Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

beş on dakikaya çıkacağım canım dr. için bende çok heyecanlıyım ya kalbim küt küt atıyor yaaaaa

Süarcım şimdi minik kuzusunu görüyordur ne kadar güzel, ne kadar heyecanlı. Kızlar inşaallah en kısa zamanda Allah bize de nasip eder heyecanları...

Evet ya harika bir duygu olsa gerek, Rabbim hepimize aynı mutluluğu yaşatsın bakalım ne yapıyor bebiş, üff bugün de o kadar yoğun ki işler canım çıkmış vaziyette gidicem yine eve.... Zaten birsürü de ütüm var.... Help.......

Ay..kızlar çok yorgunum..daha yeni girebildim foruma....
yarın kontrolüm var..yara yaktırdıktan sonra bakalım ne haldeyim...bir de onun stresi var..
sizler nasılsınız bakalım..öptüm hepinizi..

merhaba kızlar....nasılsınız??????????
kaç kere size selam verdim hal hatır sordum bir cvp bile vermiyorsunuz alınıyorum valla(((((((((((((((((((((((((

ben geldim kızlar
bebeğim sağlıklı maşallahh 240 gram olmuş tarama testleri için kan verdim haftaya salı çıkacak sonuçları inşallah bişe çıkmaz

maşallah süarcım........çok sevindim bebeğinin sağlık durumunun iyi olmasına.inşallah hep böyle gider.tarama testi dediğin nedirki ?????hani şu ikili test falan dediklerindenmi.....hiç bilmiyorum bu işleri ...inşallah bende öğrenirim tez vakitte...

Eeee süar cinsiyeti ne? Çatlatma bizi meraktan. Bu arada maaşallah bebişine.Kocaman olmuş.

kız süar çatlatma adamı söyleeeeeeee neydi cinsiyetiiiii
baharcım hg canım nasılsın....

oh beee nihayet :)))))))))))hoşbuldum Alincim..valla çok kötü bi durum bu kimse cvp vermedi içime fenalık geldi yani dedimki ben bidaha yazmıcam ..kimse karşılık vermiyor..sonra şikayet etmekte buldum çareyi:))))))))))))işe yaradı:)))))sen nasılsın?????**

kızlar kusura bakmayın ya unutmuşum heyecandan yazmayı göstermedi kendini ya üzüldüm ya biray daha bekliyelim dedi dr bir ay nasıl geçecek şimdi ben ayın 15 alışveriş yapmayı düşünüyordum kaldı gene herşey

hoşbuldum sultancım sağol...iyi olmaya çalışıyorum .sen nasılsın,??????.belim ağrıyor ..doktora gidicem de adet tarihi geçsin diye bekliyorum..:)))))))belki güzel bir haber alırım:))))))))

Çok yoğun bir iş gününü bitirmek üzereyim. Valla öldüm yorgunluktan. Süarın bebeğinin cinsiyetini açıklamasını bekliyoruz heyecanla.

kız bahar bende selam verdim bende sana alındım hıh:dilcikar: şaka
alincimm en tut ben gıdıklıyım şu süarıııı klava:naniknanik

süarcımmmm ayyyyy bira ay dahamı çok zorrrr. ama sağlıklı olsun da bişey olmaz beklenir ne olcakki
baharcım hayırlısı bakalım sen bize güzel haberler getirecekmisinnnn

Hadi ya yaramaz küçük sıpa. Hem annesine hem de teyzelerini böyle meraklandırmaya
utanmıyor mu? Ama bence kesinlikle kız bu velet.Utangaç olduğu için göstermiyorfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…