Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Şekerler fallara göre hamilesiniz hadi bakalım hayırlısı. Ben şimdi çıkıyorum yosun terapisine gideceğim ilk defa. Kasıma kadar kendime iyi bakmam gerekiyor.

merhabalar ben aranıza yeni katılıyorum sanıyorum sizlerle paylaşıcak çok şeyim olucak tavsiyelerinize ihtiyacım var

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
bahar34...........(6 temmuz)
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
derram
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
iremeren
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)

misssielif hoşgeldin paylaşımların için burdayız canım

bu aralar kimseden bebiş haberi gelmiyor yaaa nerdesiniz hanımlar...ben bugün metabolizma uzmanına gittim..fazla kilolarımı tansiyon ve şekerimi dengede tutabilmem için diyetisyen ve metabolizma uzmanının kontrolü altına girdim...Allhın izniyle 4 ayda bu işi halledicem..doktor öyle söyledi çok umutlandım

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
derram
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
iremeren
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)

hoş geldin rodalcim inşallah hamiş listemizde kısa zamanda yer alırsın

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
derram
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
iremeren
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

sema69......................................................................................HAMİLE (32)
KIZLAR ARAMIZDAN BİR KİŞİ DAHA TERFİ ETTİ HAMİŞLİĞEEEEE ÇOK GÜZEL Bİ HABER BU....

günaydın şekerler sultan tam beni tarif etmiş:)uykucuyum uykum vaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
hepinize güzel bir gün diliyorum hamişin bol olduğu bir gün olsun

Lolipopum hg canimmm uykucu tatlim benimmm... Kiz bu ne uyku pazzar gününü düşün ne kadar uyuyacağini gider aklindan....:))

Kızlar ya benim de çok uykum var bugün. Dün erkenden uyudum ama yine de sabah çok zor uyandım.

Lolipopum hg canimmm uykucu tatlim benimmm... Kiz bu ne uyku pazzar gününü düşün ne kadar uyuyacağini gider aklindan....:))
ne pazar düşüncesi ne akşam olcak eve gitcm düşüncesi engellemiyor beni bulduğum her fırsatı değerlendiriorum yakında işten kovmazlarsa iyi gerçi onlara çaktırmadan kapatıyorum göslerimijeyyar yok yok yok ne yapsam gitmiyor şu uyku başımdan şööööötle bir tatile çıksam akşama kadar uyusam hiç birşey yapmadan ama ne mümkün tatilmi dinlenmekmi oda ne ya:çok üzgünüm:
neyse benim uykuyu bırakın sizler ne yapıyorsunuz alin sultan durul bahar uzun zamandır claire girmiyor hayırdır iyidir inşallah moon_soon uda göremiyorum tabii tatil ya oh tadını çıkarıyor sırnaşık şey
listemize bir hamiş daha eklenmiş hayırlısı olsun bakalım devamı gelsin inşallah sıradakiler z@z@ gözek sultan benim aklımdakiler bunlar inşallah güzel haberlerini alırız şekerlerin hepinize kocaman sevgilerimi gönderiyoruma.s.

Kızlar z@z@ bugün mü test yapacak? Haberi olan var mı? Onun için çok heyecanlanıyorum. Allah inşaallah bu defa ona bebişlerini göndermiştir. Canım arkadaşım umarım artık çok mutlu olur.

Kızlar z@z@ bugün mü test yapacak? Haberi olan var mı? Onun için çok heyecanlanıyorum. Allah inşaallah bu defa ona bebişlerini göndermiştir. Canım arkadaşım umarım artık çok mutlu olur.
alincim bugün yapacaktı ama doktoru ikna edersem pazartesi demişti dün yapsaydı muhakkak haber verirdi herhalde bugün yaptıracak allahım yüzünü güldürsün inşallah

Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün kızlar.. az önce doğum hikayelerini okuyordum farkında olmadan nasıl da süzülüyordu gözlerimden yaşlarrrr Rabbim dedim ne olur bizlerede nasip et bu duyguyu ... çokçok kutsal bir duyguymuşşş anlatanlar öyle diyor... dün gece eşime diyorum bitane bebişimiz olsun beşiğini hemen yatağımızım yanına alırım diyorum diyor ki yok çok ağlar falan ben dedim ki yavrum ağlamadan onu doyururum geceleri senin ruhun bile duymazzz... öyle bi sarılışı vardi ki eşimin.. ağlamamak için kendimi zor tuttumm..

Kızlar listeden bir arkadaş daha hamile kalmış. Sema69 hamileyim diye başlık açmış. Bu arada Sultan kız sen niye kendini üzüyorsun ki zaten hamilesin. Kendini üzme bence bir kaç gün sonra bebişinin haberi alıp kutlama yapacağız buradan. Bebeğinin ilk hediyesi de benden olacak tamam mı?

günaydın arkadaşlarım gerçi gün çoktan aydı ben de aydım ama işten anca fırsat buldum... Yeni hamile haberi almak ne güzel ya sıra bize de geliyor oley.... Bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlar da hoşgeldiler.... Sultan kız Rabbim sana da verecek bize de beşiğini de istediğin yere koyacaksın elbet, üzme kendini sakın, hem belki de alinin dediği gibi hamilesindir inşallah :))))

kızlar valla benim bu ayda pek ümidim yok Rabbimin takdiri... artık iğnelerime hazırlıyorum kendimi...
durulcum hg canımmm... ya kızlar üzülmek değil benimkisi yani o duyguyu okurken sanki bende yaşadım bi an yani bi nevi mutluluktan ağladım anladınızmı... yani aslında insan üzülmediği zamanda ağlıyabiliyorrr...duygusallaştım birdennn...alincim ve durulcum ve beloşcum sizi çok seviyorum canım arkadaşlarım...

X