Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alincim şimdi geldim havaalnındaydık eşimin anneannesini yolculadık çok sıcak perişan oldum ... sen ne yapıyon canımm...

Oh be nihayet biri geldi. Canım sıkılmaya başlamıştı benim iyice. Allah kavuştursun canım. Nereye gönderdiniz anneanneyi?

kızlar..... Ben geldim nihayet, kafamı kaldıramıyorum işten bi yandan tatil planları yapıyoruz araştır karar ver üffff, bi de izinleri denk getir valla bunaldım bağırıcam şimdi yeterrrr diye....
Sizler nasılsınız, Sultancım hayırlı olsun canım temmuzda anne oluyormuşsun:) Herşey gönlüne göre olsun inşallah...
Alin umutlar devaö ediyor bakıyorum inşallah yarın hayırlı gün senden de hayırlı güzel haberler gelir.....

Durulaytuğ canım nereye gitmeyekarar verdiniz peki? Bizim tatil hayal oldu bu sene.Kocişim iş değiştiriyor. Yeni işine de pazartesi başlayacak.Onun için çıkamayacağız tatile.

durulaytuğcum hg canım.. evet hayırlısıyla temmuzda bebeğime bi adım daha yaklaşıyorum öyle hissediyorum... sen de çalışmalara devam et bu arada...

Kızlar ben tam yumurtlama ve çatlama döneminde çok ciddi çalışmışım. Şimdi takvimden kontrol ettim de şaştım kendime.

hehehe alinnnn yumurtlamış hehehe kız sen tavukmusun :)) valla bi gıdaklamadığımız kaldı haaa :))
inşaallah döllenme olmuştur hayatımmmm...

Gıd gıdak yumurtam sıcak inanmazsan gel de bak. Iykkk çok rezilim değil mi? Döllenme olmuş mudur olmamış mıdır bilmem. Zaten ben umudu kestiğim için bu ay zevkine çalışma yaptım. Bugüne kadar yumurtlama günlerinde birlikte olduğumuzu farketmemiştim. Şimdi ne zaman hamile kalabilirim diye hesaplama yaptırdım sitenin birinde. Orada gördüm ki çalışmalar inşaat zamanına denk gelmiş. Yani temel atılmış olabilir.Tabi benim yumurtalar kaliteli ise.

olabilir canım inş öyledir
ben kaçıyorummmm d.bakırıma gidiyorum salıya dönerim artıkın sizleri çok seviyorum ve çok öpüyorum...alincim güzel haberlerle gelirsin inşşş... durulaytuğ moonsoon claire belenay biopelin süar ve daha sayamadığım bir çok arkaaşım sizleri çok öpüyorum ....

kızlar kayınvalideden yana en şanslınız benim galiba ama benimde eşim çok fazla düşkün annesine her akşam işten geldiğinde beni öpmez hiç koşar annesine sarılır öper koklar allahtan kayınvalidem bunları bana koz olarak kullamıyor yoksa deli olurdum bende

suarcim naber canim? Senin fotolari gordum adana bulusmasinda. artist gibisin sekerim :nazar: yalniz zayifsin biraz acik ye de bebise et olsun :1hug:

suarcim naber canim? Senin fotolari gordum adana bulusmasinda. artist gibisin sekerim :nazar: yalniz zayifsin biraz acik ye de bebise et olsun :1hug:

merhaba canım nasılsın nerelerdeydin özletiyorsun kendini
canım benim teşekkür ederim inan çok fazla yemeye başladım ama ben kilo almıyorum nedense bebeğim almış kiloları dr. böyle daha iyi dedi bebişim olması gerekenden fazla bile kilo almış

merhaba canım nasılsın nerelerdeydin özletiyorsun kendini
canım benim teşekkür ederim inan çok fazla yemeye başladım ama ben kilo almıyorum nedense bebeğim almış kiloları dr. böyle daha iyi dedi bebişim olması gerekenden fazla bile kilo almış

Canim vallahi aslinda siteye giriyorum ama sizin saate gore gec oluyor dolayisiyla pek denk gelemiyoruz. cok sevindim bebisin kilo durumunun iyi olmasina. sen bizim forumun ugurusun :nazar: ben iyiyim. mantar tedavisi bitti. bakalim beklemedeyiz yerimseniben optum seni sekerim.

Günaydın şekerler. Ben dün akşam dayanamayıp kan testi yaptırdım ve sonuç 0,01 yani negatif.
Ama hala gelen giden yok. Üstelik artık regl belirtisi de kalmadı. Yarın doktoruma gidiyorum. Bakalım ne diyecek? Kızlar hiç üzülmedim sonuca desem inanır mısınız? Kendimi o kadar iyi hazırlamıştım ki negatife hiç etkilenmedim. Beni rahatsız eden belirsizlikmiş. Artık rahatladım önümü görüyorum en azından.

Arkadaşlar günaydın
Alincim o negatif çıkan sonuçlar bir gün Allah ın izni ile pozitif olarak geri dönüş yapacak bizlere....
Ben size bir şey soracağım ben bu ay puregon kullandım sonra ovitrelle çatlatma iğnesi oldum geçen ay 11/05/08 de regl olmuştum bu ay daha olmadım ve dayanamayım 2 kez kanda bhcg baktırdım .ilkinde iğneyi vurulalı 6 gün olmuştu bhcg 9,54 tü birde iğneyi vurduğumun 10. gününde baktırdım 14,94 çıktı.Doktorla konuştum heyecanlanma biraz daha bekle dedi.Ve bana folik asit alıp içmemei kullandığım progestana devam etmemi söyledi.Şimdi acaba ben hamilemiyim yoksa değil miyim?

Çatlatma iğnelerinin de Bhcg yi yükseltiğini duymuştum ama inşaallah hamilesindir. Reglin gecikti mi peki? Son kan testinden sonra kaç gün geçti?

X