Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sen zaten çok kaptırma kendini alincim bırak biz işin keyfini çıkaralım, biraz bencilce ama olsun :)) Ne bileyim bu şeklide umut etmek bile güzel, olmazsa da nasılsa olcak birgün ve aynen bu heycanlar duyulacak... İnşallah o gün bu gündür senin adına, bunun dışında ben daha iyiyim, karnımın ağrısı sakinleşti ama yoğun bir akıntı devam, gece yatak falan battı rezillikti yani,

Seldacim Ilaç Falan Almadin Dimi Bence Erken Yumurtladin Ve Senin Haberin Yok ...
Durulaytuğcum Hg Canim Nasilsin... Yok Canim M Bende Bişey Adet Günüm Yarin Adet Olucam Biliyorum.

"nasılsın canım şimdi geldim doktordan ilaç verdi hemde depresyon ilacı ne olmuşsun sen böyle dedi kan tahlili yaptı yarın kolonoskopi çekilecek dua et bayıltıp yapacaklarmış tırstım şimdiden"
KIZLAR BELENAYIN BANA YAZDIKLARI DR DAN GELMİŞ
"ne bileyim şeker herşeyi fazla takıntı yapma dedi sağlığın bozulur dedi ilaç verdi ama " belenayın yazıkları bana
"yarın kolonoskaopiden sonra belli olacak herşey bişey olup olmadığı"
"bugün yemek yasak sadece sıvı şeyler çay süt meyve suyu birde çorba oda tanesi olmıcak sadece suyu yarını bi atlatsam hayırlısıyla"
"ama sancılarım devam ediyor "

kızlar merhaba ben geldim beni merak etmişsiniz canlarm çok sağolun biraz iyiym sancılarım var ama olsun geçecek dün doktora gittim yarın filim çekilecek dua edin nolur kötü bişey çıkmasın FAZLA GİREMİYORUM BU ARALAR AMA FIRSAT BULDUKÇA GİRİP SİZLERİN HABERLERİNİ ALIYORUM SULTAN SAĞOLSUN MSNDEN HABERLERİNİZİ ULAŞTIRIYOR GÖZLERİMDE PROBLEM ÇIKTI NETTE FAZLA KALAMIYORUM AMA HEP AKLIMDASINIZ BAĞIMLILIK YAPTINIZ BENDE HEPİNİZİ ÖPÜYORUM İNŞALLAH GÜZEL VE HAYIRLI HABERLERLE DÖNERİM YARIN
HEPİNİZİ SEVİYORUM KIZLAR

selamm size katılmak için öğle arası eve geldim. bakın kıymetinizi bilin hanımlarrr..ee ne var ne yok umarım herkes iyidir. bu arada belenayın da Allah yardımcısı olsun. inşallah çektiği onca şeyden sonra hayırlısıyla bebişinde kavuşur. tabi listedeki herkes içinde aynı şekilde dua ediyorum. ama benim kafam depresyon ilacına takıldı. belenay gibi pozitif enerjiyle dolu bir insana nasıl olurda depresyon teşhisi konur aklım almadı. :sm_confused:

kimsecikler cevap vermedi oysaki ben sohbete katılmak istemiştim küstüm işte :dilcikar:ahanda gidiyorum tekrar okula dönmem lazım..öğle arası bitiyo artık..belenay geçmiş olsun canım umarım hayırlı haberlerle geri dönersin..kendine iyi bak ..görüşürüz kızlar..

Canım arkadaşım geçmiş olsun. Sakın kolonoskopiden korkma tatlım. Benim iki arkadaşım yaptırdı sorunsuz atlattılar. Eskiden canlı yaptıkları için çok sancılıymış ama şimdi narkoz altında yapılıyor. İnşaallah hiç bir sorun çıkmaz sonuçlarında. Seni çok seviyoruz. Bir an önce iyileş ve aramıza dön yeniden.

Çok geçmiş olsun belenaycım inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.
Eeeee tabi bize moral vermekten sende moral kalmadı. Dualarımız seninle tatlım.

Moon_sunn canım benim yemekteydik şimdi geldim. Kızıp küsme hemen:))

Sağolun canım keyfini çıkartın bakalım bu durumun. En azından yeni bir hamişin olmadığı için benim gelmeyen reglim sizleri heyecanlandırsın. Yalnız bende acayip bir dinginlik var bu defa. Hiç heyecan yapmıyorum ve kimseye söylemedim bu durumu. Sizlerden ve eşimden başka kimse bilmiyor. Annemden ve kızkardeşlerimden ilk defa birşey saklıyorum. Sabah bir ara annemle telefonda konuşurken ağzımdan kaçırdım ama yarım saat sonra arayıp regl oldum dedimKötü KazenAma ne yapayım eğer bebişim geldiyse herkese sürpriz yapmak istiyorum:içelim: Bu arada eğer gelmezse cumartesi günü test yaptıracağım ama sizlere sonucu pazartesi yazarım.

ben geldim yavrucuklar yemekteydim.. alin valla heyecanla bekliyorum canım umarım vardır...
bu arada ben cumaya d.bakırdayım salıya dönecem... ama haberlerini alıcam... :)) moon soon valla sende tam yemek valla canım senin kıymetini biliyoruz ve çok sviyoruz bu arada bize hiç çalışmalarından bahsetmiyon seni gidi seniii

bu arada kızlar bendeeeeee bişşşeyyy yokkkk adetimmmm yarınnnn gecikmediiii yannniiiii bilmem anlatabildimmiiii ben kesin ve kati eminim bişeyyyyy yokkkkkk :))

Sultan çok başım ağırıyor ama ilaç içemiyorum şimdi. Ne yapsam bir akıl ver...

Yanımda majezikten başka ilaç yok onu da içemem. Şimdi yaseminli yeşil çay içiyorum.Belki gevşetir de ağrı da geçer.

CANIM ARKADAŞIM ÇOK SAĞOL MORAL İÇİN KORKUM KOLONOSKOPİ DEĞİL ÇIKACAK SONUÇ AMA SİZLERİNDE DUALARIYLA İNŞALLAH TEMİ<Z ÇIKAR
BU ARADA HASTALANMAMIŞSIN İNŞALLAH ŞU MORAL BOZUKLUĞUNUN ÜSTÜNE SENİN HAMİŞ HABERİN İLAÇ GİBİ GELİR HAYIRLISI OLSUN ARKADAŞIM

Çok geçmiş olsun belenaycım inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.
Eeeee tabi bize moral vermekten sende moral kalmadı. Dualarımız seninle tatlım.
CANIM BENİM SAĞOL YOK BE ŞEKER SİTEYE Bİ GİREBİLSEM YİNE MORAL VERİRİM BENİMKİ HANİ TERZİ KENDİ SÖKÜĞÜNÜ DİKEMEZMİŞ MİSALİ:))))DUA EDİN HAYIRLISINI DİLİYORUM SENİNDE HATRINI SORAMADIM UZUN ZAMANDIR İNŞALLAH AŞILAMA TUTARDA BİZDE TEYZE OLURUZ TABİ ÖNCE HAYIRLISI

TATLIM SAĞOL SİZLERDE OLMASANIZ NE YAPCAM BİLMİYORUM DEPRESYON BAŞLANGICI ASLINDA ZAMANIN BİRİKİMİ ÇIKIYOR İLAÇ VERDİ DOKTOR YOK KIZ BEN DEPRESYONDA DEĞİLİM DOKTOR YANILIYOR AZCIK DELİYİM O KADARlaelaelaelaelaeBEBK OLAYI BENİ FAZLA YIPRATTI PEŞİNİ BIRAKTIK AMA BİRAZ GEÇ OLDU NE YAPALIM TOPARLICAZ ARTIK BEBEK FALAN DÜŞÜNMÜYORUZ KISMET DEYİP GEÇİYORUM SAĞLIKLI OLAYIMDA ODA OLUR ZAMANI GELİNCE

KIZLAR HİÇ BİR ŞEYİ KAFAYA TAKMAYIN DERT ETMEYİN BOŞVERİN GİTSİN YOKSA SAĞLIK GİDİYOR ONU GERİ GETİRMEK DAHA ZOR AMANN NEYSE BOŞVERİN KIZLAR HADİ BAKALIM ÇALIŞIN ÇALIŞIN TEYZE OLMAK İSTİYORUUUUUUM:sm_cool:

belenaycım inşaallah bu sıkıntıdan da kurtulacan inş Rabbim yüzünü güldürsün canım arkadaşım...

ben geldimmm ..sizi oburlar sizii kırk yılın başında bi eve geldik sohbet edelim diye ondada yemek saatine denk geldi..aslında aklımada gelmedi değil hani neyse neyse küsmedim tamam zaten size küsememkiii:1hug:AFİYET, BAL, ŞEKER OLSUNNNN..
belenaycım boşver doktorun teşhisini ona bakarsan hepimize depresyon teşhisi konmalı eee aynı dertten muzdaribiz ne de olsa..sen kendine iyi bak yeterki...
sultancım çalışmalara bu ay için arar verdiğimizden dolayı bahsedecek bişey bulamıyorum. bu ay gitseydim eğer bana puregon verecekti ama gitmedim.okul kapansında rahat rahat tedavimi olayım dedim. malum ilçeden ile git gel çok zor oluyor. merak etme bi gelişme olursa burda paylaşacağım kişiler sizler olacaksınız ÖPÜLDÜNÜZZZ HEPİNİSa.s.

Belenay aklına kötü şeyler getirme sonuçların hepsi iyi çıkacak tatlım. İçini rahat tut. Depresyon ilacını da gerek olmasaydı keşke ama en kısa zamanda iyi olacak ve o ilaçları bırakacaksın inşaallah. Bu arada doktor neden şüpheleniyor ki kolonoskopi yapıyor?
Ben regl olmadım ama hamişliğe dair de bir belirtim yok. Onun için pek heveslenmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…