Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kızlar selamlar hepinize.... Valla okudukça yüzümdeki gülümseme arttı ne çok hamile vermişiz peşpeşe, bi daha bi daha şeklinde okudum yazılanları. Aman Allahım ne bereketli başladık temmuz ayına valla bukadarla kalmaz bu devamı da gelsin....
Alincim belli ki moralin düzelmiş ve tatil sana yaramış, benim de feci bir tatile ihtiyacım var ama biraz daha beklicem mecburen.... Dekorasyon konusunda kolay gelsin, sana tavsiyem estetik olmasının dışında işlevsel, fonksiyonel tasarımlarla ilgilenmen ve de bundan 5 yıl sonra sıkılacağın renkleri tercih etme özellikle mutfakta çünkü ömürlük oluyor biliyorsun, klasik ve modern kombinasyonu çizgiler herzaman iş görür, ıslak zeminleri tabii ki seramik yapacaksın 60x60 cm likler çok modern durur, zaten artık genelde onlarla kaplanıyor zeminler. Konu meslekle alakalı olunca çenem düştü tabii :)
Eminim sen en güzelini seçeceksin ama gerçekten de zor ve yorucu bir dönem başlıyor Allah yardımcınız olsun maddi manevi....
Ben de bi değişiklik yok, bugün 27. günüm ve göğüslerim feci acıyor, başka da bişey yok....

belenaycım eskisi gibi tekrar sıklıkla yazıyor olman ne kadar güzel, girmediğim zamnlarda da beni unutmadığın için ayrıca teşekkür ederim.... Ruh halim hayli karışık, sanırım reglim yaklaşıyor diye tabii bugün 27. gün ve ben biliyorsunuz geçen ay 37 de oldum bu benim için mucize aslında demek ki bu ay da yine erken olucam buna seviniyorum ama hormonlarım beni etkisi altına aldı, moralman kendimi pek de iyi hissetmiyorum....
İşte ben böyel güzelim, hayat akıp gidiyor tabii yine de ....

canım yaz geldimi işler bazen duruluyor benimde yazmaya bol bol vaktim oluyor yoksa aklım hep sizde yazılanları okuyorum ama yazamıyorum canım sen hayıt tohumu kullanmışmıydın eğer kullanmadıysan tavsiye ederim kullandıysan bu tohumun etkisi uzun sürede çıkıyor 2-3 ay ara vermeden kullanmayı denesen bide bende senin aksine erken regl oluyorum geldimi 10 gün sürüyor yani benimde düzensiz ama geç değil erken geliyor aceleci benimki neyse ne olursa olsun rabbim istedikten sonra erde gelse geçte gelse hamiş kalırız Şeniz sevgiyle kal canım valla yazılarımda hepinizi yazmaya çalışıyorum aklıma geleni yada ogün sohbete katılanı yazıyorum unuttuğum oluyor ama sadece yazmayı unutuyorum yoksa gönlümde hepinizin yeri ayrı inan hepinize tek tek isim isim dua ediyorum belki şu aciz kulun duasını rabbim kabul eder allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin amiina.s.

valla durulcum seninle şuan itibaiyel aynı durumdayız kendimi berbat hissediyorum... sinirliyim huysuzun... karnım şiş adetim yakın göğüslerim şiş bide üstüne çalışıyorum ve bide üstüne pazartesi offffffff kiiiiiiiiiiiiii ne offfffffffffffffffffffffffff...

kızlar merhaba....Alincim ve Sultancım ne güzel bir haftasonu geçirmişsiniz maşallah....Beleney abla ben geçenlere yazmıştım ya misafirlerim var 3 tane çocuk:)))) pc ye çok zor geçerim anca onlar uyuyunca:) Durucum steresi bırak canım bak benimde hala gelmedi sevinemiyorum çünkü hiç belirtim yok kesin yine kist oluştu ..doktorada gidemiyorum misafirlerden( bakalım hayırlısı testte yaptım hani şu erken sonuç verenlerden ama negatif inşallah kist oluşmamıştır yaa daha yeni atlattım tekrar düşünmek bile istemiyorum

yaaaaa ben geliyorum siz yoksunuz yerimsenibenbakın bikaç gün yokum söyliyim merak eden olursa diye söylüyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015:

Durulum önerilerin için çok teşekkürler.
Baharcım sende çok takma kafana biliyorsun benimki 26 gün gecikti. Hem de hiç bir sebep yokken.

yok tatlım takmıyorumda senden biliyorsun belirsizlik çok zor ((

Tubacım bide sana bir şey sorucam regl olmadığın günlerde akıntı problemin varmıydı canım ya?? ...bende çok fazlalaştı

neyse sen müsait değilsin sanırım ben çıkıyorum :)yinede cvp verirsen gece girebilirsem okurum ...hepinizi öpüyorum.Allaha emanet olun şekerler:)

Canım benim akıntım falan yoktu. Hamilelikte akıntı artıyor diyor arkadaşllar. İnşaallah hamişsindir. Eğer belirsizlikten sıkıldıysan kan testi yaptırmanı tavsiye ederim. Ben öyle yapmıştım biliyorsun...

Baharcım inşallah kist falan oluşmamıştır dediğin gibi, ben de feci belirti var göğüslerim patlayacak gibi, akıntı da fazla zaten hep fazladır. Benim için yabancı olan bu hislerin 27. günde belirmesi, olumlu bişey yani, tabii ki inşallah hamile kaldığım için olmam da şöyle bütün gamım kesavetim akar gider üzerimden....

umarım durulcum ondandır... dediğin gibi... baharcım umarım test yanlıştır ve sen hamişsindir canım umarımmmmm....

inşallah sultan inşallah.... üff hafta sonu bi akrabamız fal baktı bana kahve falı, muhabbet olsun diye çok yakın zamanda muradım oluyormuş, hoş fallara kalsa ben şimdi 5 tane doğurmuştum ama umut işte....

kız ablamda bi fal bakltırmış... demiş ki sana çok yakın birinin hamile haberini alacan demiş ablama... beni tarif etmiş ablama ablam şaşmış kalmış .... tabi bana anlattı

kızlar durul ve sultan çocuk olması için fal değiiil bi koca bi yumurta bide sperm gerekli valla benden hatırlatması:roflol:

Ayyyy beloşummmmm allah senin bebişini versin emiiiiiii :)) vballa sen olmasan kim latife yapacak böyle güldürrecek bizi... Git git gidak yumurtam sicakkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…