Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Neyse yazımın ana fikrinde sultana hoşgeldin vardı, Alinin yeni girişimlerini taktir ettiğim ve yeni öğreneceği yöntemleri de bizimle paylaşmasını talep edişim vardı, sonraa Belenaya girmeyişimdeki tahmininin doğru olduğunu yani işlerimin gerçekten çok yoğun olduğunu yazdım, claire de bebiş ya da bebişlerin inşallah tutunmuş olacağını yazmıştım ve özlemimsine de ben buradayım diye cevap vermiştim ama yazılar uçtu gitti, inşallah bunlar uçmaz :))

selam güzeller ben geldim. sultancım hoşgeldin sensiz site çok sessiz kalmıştı.iyi vakit geçirmene sevindim. bu arada karneleri dağıttık bitti ama senin karneni saklıyorum.. bakalım ne zaman ödevlerine düzgün çalışır bebiş yaparsan o zaman vereceğim karneni..hemde yıldızlı beşlerle dolu olacak merak etme.jeyyar
belenaycım evet tatile girildi ama biz değil ..senin de dediğin gibi seminerlerimiz var 1 temmuza kadar. 3 gün de müfettişler verecek semineri. bugün ilkini verdiler ve biz çook sıkıldık..kafamçokkarıştıhep bildik konular ..neyse umarım sende iyisindir bugün..
alincim cumartesiyi dört gözle bekliyoruz bakalım bebiş yoksa bile umarım ters giden bişeyler de yoktur..bu arada clairecim aşılaman gerçekleşmiş ..umarım aşılaman tutar da seni de listeden sileriz.:teytey:hakkında hayırlısı olsun canım..

olsun durulaytuğcum biz seni anladık sen a desende anlardık :)))))))

claire yumoşlar 3 olmuş heee maşallah maşallah allahım nazardan korusun inşallah sonucuda hayırlı ve güzel olur bu zamanın tadını çıkar stres yapma kocişinede yap nazını çıkar tadını azcık o uğraşsın kolay değil claire allah nasip ederse bir bebek yada bebkler dünyaya getirecek oda yardımcı olsun bakalım ayyy çok heyecanlandım teyze olacağız inşallah

Allah razı olsun Belenay, ne güzel insanın çevresinde onu anlayan birilerinin olması, ben günlerdir derdimi anlatamıyorum da çevremdekilere şiştim valla :)

Evet canım ya 3 tane olmuşlar. Bu kadar iğneye az bile ama çok olmaması iyi tabiki. Valla önceden evde böyle boş oturmak çok sıkıyordu ama şimdi nedense zaman güzel geçiyor beklemekte güzelmiş. Rabbime hep dua ediyorum bizlere hayırlı, sağlıklı. uzun ömürlü evlatlar versin diye.
Kocişimde çoook yardım ediyor sağolsun bir dediğimi iki etmiyor ve ben birkez daha çok şanslı olduğumu anladım. Kocişimi çok seviyorum.Şeniz

Allah razı olsun Belenay, ne güzel insanın çevresinde onu anlayan birilerinin olması, ben günlerdir derdimi anlatamıyorum da çevremdekilere şiştim valla :)

aman boşver herkese herşeyi anlatmaya kalsak ömür yetmez biz bizi anlıyoruz yeter boşver kimseyi takma kafaya sen eşine ve kendine bak bide bize baksırnaşık şey

Günaydin Güzeller Bugün Ben Yazayim Dedim Ilk Kizlar.unutmayin Ummadik Taş ,yarar Baş...şaka şaka Akrabamda Kaldim Akşam Bu Sabah Eşim Işe Giderken Kalktim Uykum Kaçti.yazayim Dedim.

Ilayda 51 Canim çok Sevindim.allah Im Tamamina Erdirsin.dikkat Et Kendine.

Günaydın canlarım. Özlemimsin hayatım aldın benim birinciliğimi elimden. Ben bugün 07.30da geldim işe ama saranur arkadaşımın doğum haberini yazarken buraya yazmayı unuttum:)) Kızlar biz bu sabah idrarda gebelik testi yaptık kociş ile ama yine negatif çıktı. Yani cumartesiyi beklemeye gerek kaldı. İlayda51 canım gözün aydın.Allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve bebişini kucağına almayı nasip eder inşaallah.

Günaydin Alincim.hayirlisi Allah Tan.git Bakalim Cumartesi Günü Doktor Ne Dicek.
Yaaaa Güzelim Benim Ben Böyle Geçerim Işte...

günaydın kızlar adetten önce yapılan testlerde yanılma payı çok yüksek degilimi adetime 9 gün var ama ben çok sabırsızlanıyorum ümitlenmiyecegim diye kendime söz verdim ama bir umut var içimde belki diye allahım bu ay hepimizin güldürsün kızlar.

günaydın şekerler alincim mrb canım... başak 35 arkadaşım hg bence yapma daha çok erken bazı belirtiler yaşıyo olabilirsin psikolojik olabilir beklemeni öneririm..

Günaydın arkadaşlar, ilayda tebrik ederim ne güzel bir haberle güne başladık süper oldu bu, baya bi tadım yoktu bugün, iyi oldu valla, işlere başlamadan önce size bir merhaba diyeyim dedim, malum sonra ihmal edebiliyorum burayı ki inanın hiç istemiyorum bunu....

Canım kan testi yaptırabilirsin çok merak ediyorsan. Ama idrar testleri adet geçmeden yapılınca doğru sonuç vermiyor olabilir.

Sultan,durulaytug hoşgeldiniz. Kızlar diyorum ki artık isimlerimiz ile birbirimize hitap etsek. Bu kadar yazışıp dertleşiyoruz ama isimlerimizi bilmiyoruz. Ben başlıyorum ismim Tuğba ama herkes bana Tubi der.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…