Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

tubiiiiimmm ben sultan hehe bilmiyordunuz değilminaniknanik tubişş soru sormuşsun evet çalışmaya başladım... bu arada işten bahsediyon değilmi??jeyyar

Cadı sultan iyi ki ismini söyledin sen biz bilmiyorduk. Tatilde idin ya onun için sordum işe başladın mı diye. Özlemimsin kocanı ikna ettin mi çalışmak için. Beni geçemezsin ben 07.30da işe geliyorum hahaha

biliyorum ismimi bildiğinizi hehe :)) ben senin isminide biliyordum hayatım :))
evet hayatım işe başladımmm..

kızlar bu arada bi telefon aldım adet tarihini ve periyodunu yazıyorsun sana hangi günler önemli hamilelik için onu söylüyor yani yüzde ihtimalini söylüyor yani mesela bugün ki şansım %1 imiş yani bugün hamiş olamam hehe :))

Cadı sultan iyi ki ismini söyledin sen biz bilmiyorduk. Tatilde idin ya onun için sordum işe başladın mı diye. Özlemimsin kocanı ikna ettin mi çalışmak için. Beni geçemezsin ben 07.30da işe geliyorum hahaha

EVET ALİNCİM İKNA ETTİM.PATRONUM BUGÜN BAŞLA DEDİ AMA BEN PAZARTESİ BAŞLICAM.BAKALIM HAYIRLISI OLSUN.OLSUN GEÇ BENİ NAPİM BEN ZATEN İŞE BAŞLARSAM GÜNDÜZ GİREMEM BÜYÜK İHTİMALLE.AKŞAMDAN TAKİBE ALACAĞIM SİZİ...KIZZZZ BIRAKTA BİRGÜN 1. OLMANIN ZEVKİNİ TADAYIMMMMM....senağlama

Şu çin yapımı telefonlardan mı aldın sultan? Benim kuzenim almış. Telefonda yok yok maaşallah.
Ben de güvensem kendime alacağım onlardan.

Valla Alincim Aynen O Telefon Yokyok Telefonmda çok Ta Sağlam M Ablam Daha önceden Almişti Ablam Kuaför Sürekli Elinde Düşüyo Ama Telefonda Tik Yok...valla Telefonuma Bayildimmm Ben Buarada Kizlar Ben Sarişin Oldum Görseniz Kocam Bayildi Baka Baka Doyamadiiii Yavvv

Değişiklik her zaman iyidir sultancım hele kocişler beğenince daha da iyi oluyor. Ben de kızıl yaptırınca saçlarımı kocam peşimde dolanmaya başladı.

merhabalar hanımlar!!!!! nasılsınız?ya hava çoookkk sıcak bunalıyorum.....bütün gün suyun içinde kalasım geliyor.........size bişey sorcam normalde bir kadın her ay yumurtlayabilirmi?

sultan resim gözükmüyor şekerim....merak ettim şimdi sarışın halini bende boyatıcam ama bir zamanlar hint kınasıyla boyamıştım akmadı meret bi türlü ne kınaymış!!!!!!!!ben kapalıyım gerçi ama sarı saç bana yakışıyor...zaten sarışınım ama şöölleee röfle yaptırıp daha da sarartmak istiyorum.....güle güle kullan canım....

X