Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Selam hanımlar oooooo bakıyorumda herkesin keyfi yerinde allah bozmasın.
Kızlar ben akşam funda arar konserine gittim. Harika bir kadın ya bayılıyorum ona sahneside süper milleti coşturmayı biliyor çok eğlendim. Tabi konser yüzünden geç yattım ama birtürlü uyuyamıyorum gece sabah 6 ya kadar hayalet gibi gezdim sonra da uyanmak bilmedim. Sıcaktan mıdır nedir 15 gündür bu durumdayım acaba diyorum stres yapıyorum da ben mi farkında değilim.

selam clairecim.....bende çok severim kendisini sesi ve yorumu çok güzel gerçekten.....senin ne zaman belli olcak canıım....kontrol yakınmı? aaa sen tekirdağdaymışsın yeni farkettim....benim de teyzemler ordalar...çok güzeldir orası şimdi...

Evet canım tekirdağ harika biryer gerçi ben ilçesinde oturuyorum ama sık sık giderim tekirdağa.
Baharcım ben haftaya perşembe cuma gibi kanda bhcg baktırıcam. Bakalım hayırlısı canım...

anladım canım.....inşallah çok güzel haberler verirsin...bende bu ayda bişey olmayacak gibime geliyor bari sen güzel haberler ver....şimdi doğum hikayeleri okuyordumda öyle duygulandımki çok ağladım...ne kadar muhteşem bir duygu bu......senin şu anda umudunun olması bile çok güzel bir duygu....İnşallah duaların kabul olur.....

Kızlar şimdi doktorum ile görüştüm. Yarın tekrar kan testi yaptırmamı istedi. Yarın akşam iş çıkışı tekrar kan testi yaptırmaya gideceğim. Kan testi yaptırdım negatif diyorum,idrar testi yaptım negatif diyorum ama yok yine kan testi diyor. Çatlatacak bu adam beni. Kardeşim ben artık regl olmak istiyorum ya. Farlutal krizine gireceğim eroinmanlar gibi töbe yaaaa.

:roflol::roflol::roflol:tabi yaptır Alin zararımı olur...sen sıkıntı yapmadın ama adamı baya bi kasmış herhalde:roflol: ay keşke pozitif çıksa .......ahhh ahhhh.....ne oluyor bana ne güzel rahattım buraya ne zaman girsem duygu patlaması yaşıyorum yaaaaasenağlamasenağlamasenağlama

Baharcım, inşallah o okuduğun şeyleri biz de yaşayacağız birgün ve bizler de anlatacağız birbirimize sen hiç merak etme... Claire kız hoplayıp zıplamasaydın konserde falan mazallah... Allaha emanet...
Alin hayret yani regli olamamak da derttir bilirim, inşallah hayırlısı olsun hakkında....

inşallah durulaytuğ bugün öyle yürekten istedimki anlatamam.....ama kısmet işte .......hepinizi çok seviyorum .........

Valla bu doktor beni dokuz doğurtacak. Hamile yapacak zorla. Bu nedir anlamadım ki kızlar. Ben hamile değilim. Hamileliğe dair bir belirtim yok.

Ben tam kendimi kaybedip :dance: zıplamaya başladığımda kociş sağolsun omzumdan bastırarak durdurdu beni :mymeka:

aaaaa deme öyle bellimi olur şekerim.....belki vardır bebiş yada bebişler....:))))Allah kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemezmiş....ikiz çocuk annesi olupta üzülenlere bu lafım..millet bir taneye hasretken bide iki tane olucak diye üzülenler var....ne güzel işte bi kerede iki tane .:).birkaç yıl sonra çocuğum olcakmı olmıcakmı streside yok:)

Ben tam kendimi kaybedip :dance: zıplamaya başladığımda kociş sağolsun omzumdan bastırarak durdurdu beni :mymeka:

o:sm_cool::roflol: o zaman senin yanında müzik çalmaması lazım yada mutlaka biri olması lazım.eşin durdurmasa durmazdın Allah bilirlülülülülülü...eee nede olsa trakyalısın kanın kaynıyor...a.s.

Nereye gitsem hep aklımda fikrimdesin
Umudum hep yarınlarda birgün geleceksin
Rüyalar en sonunda gerçekleşecek
Canımın canı çok sevileceksin
Allahım yollayacak seni dolunca zamanın
Ninnilerle kollarımda uyuyacaksın
Annenin ve Babanın bitanesi olacaksın.....bunu bir arkadaş yazmış çok hoşuma gitti size yazayım dedim

Sen gelmezsin bir türlü,dertlerim türlü türlü , nice dertleri çektim ,Bu Başka Türlü(((((((((( bu türkü takıldı dilime bu günlerde

mrb sitenin cadıları ben geldimmmm :)) ne yapıyonuz bakiyimmm baharcım hg canım claire tatlı anne sende hg canım...kızlar resmimi koyamadım sonra öğrenirsem koyarım... :))anlayın işte :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…