Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım biliyorsun geçen ay 7 gün gecikti adetim şimdi normalde 31 günde bir oluyorum ama bu ay nasıl hesap yapıcam şaşırdım normalde 5 6 7 si gibi oluyorum geçen ay gecikme olduğu için hesabım şaştı şimdi galiba ya yarın yada öbürgün olmam gerek çünkü 31 günü o günlerde dolduruyorum... ama göğüslerim 10 gündür acayip şiiştiler ve ağrıyolar sütyenlere sığmıyolar ... :))hehe...olucam ama ne zaman işte sancılarım da hafif hafif var her an olabilirim diye düğşünoyurm... biraz uzun oldu alin affettt sana mahkeme celbi dolduruyor gibi hissettim kendimi....:roflol:

Keşke bütün mahkeme celpleri seninkiler kadar beni eğlendirse şekerim. İnşaallah bebiş gelmiştirde 9 ay regl olmazsın:)

inan şu an varya kendimden çok ssana istiyorum hemde çok ben artık düşünmüyorum çünkü artık düşünmem gereken başka şele olucak mecburen ilk önce eksik eşyalarımızı tamamlayacaz...onun içinde baya bi sıkıntı oluca maddi açıdan...bakalım nasıl yapcaz... dr aradınmı canım ...

Hakkında hayırlısı olsun canım benim. Burada uygun fiyata eşya satan yerler var. Hem çok kaliteli hem de çok şıklar. Doktoru daha aramadım tatlım.Odaya temizlikçi girdi hala da çıkmadı. Onun yanında aramak istemiyorum.

tamam canım... umarım iyi şeyler olur alincim tek dileğim en azından aramızdan senide hamiş olarak görmek isterizz..olsada olmazsa da hakkında hayırlısı olsun bir iki gün gecikmeylede gelebilir adetin bellimi olur...

Sultancım regl olursam inanki hiç üzülmeyeceğim. Sadece bu belirsizlik canımı sıkıyor. Allaha hep hamiş degilsem bir an önce reglim gelsin diye dua ediyorum. Çünkü insan ne kadar takmasa da umut ediyor. Bir de 2 sabahtır yumurtlama döneminde gelen akıntı gibi akıntı geliyor. Korkuyorum açıkçası bu ne diye?

canım belki geç yumurtladın olabilir ay inş hayırlısı olur canım neyse bu konuyu kapatalım sen fazla kafaya takma yoksa benim gibi geçen bana olan gibi kafayı yersin işte bu belirsizlik adamı mahvediyor düzenli geldimi adetim çok mutlu oluyorum inan şimdi eşimin aktardan getirdiği bi karışım var bu ay adetten sonra başlıyacam i.çmeye bakalım nasıl olucak...

Sultancım yumurtladığımı ve yumurtanın çatladığını anlayan nadir insanlardan biriyim. Çünkü o dönemlerde hem akıntım çok oluyor hem de kasık ağrılarım. Dolayısıyla geç yumurtlamadığımı biliyorum. Şimdi doktorum ile konuştum. Hamile olabilirsin dedi. 3 gün bekle olmazsa kan testi yaptır dedi. Aşılama tedavisi sonrasında spontane hamilelikler gelişebiliyormuş. Ayrıca kist ya da havalardan dolayı da gecikme olabilir dedi. Doktordan da hamilelik olabilir diye duyunca heyecanlandım. 3 gün daha dayanmam gerekiyor yani.

merhaba kızlar nasılsınız alincim inşallah hamilesindir canım hayırlısı olsun hakkınızda
sultancım nasılsın şekerim senin kırmızılarda geçikti inşallah sende hamilesindir
belenay canım sen nasılsın inşallah güzel haberle gelirsin dr.dan
mekselina canım teşekkür ediyorum inşallah birdahaki buluşmaya gelirsin seninle tanışmayı çok isterim canım
gözek,moon_sun,özlemimsin,claire ,durulaytuğ,rockwell, kızlar sizler nasılsınız
hepinizi öpüyorum kucak dolusu sevgiler hepinize

Süarcım gelmiş canım benim hoşgeldin.Nasılsın şekerim? Kimse yok bugün site sultan ile bana kaldı. Bizde kendi kendimize muhabbet ediyoruz. Belenay bugün doktora gidecekti sanırım.İnşaallah iyi haberler ile gelir. Süarım tecrübeli hamiş olarak söyle bana hamilelik belirtilerin nelerdi? Gerçi sen hiç belirtim olmadı diyordun ama. Benim kasıklarıma ara ara ağrı giriyor. Ama her zaman değil. Karnımın içinde bir çekilme var. Bir de dün ve bugün sadece sabahları yumurtlama dönemindeki gibi akıntım oldu. Başkada birşey yok. Ben kendimi kistten dolayı reglim gecikti diye şartlıyorum. Ama doktorumla da konuşunca biraz heyecan yaptım. Bu ay hep babalar gününde kayınpederim ve babama hediye olarak torun haberi vermeyi dilemiştim. İnşaallah verebilirim bu haberi...

h.b alincim iyiyim çok şükür net yoktu 2 gündür giremedim siteye özledim sizleri canım ya benim hiç bir belirtim yoktu dedikleri belirtilerin hiç birini yaşamadım kasıklarım ağrırdı göğüslerim ağrırdı miğdem sürekli bulanırdı ama ben bu belirtileri hamile kalmadan öncede çok yaşadım onun için hamilelik belirtisi olarak saymadım göğüsler büyür ve uçları koyulaşır derler ya hamilelerde bende herşey normal galiba ben anormalim birtek hamile kaldığım ay çok fazla akıntım vardı adet gününden önce ve sonrasında da devam etti
inşallah sen dilediğin gibi bu babalar gününde önce eşine sonrada baban ve kayınpederine babalar günü hediyeni bebiş haberiyle verirsin bunu yürekten diliyorum canım

Alin valla yazdıklarını okuyunca ben de heyecanlandım, hadi bakalım ya inşallah hayırlı haberler olsun olmayacaksa da bir an öbce regli ol ki daha fazla umutlanmayalım, ama hadi be güzel güzel haber ver de hepimize umut ol....
Süarcım hoşgeldin canım, adana buluşmasından resimlerinize baktım, baya baya karnın belli artık, çok da yakışmış hamilelik....
Sultancım seni de öpüyorum hayatım...

teşekkür ediyorum canım sağol darısı sana ve diğer kızlara olur inşallahhhha.s.

Teşekkür ederim kızlar ama galiba benimkiler geliyor. Sağ yumurtalığımda karıncalanma ve kasılma var. Böyle olunca kırmızılar geliyor bendesenağlamasenağlamasenağlama

valla benim babam yanımda olmadığı için bişey alamadım anlıyacağınsenağlama
alincim umarım bebeğin gelmiştir hayatım benim.... sen bize umut olursun varyaaa ..
sana bu akşam eve gittiğimde banyodan sonra bolbol dua edecem tesbih çekecem canımmmm inş Rabbim bu ay nasip eylemiştir sana...valla heyecandan ağlıyacam şimdii... kız zaten dün akşam sulugöz olmuştummm şimdi ağlarım ben...senağlama

Sultancım canım benim çok teşekkür ederim hayatım. Ne kadar iyisiniz hepiniz? İyi ki belenay Kaç kişi kaldık sayfasını açmış ta birbirimizi bulduk. Hepinizi çok seviyorum. Seninde bebişin gelmiş olabilir canım. Tesbih çekerken kendi bebişin için de dua et. Ben de cumartesi günü Eyüp Sultan Türbesine gideceğim. Ve hepimize dualar edeceğim inşaallah. Sultancım bu arada senin ailen nerede? Sen Muştasın değil mi?

benim ailem d.bakırda aslen diyarbakırlıyım muşa gelin geldim ağustosta 2 yıl olucak canım özelin açıksa bişey atıcam sana...

Kızlar Allah kabul etsin dualarınızı inşallah, Alincim Eyüp Sultanda bol bol dua et canım, fırsatım olsa gelirdim valla ben de ne kadar iyi olurdu, sen hepimizin yerine git, hepimizden selam götür... Allah kabul etsin şimdiden....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…