Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben de varıııımm,becerüksüzler arasında..14 ay oldu,yeter artık yaw...çok çocuk yapanlara kızardım bide..bu işin yetenek istediğini nerden bilebilirdim ki??

gerçekten bende 14 aydır bebiş istiyorum ve maalesef henüz tutturamadık:)))ben hemencicik hamile kalıcam zannetmiştim ama hala çalışmalar tam gaz devam ammada zormuş bee:))

günaydııııın alincim.. valla hafta sonu dolu dolu geçtiiii... ctesi misafirlikteydik pazar günüde şifalı hamamlara gittik baya yüzdüm ben ama çok sıcaktı bayıldım inşaallah su şifalı gelir bana :))
alincim asıl haberler sen de sen neler yaptın anlat bakalım...

Biz cumartesi sabah doktor ile görüştük. Kocişte ben de doktoru çok sevdik. Gerçi ben bu doktora daha öncede gitmiş ve çok memnun kalmıştım. Fakat tüp bebek düşünmediğim için devam etmemiştim. Doktorumuz ile ortak kararımız kasımda tüp bebek yaptırmak oldu. Bu arada bol bol yumurtlamışım doktorum çok beğendi.Oradan da kocişimin rezervasyon yaptırdığı otele gittik. Deniz kenarında 5 yıldızlı otellerden biriydi. Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, buhar banyosu arasında mekik dokudum. Bol bol yüzdüm, güneşlendim. Hiç bitmesin istedim,süperdi.En güzeli de kocişimle başbaşa 2 gün süperdi.

ohoh ben le alin bolbol yüzmüşüzzzz kız valla bende kocaammmannn bi havuzda yüzdümm tabi benim girdiğim havuzun tek farkı sıcak olması ve şifalı olmasydı :)) buarada beloş gelmiş hg canım benimmm...

Sultanım günaydın:)))ben geldimmm hemde hayırlı haberlerle anam.Rahim filmi falan istemedi tahlillere baktı çok temiz dedi bu ay bana çatlatma iğnesi ve aşılama yapılacak,adet olmayı bekliyorum artıkkkk:)

ohoh ben le alin bolbol yüzmüşüzzzz kız valla bende kocaammmannn bi havuzda yüzdümm tabi benim girdiğim havuzun tek farkı sıcak olması ve şifalı olmasydı :)) buarada beloş gelmiş hg canım benimmm...

Bende jakuziye girdim. O da çok sıcaktı ama tabi ki şifalı değildi. Bu arada senin reglin ne zaman? Geriye saymaya başlayalım mı?

alincim adetim ayın 12 sinde ama bu içtiğim ilaç düzene sokuyormuş bide daha da erkende olabilirim....
gönül yarası hadi hayırlısı arkadaşım çok sevindim inşaallah tutacak bu sefer... hadi bakalım sen ağustos annesi olucan...

inşallah sultan hayırlısı olsun biz elimizden geleni yapalımda gerisi rabbimin işi....

Sultan heyecanla bekliyorum.Bende de kaliteli bir kaç yumurta oluşmuş bu ay. Çalışmalara başladık.
Zor bir ihtimal ama neden olmasın diyoruz? Bu arada kendi evimize geçiyoruz kızlar. Evi tadilata başlıyoruz. Sizden de fikirlerinizi bekliyorum. Mutfak, banyo değişecek. Fayanslar,laminat parke falan yapılacak. Bana önereceğiniz birşeyler mutlaka vardır diye düşünüyorum.

evett inşaallah... kzılar bu cadılar nerde yaaaa belenay göründü kayboldu... durul nerde... ya diğerlerine ne demeliiii

alincim bizim evin odaları laminant antre mutfak fayans çok rahat temziliği de çok rahat tavsiye ederim... mutfak dolaplarımızda eskitme renginde... çok harika duruyo tabi senin zevkin bi başka olur sen kafana göre evini baştan aşağı yenile... eminim zevkin çok güzeldir...

Sultancım kafam karışık. Bakalım neler yapacağız? Mutfak ve banyo benim için çok önemli. Derli toplu olması için dolapları bol olsun istiyorum. Bakalım araştıracağım bu aralar. Çok yoğun günler beni bekliyor artık. Bu arada bugün de yosun terapisine başlıyorum bakalım selülitli bacaklarım bişeye benzecek mi?

burdayım sultancım biraz yoğunuz o yüzden fazla yazamıyorum
sultan şeker tatilin güzel geçmiş anlaşılan maşalalh maşallah da sen daha regl olmadın sıcak su hamişsen zararlı olabilir bir belirti falan varmı her aykinden farklı hamişliğe dair rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin

alincim senin adına çok sevindim seninde tatilin güzel geçmiş anlaşılan maşallah diyelim nazar değmesin en kötü gününüz böyle olsun ohh bide tavuk gibi bi sürü yumurta yapmışsın kız aferin:))) inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamiş kalırsın çalışmalara devam et allah büyük o dilerse olmıyacak hiç bir şey yok

kızlar hamişlerimiz çoğalıyor yakında yukarıdaki listeyi geçip hamişler dha fazla olacak inşallah

gönül yarası senin adınada sevindim canım inşallah rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin

z@z@cım bugün test yaptıracaktı doktoru ikna edebilirse inşallah güzel haberlerle döner aramıza ee bide gözek var tabi hala adet olmayan onuda bekliyoruz bakalım hayırlı haberlerle
baharcım bugün gelmemiş nasılsın bakalım umarım iyisindir
durulaytuğ sen nasılsın canım sende bir gelişme varmı
listedeki tüm şekerlere merhaba hepinizi çooooooook seviyorum

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
bahar34...........(6 temmuz)
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
derram
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
iremeren
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)

maviruya nesli 33 hoşgeldiniz kızlar aramıza en kısa zamanda hamişler listesine terfi etmeniz dileğiyle

belenaycımmmm gene döktürmüşsün şeker vallahiiii bi döndün pir döndün aramıza haaa :)) oh beee
canım ben artık belirti aramıyorum inan adet belirtisiyle hamişlik belirtisi aynıymış valla her ay kendi kendimi yemektense boşveriyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…