Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kızlar birgün hepimiz hamiş haberlerini bu sayfadan vereceğiz. Umutsuzluğa kapılmak yok. Sadece bizim eşek sıpalarının keyfini beklememiz gerekiyor. Hem bu arada kocişlerimizle 2 kişilik hayatımızın keyfini çıkaralım. Çünkü bebişler olduktan sonra kocişlerimizle uzun bir süre ilgilenemeyeceğiz.

evet alin herkes aynı şeyi söylüyor bana da bırak diyorlar bu yaz da rahat rahat tatilinizi yapın da sonra gelir diyorlar, belki de çok akıllı bizim bebişler anneleri ve babalarına ağız tadıyla son bir tatil geçirtiyorlar sonra gelip tüm ipleri ellerine alacaklar....

kızlarrr ağızından bal damlıyorrr canlarımmm.... hayırlısı Allahtannnn...hepimiz için...

kızlarrr gene sinirim üstüm de yaaa çok sinirliyimmm... ama sinir edenler utansınnn... ya koskoca tmmob benim 4 aydır sskmı girmiyolar yaaa ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff valla sinirden kafayı yiyecem ya....

Nasıl ya ssknı ödemiyorlar mı? Sende şikayet onları bağlı bulunduğun ssk müdürlüğüne...

ufff yaaa sürekli oyalıyorlar tuba ya bıktım her girdiğim iş yerinde bu sorunu yaşıyorum yaaaa ...eğer bu ay da yatırmazlarsa burayı dar edicem onlara...

sultancım unutmayalımki ALLAHIM er yada gec bizlerinde yüzünü güldürür bende atık yaklaştım yumurta tplatmaya inan cok heycanlıym inşallah ALLAHIM BİZLERİ UTANDIRMAZ HEP HAYIRLISINI İSTE BEN ÖYLE DİYORUM ARTIK

gözekçim inşallah bi dahaki sefere... Acem kızı Allah yardımcımız olsun inşallah gönlünce olur herşey...
Sultancım, internetten mi bakıyorsun bazen yatırıldığı halde internete işlemiyor ssk da çalışanlar bundan emin ol önce sonra da hakkını sonuna kadar ara, oda bu ya nasıl ödemez....

gözekim şirinem her son yeni bir başlangıçtır bu sefer olmadıysa bir dahakine inşallah yeterki rabbim hayırlısını nasip etsin

öpüyorum kızlar hepinizi yarın görüşürüz inşallah....
Üfff keşke yarın size hamileyim diye haber verebilsem.....

malesef bnde hamıle degılm bnımde bu 3 denememdı ve yıne dışgebelık 1 sene ara verdık baklım seneye yıne devam

Günaydın şekerler. Bugün çok güzel bir gün benim için çünkü en küçük kız kardeşim üniversiteden mezun oluyor. Akşama onun mezuniyet törenine gideceğim. Çok mutluyum çok. Umarım sizin de gününüz güzel geçer...

günaydın alincim desene bu gün keyfin yerinde baksana erkenden pc desin inşallah canım

malesef bnde hamıle degılm bnımde bu 3 denememdı ve yıne dışgebelık 1 sene ara verdık baklım seneye yıne devam

canım üzüldüm ama demekki hayırlısı böyleymiş hayırlısı neyse o olsun canım inşallah bi dahaki seneye bebişini alırsın kucagına herşey bizlerin istedigi gibi olmuyor

günayyydın alin ve acem kızı erkencisiniz oh oh alincim maşallah bu günlerde keyifler yerinde maşallah allah bozmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…