLE (39)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(40)

hakca ve ceyda hoşgeldiniz kızlar....:CüvCüv:

gönül yarası canım üzülme herşeyde bir hayır vardır zamanı gelince elbette olacak sen umudunu kaybetme yeter birde rabbim hayırlısını versin bak neler okuyoruz neler duyuyoruz hastanelerde ölen bebekleri yıklan anne babaları gördüm içim parçalandı allah kimseye böyle acı yaşatmasın sabırlı ol tatlım bir gün olacak elbette

merhaba gönülyarası,.ben siteye dün üye oldum.
herşeyin hayırlısı. aslında üzülmemek elde değil ama bu tür tedavilerde kafaya fazla takmamak gerekiyormus. ben sana diyorum ama ,bende gecen ay 1.aşılamayı yaptırdım sonuc negatif.eylül'de 2. aşılama olucak kısmetse. Umarım emeklerimiz boşa gitmez ve en yakın zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız.

bahhar belenay ikinizede merhaba canlarım,listedeki 5 agustosu silseniz,sonuçta kan testi yaptım aşılamam tutmamış sonuç negatif,hayırlısı olsun....

merhaba canım benim...şimdi okudum bende ...sakın üzülme güzelim hayırlısı daha yolun başındayız..:1hug:..Ben yürekten inanıyorum hepimiz yakında kavuşucaz inşallah...:Saruboceq:

hakca hoşgeldin canım ben aşılama yaptırmadım ama yumurta takibi yapıldı ege üniversitesi tüp bebek merkezinde ben pek memnun kalmadım şimdilik beklemedeyim daha ne kadar bekliceksem:))):))) ama irembeye gitmeyi düşünüyorum orayı çok methediyorlar bakalım yazı bir atlatalım orada ne diyecekler bizimki sebebsiz infertilite oda ne demekse sebebsizse neden bebek olmuyor işte doktorların adlandırması yapalım kısmetimizi beklicez

ben 1. aşılamayı özel ege tüp bebek merkezinde yaptırdım.
zaten doktor başta şansın cok düşük olduğunu ama yinede umudumuzu kaybetmemizi söyledi.Biz 2 senedir bebk istiyoruz.bu iki sene içinde iki kez kimyasal gebelik geçirdim. Umarım 2. aşılamada tutar. İrem bey hangi hastanede? Herşeyin hayırlısı,yakın zmanda güzel heberler vermen dileğiylea.s.

ya kızlar kaç gündür yazıcam size fırsat olmadı bi türlü ...daha doğrusu gece geliyorum ya kimse olmuyor ...benim sağ kasığımda geçen hafta bir ağrı vardı ..yumurtlama gününden kaynaklanıyordur diye düşündüm..2 gün sonra sola geçti bir daha da dinmedi ...ama şimdi ağrı gibi değilde nasıl anlatayım içten şişkinlik dolgunluk gibi bişey ..gibisi fazla resmen dolgunluk var ...gaz falan değil eminim bir haftada giderdi herhalde:)))acaba kist falan böyle bir şişlik hissi yaşatırmı yaaa..daha öncede vardı kistim ama hiç böyle olmadı..ilk defa böyle oluyor arada karnımda ağrıyor ...nedir sizce ?haftaya doktora gidicem kronik nezle için acaba jinekolağada gitsemmi?

X