Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Acem kızı bu başlığın en erkencisi her zaman benim çünkü mesai saatim 08.00de başlıyor. Belenaycım hafta sonu çok iyi geldi. Bir de mezuniyet gibi tatlı heyecanlar sarınca daha da bir güzel oldu. Benim minik kardeşim nihayet okuldan mezun oluyor. Bundan güzel bir mutluluk olamaz.

Acem kızı bu başlığın en erkencisi her zaman benim çünkü mesai saatim 08.00de başlıyor. Belenaycım hafta sonu çok iyi geldi. Bir de mezuniyet gibi tatlı heyecanlar sarınca daha da bir güzel oldu. Benim minik kardeşim nihayet okuldan mezun oluyor. Bundan güzel bir mutluluk olamaz.

canım hangi okuldan mezun oluyor ne güzel kendi ekmegini kendi kazanacak okuyanın hali bambşaka oluyor

alincim bu moralle sen artık en kısa zamanda hamiş kalırsın hadi bakalım çalışmalara devam kardeşinide tebrik ederim

sbnmfrh sanada günaydın şeker maşallah kızlar yavaş yavaş sohbete geliyor acem kızı artık sende ikinciliği elden kaptırmazsın alin hep birinci onu geçemiyoruz anlaşılan senide geçemicez erken yazmada neyse kısmet bir gün yazarız belki hepinize güzel bir diliyorum
sultan ve durul gelmediler hadi kızlar nerdesiniz

ben de iyiyim öylee ekrana bakıyorum canım hiç çalışmak istemiyor fisfisfis

yüreğini ferah tut canım Rabbim ne eylerse güzel eyler

sbnmfrh sanada günaydın şeker maşallah kızlar yavaş yavaş sohbete geliyor acem kızı artık sende ikinciliği elden kaptırmazsın alin hep birinci onu geçemiyoruz anlaşılan senide geçemicez erken yazmada neyse kısmet bir gün yazarız belki hepinize güzel bir diliyorum
sultan ve durul gelmediler hadi kızlar nerdesiniz

benim saatim birbirine uymuyor evde oldugum için birazdan diger arkadaşlarda burda olurlar inşallah a.s.

herkese günaydın...
ooo bu sabah çok hareketli sitemiz, ne güzel böyle....
Belenaycım kalktım hayatım buradayım her zaman oldupu gibi ama verecek güzel bir haberim yok :KK43:
Alin tebrik ederim kardeşini, Allah benimkine de nasip eder inşallah....
Acem kızı iyi dileklerin için sağol, dediğin gibi içimi rahat tutmalıyım....
sbnmfrh sana da günaydınlar canım....
sultan neredesin güzelim yine uyku yine uyku....

herkese günaydın...
ooo bu sabah çok hareketli sitemiz, ne güzel böyle....
Belenaycım kalktım hayatım buradayım her zaman oldupu gibi ama verecek güzel bir haberim yok :KK43:
Alin tebrik ederim kardeşini, Allah benimkine de nasip eder inşallah....
Acem kızı iyi dileklerin için sağol, dediğin gibi içimi rahat tutmalıyım....
sbnmfrh sana da günaydınlar canım....
sultan neredesin güzelim yine uyku yine uyku....

birazdan bende uyumaya giderim haberiniz olsun kızlarrrrrrrrrrrrrrrr
bugün dr gitcem kontrole gelecek olan bebişlerim için inşllah

hoşgeldin durulcum
acem kızı bende bebek yok henüz kısmet ne zamansa olacak inşallah umutluyum

ALİN cim hayırlı olsun..Benim kardeşimde bitirse de bende mutlu olsam =))))

Kızlar ya z@z@dan haberi olan var mı? Çok merak ediyorum onu. Ama iyi haber alsa mutlaka bize haber verirdi diye düşünüyorum. Umarım benim düşündüğüm gibi değildir sonuç.

kızlar günaydın....
bana dün akşam çok kötü bvişey oldu burnum şişti ve balon gibi oldu çok kötü oldum nefes alamadım bian ölüyordum neredeyse... kociş yanımdaydı iyiki...senağlama
belenaycım günaydın hayatım uykuda değildim bugün
alincim günaydınnn kardeşinin mezunuyeti hayırlı olsun
durulcum inşaallah o güzel haberi vereceksin bize bir gün...
acem kızı günaydın canım hg
smbmfrh sanada günaydın hg

kızlar günaydın....
bana dün akşam çok kötü bvişey oldu burnum şişti ve balon gibi oldu çok kötü oldum nefes alamadım bian ölüyordum neredeyse... kociş yanımdaydı iyiki...senağlama
belenaycım günaydın hayatım uykuda değildim bugün
alincim günaydınnn kardeşinin mezunuyeti hayırlı olsun
durulcum inşaallah o güzel haberi vereceksin bize bir gün...
acem kızı günaydın canım hg
smbmfrh sanada günaydın hg

günaydın canım geçmiş olsun iyisin değil mi şuan ??? ben de dün gece rahatsızlandım yaaa göğsüm çok sancıdı nefes alamadım ciğerlerim patlamış gibi =(( bişi vardı dün heralde herkeslere bişi olmuş annemde hastayım diyodu =(

X