Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yaaaaaa Sultaaaaan yaaaaa benden de al elektrik (bak yine bağırıyorum pardon:)) )
Valla ben galiba yavaş yavaş kabullenmeye başlıyorum bu durumu ve bu da beni korkutuyor, çünkü kabullenince hiçbişeyin bi anlamı da kalmıyor..... Sanırım ben sadece yeğenlerimi sevicem... GErçi bu arada benim yeğenim de yok ama işte böyle karmaşık bir durum yani :)

canım sadece öylesine bişey inanki yani bi baktın sen hepimizden önce hamiş çıktın sana amcamın kızının durumunu anlatmıştım aynı senin durumundaydııı... biliyorsun.. o yüzden umud etmek başarmanın yarısıdır ....

inş alincim ben senden ne dense pozitif elektrik alıyorum sanki senin hamişliğin çok yakın ya bi tek sende ve claire de böyle oldum inş boşa çıkmaz biz Rabbimden diliyoruz inş olur canım....

Canım benim çok teşekkür ederim. İnşaallah dediğin gibi çıkar. Sen de çok çabuk bebişine kavuşurursun umarım.

günaydın kızlar nasılsınız sultan ,alin ,durulaytuğ ,bengüsü ,claire ,belenay ,moon_sun
alincim allah rüyanı hayırlara çıkarsın canım
durucum umutsuz olmak yok olacak birgün alllahın izniyle
sultan bacım sen nasıl oldun canım

inşşşş alincim dr gitmeyi düşünüyorum rutin kontroller için bakalım gün alıcamm... bakalım yumurtalıklar ne durumda...

inş alincim ben senden ne dense pozitif elektrik alıyorum sanki senin hamişliğin çok yakın ya bi tek sende ve claire de böyle oldum inş boşa çıkmaz biz Rabbimden diliyoruz inş olur canım....

Sultancım yaaaa keşke canım ama biliyorsun bende de alin gibi kist var yani bu ay boş geçtik onun için umudum yok pek. Bu sabah kocişle konuşuyoruz o hemen aşılama falan beklemeden tüp bebek yaptıralım diyo tabi canına yetti adamın her ay hayal kırıklığı birde benim halim var tabii. Ama herşey sırasıyla di mi bekleyelim bakalım biraz daha bakalım ne zaman gelecek bizim nazlı melek.

Claire canım sendeki kist ne? Yumurtalık kisti mi yoksa benimki gibi çikolata kisti mi?

Allahıma bin şükür ki basit kist canım benimki. Çatlamayan yumurta. İlk dr.a gittiğimde yine vardı ama hapla eridi. Bu arada dr.um kist eritmek için dğm kont. hapı vermedi bana. İnşallah gitmiştirde biran önce tedavime devam ederim. Artık regl zamanım geldi olsada bi görsek içerde neler olmuş.

Kist mist farketmez kızlar, kistle de hamile kalan çok insan var, Rabbim ol derse olur, inşallah OL der hepimiz için hayırlısıyla...
Sultancım dalga geçiyorum canım, sen temiz kalplisin içine doğan olur belki diye ben de sebepleneyim dedim, sırayla olalım da hepimiz önemli değil zaten kimin önce kimin sonra olacağı inanın hepinizin haberine de çok çok çok sevineceğim, bunu tüm kalbimle söylüyorum....
Haklısın benim durumumda olup da çok hamile kalan var senin de dediğin gibi ama işte insan bazen hep en kötüsüne adapte oluyor, benim için de bugün öyle bir gün galiba...
Hepinizi seviyorum....

Sen şanslısın o zaman canım o tür kistler kendi kendine bile eriyorlar. Benim ki ise bir hastalık ve onun sonucunda çikolata kisti oluşuyor. Senin için çok kolay. Sen o kistle bile hamile kalırsın.

Bu arada kızlar ben bu günlerde ayaklarımı bir türlü ısıtamıyorum.Çorapları ayağımdan çıkartmıyorum ama çorap ile bile buz gibi... Sizde de böyle bir durum var mı? Bu nedir ki böyle?

hepinize merhaba kızlar nasılsınız bakalım işlerim çok yoğun yazılarınızı okuyorum ama yazamıyorum arasırada olsa kendimi hatırlatayım dedim kızlara:)))))
RABBİM HEPİNİZE HAYIRLI SAĞLIKLI GÜZEL ŞİRİN MELEKLER NASİP ETSİN SİZE NASİP EDİLEN BU MELEKLER HAYATINIZIN AYNASI NEŞESİ OLSUN RABBİM SİZLERE ÖYLE EVLATLAR VERSİNKİ İKİ DÜNYADADA SİZİN DE ONUNDA YÜZÜ AY GİBİ PARLASIN
güzel kalpli arkadaşlarımdan dua bekliyorum küçük bir meleğe benimde ihtiyacım var ama kısmet artık saldım çayıra mevlam kayıra en büyük nimet sağlık kızlar insanın sağlığı yerinde oldumu her şey daha güzel o yüzden rabbimden önce sağlık diliyorum sizler ve kendim için ondan sonra hepinize hayırlı ve sağlıklı bebekler diliyorum
süarcım ,özlemimsin,vahşi kedicik,sennurcum hayırlı ve kolay doğum nasip etsin rabbim hepinize

alin ,sultan, claire ,durulaytuğ ,pelin, moon_suun ,bengüsu, biopelin,gözek,bahar34,z@z@,benssenb,rockwell,smhsmh,mekselina86,güzin75,&ayl&,yağmur80,sselda,yasemennn daha aklıma gelmeyen listemizde olan olmayan sitede olan olmayan evlat hasretiyle yanan bütün anne adaylarına hayırlı evlatlar nasip et yarab
gönülden yapılan dualar kabul olurmuş inanın en içten duygularımla diliyorum arkadaşlarım rabbim hepimize bu duyguyu HAYIRLISIYLA tattırsın
MÜMİNİN MÜMİN KARDEŞİNE YAPTIĞI DUADAN DAHA HAYIRLI BİR DUA YOKTUR

Belenaycım canım benim ne kadar güzel dualar ediyorsun arkadaşım sen. İnşaallah Allah ona açılan bu ellerin duasını birer birer kabul edip bizi meleklerimize kavuşturacak.

Belenaycım AMin hayatım hepimizin duları birbirimizle, hiç unutmuyorum ben de dualrımda sizleri Rabbim kabul eder inşallah....

hayırlı günler arkadaşlar bana bi akıl verin yaaa..adetimin geçeli 8 gün oldu 4gün geçtiğinde test yapmıştım negatif çıkmıştı ondan sonrada yaptırmadım..geçen ay rahim filmi çektirdim ondanmı böyle gecikti acaba..yoksa bişeylermi var ama öyle olsa hissederdim heralde..hiçbir belirti yok sadece kızlar yumurtalıklarımın olduğu yerde ağrılar var elimle bastırınca bile ağırıyo,tuvaletimi yaptıktan sonrada bu nedemek oluyo acaba bi bilgisi olan varsa lütfen yazsın ...

firuzem bende hsg çekildiğimde adetim gelmdi anacak adet söktürücü ilaçla getirebildim.Kimindede hsg işe yarıyor ve hemen hamile kalıyor inşallah sende o şanslılardansındır.Bence bu stersi çekme ve hemen bir kan testi yaptır çünkü ben bayaa ümitlenmiştim ve sonra çok üzüldüm.İnşallah sen sevinirsin arkadaşımm.

sağol canım benim pek ümidim yok yıllardır çok ümitlendim artık kendime acaba hamilemiyim diye sormaya bile korkuyorum

Belenaycım Allah razı olsun senden,dualarımız kabul olsun inşallah a.s.

firuzem bende 2 ay önce hsg çektirdim ve adetim tam zamanında geldi herhangi bir gecikme yaşamadım hatta şu an 2. adetimi bekliyorum bebiş yoksa tabi,belki hamile olabilirsin belli olmaza.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…