Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar slmmmm sıze cok acıl bsıey sorcam fıkırlerınızı yazın lutfen, normalde benım 07 hazıran 12 hazıran arası yumurtlama donemım ama ben bundan oncekı aylar yumurtlama gunlerımde cok sıddetlı kasık agrısı ce gogus agrısı cekerdım, ama bu ay hıcbısey olmadı ne kasıklarımda agrı nede goguslerımde agrı neden bole oldu kızlar yaaa nolur bsıey yazın

selam ya ben yine size yetişemedim yaa..bugün okuldan gelince yemek hazırlığına girişince forumada yine geç girebildim. geçmiş yazıları okuyup anca cevap yazabiliyorum o yüzden lütfen cevaplarım gecikirse alınmayın banaaa:sm_confused:

sultancım madem ödevlerini yaptın karnende notların 5 olacak demektir.çalışkan seniiii efferim sana :hooray:
süarcım ben iyiyim sen nasılsın, bebek nasıl? umarım her ikiniz de iyisinizdir canım..resimlerinizi merak ediyorum henüz bakamadım birazdan bakıcam. görelim bakalım bebiş kendini ne kadar belli etmiş..
alincim dün yazdığını anca okuyabildim ..evet müfettişler geldi 2 saat boyunca sınıfta kaldı ama genel itibariyle güzel bi teftiş geçirdim..zaten son hafta yapılan teftişten ne beklenirki..inşallah sende hastalanmazsında güzel heberler veririsin bize hakkında hayırlısı olsun..
kızlar bu arada belenay nerelerde iki gündür pek bişeyde yazmamış umarım iyidir.belenayyyyyyy çok özletme kendini ..

merhabalar kızlar.......ya size bişey sorucam havalar yüzünden adet şaşması olabilirmi?????Benim bu ay 7 gün erken geldi çok şaşırdımmmm......

gunaydın kıslarrrrrrrrr ben hepınıze kırgınım sızelere kacıncıya bıseyler soruyorum ama hıcbırınız cevap yazmıyosunuz, kendı grup ıcınızde muhabbete devam arkadaslarrr :dilcikar:cok kırgınım neyse yınede sızlerı opuyorum hepınıze hayırlı gunler:a015:

ayyyy seldacım kıyamam inan bazen unutuyırum diğer yazıları okumayı okusaydım muhakkak cevap yazardım şekerimm seni çok seviyoruz canım durumuına gelice bence erken yumurtlama olayı olabilir yada geç yumurtlayabilirsin yumurta akı kıvamında ki sıvıya dikkat et çamaşırını devamlı kontrol et sen.. anlarsın zaten çalışmalara tam gazzzz hadi bakem... :))

günaydın alincim ne alemdesin demek msn yok öylemi neyse artık.. burdan görüşürük hep. :))

Sultancım hala regl olmadım. Artık çok can sıkıcı olmaya başladı bu durum. Midem bulanıyor ve bel ağrılarım arttı. Sanki içimde bir çalışma var. Gece hiç uyanmayan ben tuvalete kalkar oldum. Bir de bel ve kasık ağrısından uyuyamadım sonra. Tüm bunlar benim regl olacağımı ama sökemediğini gösteriyor. Bugün 4. gün hala gelen giden yok...
Senin durumlar nasıl?

gunaydın kıslarrrrrrrrr ben hepınıze kırgınım sızelere kacıncıya bıseyler soruyorum ama hıcbırınız cevap yazmıyosunuz, kendı grup ıcınızde muhabbete devam arkadaslarrr :dilcikar:cok kırgınım neyse yınede sızlerı opuyorum hepınıze hayırlı gunler:a015:

Sseldacım lütfen kırılma bize. Arkadaşlarda bende soru ile ilgili bilgimiz olmadığı için cevap vermemişizdir. Biz bu sayfaya gelen her arkadaşımızı gruptan sayarız. Hepimizin kaderi ortak zaten...

benim adetim yarın belim ağrıyor benimde belliki olucam kasıklarıma şimdiden sancılar giriyor canım belki bugün bile olurum...bende bişey yok....
ayyy canım inş bi mucize olur canım ya çok istiyorum...ne zmana kadar beklemeyi düşünüyon canım bence bari bi test yap en azından için rahat etsin...

Günaydın kızlar,
Nasılsınız, ben dün dr.a gittim yumoşlarım 8-10mm arasıymış ilacın dozunu arttırdı. Yarın yine gitcem büyük ihtimalle aşılama gününü belirleyecek.
Arkadaşlar biz kocişle kendimize tüp bebek merkezi aramaya başladık. Birkaç yer bulduk fiyatlarıda uygun. Yani aşılamaya dair umudumuz tabi ki var ama ne olur ne olmaz.

Sultancım doktorum dün 3 gün daha bekle ve kan testi yaptır idrar yaptırma dedi. Ben de eğer cumartesi gününe kadar olmazsam sabahtan kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Periyodum 23 gün olduğu için hamile bile olsam sadece 3hafta+4 günlük hamile olacağım için idrar da çıkmazmış.

Sultancım doktorum dün 3 gün daha bekle ve kan testi yaptır idrar yaptırma dedi. Ben de eğer cumartesi gününe kadar olmazsam sabahtan kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Periyodum 23 gün olduğu için hamile bile olsam sadece 3hafta+4 günlük hamile olacağım için idrar da çıkmazmış.

Alincim hadi canım umarım hamişsindir. Bekleyelim bakalım 3 gün daha, mucizeyi sen gerçekleştirirsin inşallahhhhh. Dualarım seninle...

Günaydın kızlar,
Nasılsınız, ben dün dr.a gittim yumoşlarım 8-10mm arasıymış ilacın dozunu arttırdı. Yarın yine gitcem büyük ihtimalle aşılama gününü belirleyecek.
Arkadaşlar biz kocişle kendimize tüp bebek merkezi aramaya başladık. Birkaç yer bulduk fiyatlarıda uygun. Yani aşılamaya dair umudumuz tabi ki var ama ne olur ne olmaz.

Claire canım benim senin adına çok heyecanlanıyorum. İnşaallah bu tedavi sonucunda bebiş ya da bebişlerinin müjdesini alırız. Bulduğunuz tüp bebek merkezi nerede?

Alincim hadi canım umarım hamişsindir. Bekleyelim bakalım 3 gün daha, mucizeyi sen gerçekleştirirsin inşallahhhhh. Dualarım seninle...

Claire karmakarışığım ne hissedeceğimi bilmiyorum. Normalde günü gününe olurdum hiç aksamazdı. Sadece mart ayında klomen kullandığımda 2 gün gecikmişti. Ama ondan sonraki aylarda da hiç bir problem olmamıştı. Bu defa 4.gün gecikmede. Aslında beklemekten çok sıkıldım ve biran önce bu belirsizlikten kurtulmak için test yaptırmak istiyorum. En azından negatif çıkarsa adet söktürücü ilaca başlarım diyorum. Fakat doktorum bekle dedi. Bende bekliyorum.Umarım güzel haberler veririm sizlere.

Claire canım benim senin adına çok heyecanlanıyorum. İnşaallah bu tedavi sonucunda bebiş ya da bebişlerinin müjdesini alırız. Bulduğunuz tüp bebek merkezi nerede?[/QUOTE

Alman hastanesi bahçeci kliniği çok önemli bir merkezmiş sadece tüp bebek üzerine çalışıyorlar. Birde medical hospital bahçelievler var. Ama ben sadece tüp bebek üzerine çalışan bir merkez olsun istiyorum.

X