Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ayyyy canım benim aklıma ne geldi biliyonmu hani geçenlerde demiştim ya claire le sana yakın hissediyorum hamişliği acaba demeden edemiyorum e senide umutlandırmak istemiyorum umarım bebeğin gelmiştirrr canım benim yoksa da en azında üzülme bak böyle gecikmeler gebeliğe hazırlıyormuş vucüt kendini tanıdığım çok kişi var ertesi ay yada bi sonra ki ay hamile kalan yarabbim inş senin kini bu ay yollar canım bak en belirgin belirti uyku haliymiş yani beynin uyudu uyuyacak öyle oluyomuş insan varmı sende...

Öyle belirgin bir uyku hali yok. Ama ben hergün elevit alıyorum. Bilmiyorum onun etkisi olabilir mi? Benim tek hamileliğe yakın belirtim sağ kasığımın ağırması. Gaz problemi yaşıyorum bir de. İçimde sanki bir inşaat var. Gurul gurul sesler geliyor.

hıımmm anladım canım valla ben geçen ay öyle belirtiler yaşadım ki bu sefer kesin tuutu dedim ama yokmuş o yüzden kendini hertürlü olumsuzluğa hazırla canım yani yokmuş gibi davran..

Sultancım biliyorsun pek takmıyordum.Özellikle bu ay çok umutsuzdum. Çünkü doktor kist olduğu sürece çok zor demişti. Ama işte 5 gün gecikme yaşayınca heyecan yaptım. Birde mesela dün başım çok ağırdı. Fakat hamile olup olmadığımı bilmediğim için majezik içemedim.Onun yerine minoset aldım o da hiçbir işe yaramadı. Bütün gece evde yattım. Bu arada ben ateş ölçme yöntemini de kullanıyorum.Ve bu yönteme göre ateşin regl zamanı sabitlenmesi çok iyi. Benim pazar gününden beri ateşim 36.4.

günaydın alincim. sultancım nasılsınız
sultancım dün akşam dua edip yattım senin için ve alin için ama sen regl olmuşsun hayatım hayırlısı olsun sağlıklı olman ve reglinin düzene girmeside güzel
alincim inşallah sen regl olmazsında bize güzel haberler verirsin inşallah bebişin seninledir canım

Süarcım gelmiş canım benim hoş geldin. Duaların için çok teşekkürler. Benim eşek sıpası geldi ise zaten sizin dualarınız sayesinde gelmiştir. Süar sen kaç gün geçtikten sonra test yapmıştın?Bir de kan testi mi idrar testi mi yaptırdın?

Günaydın,
Nasılsınız tatlılar. Sultancım regl olmuşsun hayırlısı olsun canım. Alincim sende daha hastalanmamışsın inşallah hamilesindir canım kistte olsa hiçbir şey imkansız değil. Süarcım sende h.g buluşma fotolarınızı gördüm çok güzel çıkmışsın maşallah.
Ben bugün yine gitcem dr.a bakalım yumoşlar kaç mm oldu. Geçen gittiğimde 8. gün en büyük olanı 10mm.ydi. Umarım daha fazla büyümüşlerdirde en kısa zamanda aşılamayı yaptırırız.
Süarcım yanlış hatırlamıyorsam sende aşılama yaptırmıştın kaçıncı aşılamada hamile kaldı acaba?

Clairecim canım inşaallah en kısa zamanda aşılaman yapılır. Bu arada süar aşılama ile hamile kalmadı.Bir kere aşılama yaptırmış o da tutmamıştı. İkinciyi yaptırmayı düşünürken bebiş geliverdi...

h.b alincim rabbim gönlünüze göre versin inşallah canım ben adetim birgün geçince test yaptım hiç geçikmezdi çünkü sabah idrarda yapmıştım çok silik çıkmıştı ikinci cizgi akşam 20.00 gibide hemen kan testi yaptırmıştım 915.2 çıkmıştı kan değeri canım döllenme olduktan sonraki 9 günde çıkıyor sonuç

Süarcım yarın artık kan testi yaptırırım diye düşünüyorum. Çünkü bu şekilde şüphe ile yaşamak beni çok gerdi. Kafamdaki acaba sorularından dolayı doğru düzgün çalışamıyorum bile. Yani bebek yoksa üzülsem bile şu anki durumdan daha iyidir.Olumlu ya da olumsuz sonuç istiyorum artık.

hg kızlar süar ve claire ... clairecım inş hayırlı haberlerle gelirsin drdan kızlar bende temmuzda anne olmaya karar verdim (sanki kesinmiş gibi) iğnemi temmuzda yaptırıcammm....:)) çok heyecanlıyımmm
ne kadar çabuk anne olursam o kadar iyi benim... umarım alinciğimin kide gelmiştir eee bizim bebişler süarınkinde bir kaç üçük olur ama olsun kardeş olurlarrr clairinki benimki alininki süarınki belenayın ki durulaytuğunki moonsoonununki hepimizinki arkadaş olurlar hatta dünür bile olabiliriz kızlar hehe daha doğmamış bebeklere :)))))

clairecim h.b canım nasılsın inşallahh herşey gönlüne göre olur ben geçen sene ekim ayında aşılama yaptırmıştım canım ama tutmamıştı daha sonra beklemeye karar verdik eşimle biraz daha zaman geçsin 2 aşılamayı öyle yaptırırım diye dr.a gittim ben rahim filmi çekilmeden aşılama yaptırmak istemiyorum dedim ama dr.um yok dedi 2 aşılamayı yapalım tutmazsa çekilirsin dedi ben dinlemedim dr.mu çekildim rahim filmini sonra sonucu götürdüm herşey normal dedi buay bekliceksin aşılama için ozaman yoksa tutsa bile düşük riskin olur dedi
kendimi okadar çok alıştırmıştımki 2 aşılamada kesin tutacak gözüyle bakıyordum onun için o ayki çalışmalarda özel olarak hiç bişe yapmadım normal davrandım hiç kafaya takmadım biran önce adet olum diye bekliyordum hatta adetim geçikirse ben ne yaparim diyordum çünkü dr.um yurt dışınıa çıkacaktı ve geçikirse aşılama kalacaktı allahıma şükürler olsun ben hamileydim ve aşılamaya gerek kalmamıştı
canım sende aşılama öncesi ne olur hiç strese girme herşeyin olumlu olacağını bebişine bir adım daha yaklaştığını hisset pozitif düşün pozitif olsun olurmu canım dualarım sizinle

alincim rabbim hakınızda hayırlı olanı nasip etsin canım benim

h.b sultancım kız hayırlısıyla biz senle dünür de oluruz ama durbi cinsiyetleri ne olacak olmazsak kanka olurlar artık dimi

evet şekerim valla içinizden birinin kızını ya ben alacam yada ben kızımı size gelin verecem... ona göre iyi kaynana olun haaaa tatlicadiarzu valla cadı kaynana olmayın başımızdakileri görüyonuzzz :roflol::1closedeyes:

günaydın arkadaşlar.
alincim kırma kocişini napalım beklicez inşallah gönlüne göre verir allah.güzel haberlerini beklicez.

Benim kızım olacak kesin sen erkek yap o zaman sultancım. Benim annemler 2 kız kardeş 2 erkek kardeş. Kızların erkek çocuğu yok, erkeklerinde kız çocuğu yok. Hatta torunlarda da bu kural işliyor. Kızların kız torunu var. Erkeklerin erkek torunu oluyor. Dolayısıyla benim kesin kızım olacak.

biz iyi kaynanalar olucaz kız erkek yada kıa farketmez valla ben yapamam kaynanalık
hem benim kaynanam senin kaynanantatlicadiarzu gibi değilki bacım

valla benim kaynanam çok fena ay kendinden başkasını düşünmüyo kadın ya geçen katalogtan kozmetik istedik çok alışveriş yaptığımız için çok güzel genç işi bir saat gelmişti parası ben ödediğim için bana kalır diye düşünüyordum eve götürdüm hemen taktı koluna bana diyoki sen beğendinmi evet dedim aldı götürdü odasına var mı böyle bişeyyy gelde patlama amman kızlar sizsiz olun bencil kayana olmayın benim gelinim çok şanlı alincim paşalar gibi olucak inşş...ayy yerim ben o gelinleri damatlarııı hele bi olsun lardaaaaa....

Benim kayınvalideyi anlatmama gerek var mı? Tv meselesini yazmıştım sizlere de. Aslında iyi insan ama biraz bencil ve oğlunu çok kıskanıyor benden. İnşaallah hepimiz iyi kayınvalideler oluruz.

kızlar kayınvalideden yana en şanslınız benim galiba ama benimde eşim çok fazla düşkün annesine her akşam işten geldiğinde beni öpmez hiç koşar annesine sarılır öper koklar allahtan kayınvalidem bunları bana koz olarak kullamıyor yoksa deli olurdum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…