Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

moonsoon cum hg canım en iyisini düşünmüssün hayatım ... inş bu yaz hepimizi hamile haberi veririz canlarım yaaa alin inş mucize olur hayatım ya...

moonsoon cum hg canım en iyisini düşünmüssün hayatım ... inş bu yaz hepimizi hamile haberi veririz canlarım yaaa alin inş mucize olur hayatım ya...

hoşbuldum canım ..inşallah dediğin gibi yaz dönüşü herkes güzel haberi verebilir burdan..aslında bi yandan da bu ayı boş geçirdiğim için pişmanım ne yalan söyleyeyim. ama herşeyde vardır bi hayır dimi geç olsunda güç olmasın..alincim sabırsızlıkla bekliyoruz gelişmeleri hayırlısıysa olsun inşallah..

Kızlar erken hamilelik belirtileri başlığındaki hatunlar beni gaza getirdi. Galiba yarın sabah test yapacağım:))

Hadi bakalım Alincim ama sonucunda üzülme sakın, ama inşallah seviniriz yaaaa....
Bu arada Belenaycım geçmiş olsun canım haklısın öncelikli olan sağlık her zaman bu böyle....

Ayy Alin D,bakira Gitmeden Mutlu Giderim Valla Böyle Bi Haberi Alirsam En Azindan Böyle Bir Heyecani Yaşamak Bile çok Güzel... Rabbimden Hayirlisini Isteyelim Inş Vardir Canim Ya...

Durulaytug canım sonuçta hamile değilsem yarın öğrenmişim ya da cumartesi öğrenmişim farketmez her halükarda üzüleceğim. En azından yarın öğrenirsem söktürücü ilaca başlarım da rahatlarım.

haklısın alin doğru içindeki gerçek değişmeyecek ki ya var ya da yok... Dilerim güzel ve hayırlı olsun herşey... Regli olamamanın ne kadar kötü olduğunu bilerim dediğin doğru en azından rahatlarsın ama eminsin di mi yarın gebelik testinin doğru sonuç vermesi için yeterli süre?

Aslında dokturum dün 3 gün bekle sonra kan testi yaptır dedi. Sakın idrar yapma dedi. Buna göre benim cuma günü test yaptırmam gerekiyor. Ama diğer başlıktaki kızlar beni gaza getirdiler çıkar diye. Biraz da kafam karıştı açıkçası

Alincim bencede kan testi yaptır..arkadaşımdan biliyorum kız 1,5 aylık hamileymiş idrarda hala tek çizgi çıkıyordu...kan testi yaptırdıda ordan öğrendik......hayırlısıyla inşallah çok güzel haberler verirsin bize.....umut olur bizler içinde ......

Merhaba Arkadaşlar.
Belenaycim çok Geçmiş Olsun.inşallah En Kisa Zamanda Düzelirsin.öpüyorum Seni

Alincim Canim Heyecanini Anliyorum.ben 1 Gün Geçince Yaptim Geçen Ay Pozitif çikti.ama Herkeste Ayni Olacak Diye Bişey Yok.önceki Hamileliklerimde 10 Geçmeden çikmiyodu.bence Sen Merakini Gidermek Için Bugün Nöbetçi Eczaneden Bir Test Al Yap.negatif çikarsada Sakin Söktürücü Falan Kullanma Biraz Doktorunun Dediği Gün Kan Testi Yaptir Tatlim.yoksa Bu Belirsizlik Seni Mahveder.hadi Hayirlisi ...

Arkadaşlaarrrrr sizleri çok özledim..günlerdir yoğunluktan siteye giremiyorum ama bu gece nöbetçiyim..sabaha kadar forumdayım..(tabii hasta gelmezse..:bbo:)

Belenaycım hayırdır nooldu..geçmiş olsun..hiç korkma kolonoskopiden..inşallah bişey çıkmayacak.
bu arada beni merak etmişsin..ben iyiyim ama çok yoğundum hasta çoğaldı bu aralar..
Bu gece nöbetçiyim..muhabbete beklerim.:dance:

arkadaşlar mrb bende bebiş istiyorum ama bir türlü kalamıyorum bitane bir yıl önce yani kalp sesleri duyulmuyordu diye kürtaj oldum benimde kistim varmış doğum kontrol hapı kulandım iki ay, dr a gidecem eğer kistlerim geçmişse bende puregon kulanacam içinizde benim durumumda olan varmı acaba kistlerim geçmişmidir acaba adet olduğum zamanmı dr agitmem lazım yardımcı olursanız sevinirim

Hehehe..en erken benim bugüünnn..
günaydın güzeller..güzel bir nöbet geçirdim..eve gidip uyuyacağım inşallah birazdan..
sizin de gününüz güzel geçsin inşallah..

Günaydın kızlar...Ben maalesef test yapamadım. Eşim doktoru dinleyeceğiz testi cuma ya da cumartesi günü yapacağız dedi. Kan testi yaptıracağız ayrıca. İdrara güvenmiyorum dedi. Ben de kocişimi kırmadım. 2 gün daha bekleyeceğiz.

günaydınnn alincimmm... ben adet oldum ve çok mutluyum inan bu ay çok düzenli oldum ohhh be bebek yoksa geçmesi zaten canımı sıkıyordu ama çok şükür bu ay geçmedi ve dün hastalandım şimdi sancımmm çokkk...ayrıca kocişin haklı bekleyelim bencede... ptesi artık sonucu söylersin bize...

Hayırlısı olsun sultancım. İnşaallah bebişin bu ay gelecek bak reglin düzeldi artık. Benim kafam çok karıştı. Bugün 5. gün ve gelen giden yok. Kafama çok takmamaya çalışıyorum ama regl olmamak içimi sıkmaya başladı. Her an gelecek diye beklemekten sıkıldım. Ped ile geziyorum artık sıcaktan piştim. Her belirtiyi acaba bebek mi diye düşünmekten de sıkıldım. Bugün pek kararsızım anlayacağın.

oyoy kıyamam ben sana nasılda sıkılmış ya alincim geçen ay yaşadığım için biliyorum Diyorum ki Allahım yoksa ne olur hastalanyım ... ama nasıl sıkıldım testlerde negatif çıkınca...olmak için hopladım zıpladım kızzz sinirden...
biopelincim hg canım ben biliyordum sitede bi sessizlik vardı meğerse biopelin yokmuş :)))
diğer kızlar uyuyonuzmu hala buarada süarın neti yokmuş zaten ptesi den sonrada işi bi başkasına bırakıyomuş alincim artık evde dinlenecek...belenay zaten bugün kolonoskopi çekinecek eeeee
durulaytuğ ve diğer kızlar neredeler ....

Kızların hepsi gitti. Kızlar yaz rehavetine girdi galiba.Ben gerçekten çok bunaldım artık. Olacaksam olayım en azından daha fazla umutlanmayayım. Çünkü gün geçtikçe heyecanlanmaya ve umutlanmaya başladım. Pazartesi ya da salı gününde olduğum kadar serinkanlı değilim. Çünkü benim reglim hiç bu kadar gecikmemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…