Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba arkadaşlar.
sultancım hoşgeldin nasılsın bakalım?
belenay canım teşekkürler.kız bizde seni seviyoruz.buda güzel bi duygu ha tanımıyosun ama birikeriyle bişeyler paylaşıyosun ve kopamıyosun onlardan birdaha.iyiki varsınız.
alincim sanada şafak sayalım.cumartesi hayırlı haberler al inşallahhhhhhhhh.belkide bebek yoktur ama ne bilim umut etmekte güzel yine ...bu ay olmasa bidahaki ay...

alincim tamam pes ettim büyüksün öpim elini abla:)))hadi bakalım hayırlısı olsun belki tüp bebeğe gerek kalmaz ama şu terapi işini iyi düşünmüşsün rahatlarsın sağlıklı beslanmek de en güzeli zaten darısı benim başıma sağlıklı beslnme konusunda güzel düşün güzel şeyler olsun canım hayırlısı inşallah

özlemimsin sizleri tanımıyorum şahsen ama manen çok iyi tanıyorum kalbinizin güzelliğini biliyorum sıcacıksınız hepinizde birbirimizin derdiyle üzülüyor sevinçlerimize ortak oluyoruz gerçekten çok bambaşka bir duygu

RABBİM BU GÜZEL KALPLERİN HÜRMETİNE HEPİMİZE HAYIRLI VE SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ET

kızlar günaydın nasılsınız bir selam verim dedim beş dakika girdim nete ben çok iyiyim allaha şükürler olsun geziyorum bol bol sizleri özlüyorum nereye gitsem sizleri anlatıyorum hep neyse ben kaçıyorum öpüyorum hepinizi sizi çok seviyorum

Yosun tedavisi ile hem inceleceğim hem sıkılaşacağım hem de toksin atacağım. Normalde zaten sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum. Katkı maddeli hiçbirşey yemem.Herşeyi evde kendim yapmaya dikkat ederim.Ama şimdi işi uzmanından öğreneceğim.

Eyyyyy Acilarima Son Veren Güzellik....
Hoşgeldin Yüreğime
Geldinde çiçekli Dallara Döndürdün öfkemi
Artik Ister Dolu Yağsin ,isterse Karrrrr
Benki Bildikten Sonra Seni Sevmeyi...
Bütün Sabahlar Aci Renginde Doğsa Ne çikarrrr...

Kizlar Içimden Geldi Bu Benden Size Gelsin

Selam kızlar ben geldim. Oooo sultancım gelmiş hoşgelmiş. Nasılsın cicim d.bakırda güzel zaman geçirmene çok sevindim.
beni merak ettiğiniz için sağolun tatlılar. Benim aşılama güzel geçti 5 dk.lık bir işlem zaten ama karnım ağrıyor ya popomun üzerine oturduğumda çok rahatsız oluyorum bir de iğnelerden dolayı galiba bir şişkinlik hissi var kasıklarımda. Dr.um bol bol dinlen dedi bende fırsattan istifade dinleniyorum kocişide naz yapıyorum :eek:

Clairecim inşaallah bebişin seninledir. Minik mucizen çıkıp gelmiştir. Bol bol dinlen keyfini çıkar. Pozitif ol canım benim.

selam Kızlar Ben Geldim. Oooo Sultancım Gelmiş Hoşgelmiş. Nasılsın Cicim D.bakırda Güzel Zaman Geçirmene çok Sevindim.
Beni Merak Ettiğiniz Için Sağolun Tatlılar. Benim Aşılama Güzel Geçti 5 Dk.lık Bir Işlem Zaten Ama Karnım Ağrıyor Ya Popomun üzerine Oturduğumda çok Rahatsız Oluyorum Bir De Iğnelerden Dolayı Galiba Bir şişkinlik Hissi Var Kasıklarımda. Dr.um Bol Bol Dinlen Dedi Bende Fırsattan Istifade Dinleniyorum Kocişide Naz Yapıyorum :eek:

Canim Benim Hoşgeldin.inşallah Bebeişin Gelir Ve Siki Siki Tutunur Annesine.yap Yapabildiğin Kadar Naz.nasilsa Pek Yapmiyoruz.firsat Bu Firsat.hayirlisi Olsun Canim.öpüyorum Seni

claire bolbol yat kendine
kızlar sizi çok seviyorum ve özledim özlemimsin claire süar belenay alin durulaytuğ moon soon daha sayamağım kızlar... claire kaç gün sonra alıcan sonucu inş tutunur bebişlerin...Allah söyletti valla bebişleri dedim ama...

Canim Benim Hoşgeldin.inşallah Bebeişin Gelir Ve Siki Siki Tutunur Annesine.yap Yapabildiğin Kadar Naz.nasilsa Pek Yapmiyoruz.firsat Bu Firsat.hayirlisi Olsun Canim.öpüyorum Seni

Teşekkürler özlemimsin inşallah canım bebişim bana sıkı sıkı tutunur. Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin önce de buradaki canım arkadaşlarıma bizi bekletmeyin yavrular galin artık.

claire bolbol yat kendine
kızlar sizi çok seviyorum ve özledim özlemimsin claire süar belenay alin durulaytuğ moon soon daha sayamağım kızlar... claire kaç gün sonra alıcan sonucu inş tutunur bebişlerin...Allah söyletti valla bebişleri dedim ama...

Sultancım bebişlerde olabilir gerçekten çünkü 3 yumurta vardı ama kaç tanesi çatladı bilmiyorum. Allahım kaç tane nasip ederse birden bitiririz doğum olayını belki. 10 gün sonra kanda bhcg baktır dedi dr.cum.

claircımm inş canım ayy nasıl geçer 10 gün ... ayy çok heyecanlandım şimdiiiden inş tutar ya dua edecem sana..özlemimcim bendeee.... anladın sen onu ..... :))
kızlar adetim yeni bitti aktar amcanın verdiği ialca başladım inş benim kide gelir yaaa çok istiyomm...inş doğum günümde bebeğimle olurum... :)) kılzar bizim bebeler çok nazlı yav hehe:))

Anladim Sultancim Ben Onu...kizlar Kocişi çalişmak Için Konuştuğumda Benden Kaçiyodu.allahtan Patronum Birakmadi Sürekli Aradi.bugün Görüşmeye Gidecem.kocişin Gönlünüde Yapmak Istiyorum Ama Napim Evde Daha çok Bunalimlara Giriyorum.oda Evde Durayim Istiyo.hayirlisi Kizlar .hem Kocişin Gönlünü Yapmak Hemde çalişmak Istiyorum.

canım senin için çalışmanın en iyisi olduğunuda söyledinmiii unutmanın başka yolu olmadığını... eminm söylemişsindir... eşin neden böyle yapıyor peki.. sen çalışıktan sonra alışır merak etme... üstüne fazla gitme bence

canım Senin Için çalışmanın En Iyisi Olduğunuda Söyledinmiii Unutmanın Başka Yolu Olmadığını... Eminm Söylemişsindir... Eşin Neden Böyle Yapıyor Peki.. Sen çalışıktan Sonra Alışır Merak Etme... üstüne Fazla Gitme Bence

Canim Ben Bekarken Turkcelde çalişiyodum Eniştemin Turkcel Ve Beyaz Eşya üzerine Mazalari Var.zaten Eşimde Benim Müşterimdi Mazada Taniştik Ve Evlendik.ama Evlendikten Sonra Biraz Daha Zor Tabi çalişmak.özel Sektör Olduğu Için çalişma Saatleri Fazla.sabah 8.30 Akşam 8.30 .15 Günde 1 Gün Tatil.eşim 6 Da Işten çikiyo.evlendikten Sonra 2 Kez Girdim Ama Eşim Istemediği Için Yine Işten Ayrildim.zaten Başka Yerdede çalişmama Müsade Etmiyo.tek şansim Orasi.diyorumki 1 Yil çalişayim.ama Toplantilar Yemekler Falan Ne Bilim Istemiyo Işte.eve Geldiğinde Beni Evde Görmek Istiyo.ama Evdede Durulmuyo.hele Bu Kafayla.herşeyi Daha çok Kafama Takiyorum.bakalim Hayirlisi

canım bende turkcelde çalıştım aktivasyonda... çok zor evli bir bayana göre bence biraz daha düşün eşin de haklı olabilir bence iyice bi düşün başka aktiviteler bul kendine...

X