Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

firuzem ben bazı yazılarda rahim filminin adet gecikmesine neden olduğunu okumuştum, Bu arada ne çıkmıştı rahim filmi sonucu ve de canın yandı mı....

kızlar yaa hamiş listesindeki bikaç arkadaş dışında ki diğer arkadaşlar artık hiç uğramıyorlar farkındamısınız:KK43:((hamiş kalan daha siiteye girmiyor nasıl iş anlamadım biz burda hamişliktede hamişsizliktede birlikte olmaya paylaşmaya gelmedikmi mesela süar tatlı melek .... devamlı ve hala bizimleler hala bize dua ediyor hala bizim sıkıntılarımıza ortak oluyorlar belkide içinizden aman çokta önemli değil gelmesinler diyeniniz olabilir ama ne bileyim benim tuhafıma gidiyor sadece sizlerle paylaşmak istedim bu arada belenay sultan süar rockwell özlemimsin durulaytug moon sunn ve diğer arkadaşlarım hepinize sevgilerimi yolluyor vede teker teker öpüyorum hepinizi görüşmek dileğiyle

canım haklı olarak sitem etmişsin ama ben kendi adıma söyleyebilirim ki hep listeyi takip ediyorum ve bütün arkadaşlarımıza dua ediyorum. çok fazla yazamıyoruz belki.
tuaf gelebilir ama bilgisayar ekranına bakmak mide bulantımı artıyor :) bazı sitelere hiç giremiyorum.
rabbim en kısa zamanda kucaklarınızı doldursun. olmayınca yok diye üzülüyoruz , olunca sağlıklı mı diye endişe ediyoruz. herkes sağlıkla kavuşur bebişlerine umarım.
dua ile....a.s.:nazar::nazar::nazar:

ecetunacım zaten hamilesin haliyle radyasyonda etkiliyor haklısın şekerim senin güzel kalbin yeter bizee... Rabbim hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin...
belenaycım o duaları yazan ellerine sağlık...
firuzen hg canım ama eğer idrarda çıkmazsa yoktur canım bence gene süpriz olabilr

canımmmmm süarcımmmm ne demekkkkk daha onun doğduğu zaman yaş çizelgesini hazırlayacammm....

hayırlı günler arkadaşlar bana bi akıl verin yaaa..adetimin geçeli 8 gün oldu 4gün geçtiğinde test yapmıştım negatif çıkmıştı ondan sonrada yaptırmadım..geçen ay rahim filmi çektirdim ondanmı böyle gecikti acaba..yoksa bişeylermi var ama öyle olsa hissederdim heralde..hiçbir belirti yok sadece kızlar yumurtalıklarımın olduğu yerde ağrılar var elimle bastırınca bile ağırıyo,tuvaletimi yaptıktan sonrada bu nedemek oluyo acaba bi bilgisi olan varsa lütfen yazsın ...

Selam firuzem,
Bende hsg`den sonra tam 42 günde adet olmuştum. İnşallah canım seninde öyle olmaz, gecikmesinin nedeni hayırlı olur umarım.

firuzem ben bazı yazılarda rahim filminin adet gecikmesine neden olduğunu okumuştum, Bu arada ne çıkmıştı rahim filmi sonucu ve de canın yandı mı....

rahim filmim temiz çıktı canım biraz rahmim küçükmüş filim çekilirken biraz canım yandı şiddetli bi adet sancısı gibi ama çok uzun sürmüyo

Arkadaşlar yaaaaaaaa..yara yaktırdıktan sonraki ilk kontrolümdü bugğünkü kontrol..ama nohut büyüklüğünde bir yara daha kalmış..sinir oldum
bir daha çekicem aynı acıyı..Çok üzgünüm çoook

Selam firuzem,
Bende hsg`den sonra tam 42 günde adet olmuştum. İnşallah canım seninde öyle olmaz, gecikmesinin nedeni hayırlı olur umarım.

inşallah canım ama hiç ümidim yok nedense beni iyi anlarsın beklemek çok zor sabredeyim diyorum hep başka şeyler düşünmeye çalışıyorum ama çok zorlanıyorum inan hiç aklımdan çıkmıyo .sende test yapmışmıydın

firuzem canım sıkma canını bu sefer oolmazsa da inş bir gün bizlerde o mutluluu yakalaycaz...
clairecim hg canım nerelerdesin kızzzz ne alemdesin anlaty bakiyim
biopelincim hg sıkma canını ya küççücük bi yaaramı yıkacak bizi sen yılma onu da yaktır ...

bende varımmm bende en son rahim filmi var rtahim filmi çektiren varmı aranızda çok ağrı oluomuş doğrumu

firuzem canım sıkma canını bu sefer oolmazsa da inş bir gün bizlerde o mutluluu yakalaycaz...
clairecim hg canım nerelerdesin kızzzz ne alemdesin anlaty bakiyim
biopelincim hg sıkma canını ya küççücük bi yaaramı yıkacak bizi sen yılma onu da yaktır ...

ya doğru diyosun da sultancım..tamamen kurtulduğumu sanıyordum..moralim bozuldu.:1no2:

firuze doktorun ile konuştun mu canım bu gecikmeyi. Ben rahim filmi çektirdiğimde hiç gecikme olmamıştı. Biopelincim üzülme canım benim bu yarada yakılınca bebişine bir adım daha yaklaşacaksın. Elf-Rcp aramıza hoşgeldin. Ben rahim filmini anestezili çektirdim ve hiç sorun yaşamadım.Sonrasında da hiç bir problemim olmadı.

Güüüüüüüünayyyyyyyyyyyyyyydınnnnnnnnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrr. Nasılsınız bakalım bugün? Ben gördüğüm rüyanın etkisiyle çok mutluyum. Rüyamda annem bana kızım hamilesin diyordu. Ben de ona inanmıyordum. İmkansız anne yumurtlamadım falan diyordum. Sonunda beni test yapmaya zorladı ve test pozitif çıktı. Rüya bile olsa testin pozitif çıkması beni mutlu etti. Aslında gerçekte imkansız biliyorsunuz kist yüzünden. Ama yine de çok güzeldi...

Alincim inşallah rüyan gerçekleşir....:nazar:.Derler ya rüyasında gören yakında hamile kalırmış.:1hug:Bende 2 hafta önce falan görmüştüm yatağımda çok kolay bir doğum yaptım oğlum olmuş Ali diyorum emziyorum:sm_cool:Nasıl mutlu uyanmıştım anlatamam...Belki yakın zamanda güzel haberler veririz....Sen kistleri eritmek için hap falan kullanmadınmı?

firuze doktorun ile konuştun mu canım bu gecikmeyi. Ben rahim filmi çektirdiğimde hiç gecikme olmamıştı. Biopelincim üzülme canım benim bu yarada yakılınca bebişine bir adım daha yaklaşacaksın. Elf-Rcp aramıza hoşgeldin. Ben rahim filmini anestezili çektirdim ve hiç sorun yaşamadım.Sonrasında da hiç bir problemim olmadı.

saol canım benim inşallah hepimiz yaklaşalım bebişlerimize en kısa zamanda..bu arada gördüğün rüya çok güzel..bir hayır mı var nedir..böle bebekler falan görüyosun.
Allah gerçeğini de yaşatsın sana canım..:nazar:

hepinize merhaba kızlar nasılsınız bakalım işlerim çok yoğun yazılarınızı okuyorum ama yazamıyorum arasırada olsa kendimi hatırlatayım dedim kızlara:)))))
RABBİM HEPİNİZE HAYIRLI SAĞLIKLI GÜZEL ŞİRİN MELEKLER NASİP ETSİN SİZE NASİP EDİLEN BU MELEKLER HAYATINIZIN AYNASI NEŞESİ OLSUN RABBİM SİZLERE ÖYLE EVLATLAR VERSİNKİ İKİ DÜNYADADA SİZİN DE ONUNDA YÜZÜ AY GİBİ PARLASIN
güzel kalpli arkadaşlarımdan dua bekliyorum küçük bir meleğe benimde ihtiyacım var ama kısmet artık saldım çayıra mevlam kayıra en büyük nimet sağlık kızlar insanın sağlığı yerinde oldumu her şey daha güzel o yüzden rabbimden önce sağlık diliyorum sizler ve kendim için ondan sonra hepinize hayırlı ve sağlıklı bebekler diliyorum
süarcım ,özlemimsin,vahşi kedicik,sennurcum hayırlı ve kolay doğum nasip etsin rabbim hepinize

alin ,sultan, claire ,durulaytuğ ,pelin, moon_suun ,bengüsu, biopelin,gözek,bahar34,z@z@,benssenb,rockwell,smhsmh,mekselina86,güzin75,&ayl&,yağmur80,sselda,yasemennn daha aklıma gelmeyen listemizde olan olmayan sitede olan olmayan evlat hasretiyle yanan bütün anne adaylarına hayırlı evlatlar nasip et yarab
gönülden yapılan dualar kabul olurmuş inanın en içten duygularımla diliyorum arkadaşlarım rabbim hepimize bu duyguyu HAYIRLISIYLA tattırsın
MÜMİNİN MÜMİN KARDEŞİNE YAPTIĞI DUADAN DAHA HAYIRLI BİR DUA YOKTUR

Ablacım Allah razı olsun ...a.s.ne kadar güzel bir dua bu böyle....Aminnn:nazar:

HOŞBULDUK CANIM AMA işte korkum var bende anestesizyle yaptımayı düşünsem iiii olur ve çektirdiğin yerde önemli dimi

belenaycım iyi dileklerin güzel duaların için çok saol..sen bu forumun umut elçisisin..

X