Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

baharcım h.g canım teşekkür ediyorum iyi dileklerin için canım 3 test yapıldı canım bebeğin sağlıklı olup olmadığına bakılacak

süarcımmmm ayyyyy bira ay dahamı çok zorrrr. ama sağlıklı olsun da bişey olmaz beklenir ne olcakki
baharcım hayırlısı bakalım sen bize güzel haberler getirecekmisinnnn

beklicez artık teyzesi yok dr ne yaptıysa göstermedi kendini bol bol poz verdi yüzünü saklamadı ama bir türlü göstermesi gereken yeri göstermedi bizim yaramaz

Hadi ya yaramaz küçük sıpa. Hem annesine hem de teyzelerini böyle meraklandırmaya
utanmıyor mu? Ama bence kesinlikle kız bu velet.Utangaç olduğu için göstermiyorfisfisfis

hiç sorma teyzesi ne kadar umutlanmıştım bende buay kendini gösterecek diye 15 hazirandan sonra ona göre ciciler alacaktım vazgeçtim işte almıcam:dilcikar:

hayırlısı olsun süarcım....inşallah sağlıklı haberlerini alırsın ....a.s.alin ve sultanlada paylaşki çatlamasınlar meraktan.....lülülülülülüne güzel seninle beraber sevincini paylaşabilen görmesende yüreklerinizin bir olduğu arkadaşlıklar var .:1hug:.maşallah:nazar:

hayırlısı olsun süarcım....inşallah sağlıklı haberlerini alırsın ....a.s.alin ve sultanlada paylaşki çatlamasınlar meraktan.....lülülülülülüne güzel seninle beraber sevincini paylaşabilen görmesende yüreklerinizin bir olduğu arkadaşlıklar var .:1hug:.maşallah:nazar:

canım çok sağol heyecandan yazmayı unutmuşum neyse yazdım artık gıdıklamaya kalkmazlar galiba :roflol:
evet arkadaşlarım sağolsunlar hiç bir zaman beni yalnız bırakmadılar allah razı olsun onlardan çok seviyorum hepsini :1hug:

Süarcım bebeğinin iyi olmasına çok sevindim. İnnnnşallahhhh yüce rabbim bizede göstersin o günleri...

Güüüüüüüünayyyyyyyyyyyyyyydınnnnnnnnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrr. Nasılsınız bakalım bugün? Ben gördüğüm rüyanın etkisiyle çok mutluyum. Rüyamda annem bana kızım hamilesin diyordu. Ben de ona inanmıyordum. İmkansız anne yumurtlamadım falan diyordum. Sonunda beni test yapmaya zorladı ve test pozitif çıktı. Rüya bile olsa testin pozitif çıkması beni mutlu etti. Aslında gerçekte imkansız biliyorsunuz kist yüzünden. Ama yine de çok güzeldi...

Güüüüüüüünayyyyyyyyyyyyyyydınnnnnnnnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrr. Nasılsınız bakalım bugün? Ben gördüğüm rüyanın etkisiyle çok mutluyum. Rüyamda annem bana kızım hamilesin diyordu. Ben de ona inanmıyordum. İmkansız anne yumurtlamadım falan diyordum. Sonunda beni test yapmaya zorladı ve test pozitif çıktı. Rüya bile olsa testin pozitif çıkması beni mutlu etti. Aslında gerçekte imkansız biliyorsunuz kist yüzünden. Ama yine de çok güzeldi...

günaydın hepinize,
Alincim inşallah rüyan gerçeğe dönüşür,bende bazen rüyamda bebeğimin olduğunu görüyorum ve o kadar mutlu oluyorum ki hiç uyanasım gelmiyor ve bütün gün rüyanın etkisinde mutlu mutlu dolaşıyorum,rğyası bile güzel ki gerçeği kimbilir nasıl,dediğim gibi rüyalarımızın gerçek olması dileğiyle inşallah a.s.

güüüüüüüüüüüüüüünaydınnnnn güzeller güzeliiii avukat hanımmmmmm..... ve bütün kızlar sizede günaydınnn... alincim rüyan çok güzelmiş Rabbim inş sana gerçeğini yaşatır bende görmüştüm buna benzer bi rüya...rüya bile olsa bebeklerimizin bizimle olması ne güzeldi değilmiii....
Rabbim inş yaşatacak bize o günleriii...

Sultancım inşaallah hep birlikte yaşayacağız bu duyguları. Zamanı gelince Allah bebeklerimizi gönderecek. Kesinlikle rüya bile olsa bir an kendimi anne gibi hissetmek beni çok ama çok mutlu etti.

günaydın kızlar..... valla ne güzel rüya görmüşsün alincim, ben de bazen görüyorum ve gerçekten tüm gün bunun etkisinden kurtulamıyorum,
Ya ben de dün LOST izlerken oradaki Sun hamile olduğunu öğrendi çift çizgiye zumladı kamera üfff ya içim gitti, yani tabii ıssız bir adada hamile kalmak pek iç açıcı olmasa da...
Yaaaaaaaaa biz ne zaman yaşıcaz bunu yaaaa ( bu son cümleyi bağırarak söylediğimi düşünün:) )

kız durulaytuğ bağırmaaa bi daha kulaklarım çınladııı haaaa:eek:klava:ssana demedimmi site içinde bağırmak yok diyeee:roflol: hg bu arada ...

Durulaytug ben Sun'nın ıssız adada hamilelik testini nereden bulduğunu merak ettim. Hangi sezon bölümlerini izliyorsun? Ben hiç hatırlamıyorum da bu hamilelik olayını...

Alincim 2. sezon 16. bölümde, Sawyer dan alıyor testi adam akbaba gibi tüm valizleri karıştırdığı için herşey mevcut... Gerçi Kate de çok merak etti sawyer da gebelik testinin ne aradığını :)
Bu arada sun ın kocası Jin e de doktor kesinlikle çocuğu olamayacağını söylemiş ama işte mucizeler de mevcut hayatta,
Üf Allahım ya bize de bir mucize yolla....
Sultancım kulağına zarar verdiyse çığlıklarım özür dilerim canım, daha yavaş bağırayım bundan böyle :)
Bengüsu bu arada sana da günaydın canım....

Yuh ya adam gebelik testi bile bulmuş valizlerden ve saklamış. Bu adamdan korkulur valla. Bize de Allah mucizemizi yollayacak inşaallah. Biraz sabır etmek gerekiyor sadece.

inş alincim ben senden ne dense pozitif elektrik alıyorum sanki senin hamişliğin çok yakın ya bi tek sende ve claire de böyle oldum inş boşa çıkmaz biz Rabbimden diliyoruz inş olur canım....

X