Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

teşekkür ederim alincim randevumuz öğleden sonra inşallah çok beklemezsek geri dönüp size haber vermeyi düşünüyorum ama dr.muz çok yoğun olduğu için bazen saaatlerce bekliyoruz belki dönemeye bilirim ama yarın sabah ilk iş size haber vermek olaacak

süarcım kaçta gidecen heralde artıkın yarın gelir söylersin dimi
çünkü bildiğim kadarıyla randavün akşama değilmi...kız bu gece uyumam ben şimdi ...ben biliyorum annesi o bir erkek ve çok sağlıklı teyzeleride onu çok seviyorrrrr....

canım benim bizde teyzelerini çok seviyoruz :1hug:
randevumuz saat 15.30 da beklemezsek erken dönerim canım

Süarcım galiba bir tek ben bebişinin kız olduğunu düşünüyorum. Gerçi kız erkek farketmez hayırlı uzun ömürlü ve sağlıklı olsun yeter.

Süarcım galiba bir tek ben bebişinin kız olduğunu düşünüyorum. Gerçi kız erkek farketmez hayırlı uzun ömürlü ve sağlıklı olsun yeter.

alincim hayırlısı dediğin gibi kız erkek farketmiyor ama çevremdeki herkez senin bebeğin erkek diyor annem ve ablamda hazırlıkları ona göre yapıyorlar aldıkları giysiler mavi ve yeşil tonlarda oluyor
benim bugünkü heyacenım aslında cinsiyeti için değilde bebeğimi tekrar göreceğim için çok heyecanlıyım onun herket ettiğini görmek okadar güzelki allahım bu güzellikleri sizlerede yaşatmasını diliyorum

hayırlısı olsun... zaten bizlerde sadece bir tahminde bulunuyoruz içimizden geçeni söylüyoruz asıl gerçeği dr söylüyecekkk bakalım ne diyecekkkk süar kaç kilo olduğunuda sor

sultancım sormak istediğim okadar çok şey varki canım heyecandan unutmayıp sorabilirsem hepsini soracağım

süarcı afedersin az önce elektriklerim kesildi konuşmamız yarıda kaldı
kız süar nerede bu cadılarrr varya bi yakalrsam hepisini öpecemmmmmm:dilcikar:

kızlarrr slmmm, hormon test sonuclarımı aldım dr hersyın normal oldugunu soledı sırnaşık şey, 3 ay daha bekleyıp sonra sırasıyla ılac tedavısı, rahım fılmı, aşılama, ve tüp bebek ınsallah bunlara gerek kalmadan 3 ay ıcınde hamıle kalırım, bı taraftan mutluyum sonuclar normal cıktıgı ıcın ama bıtaraftanda uzgunum bu tedavı aşamaları aklıma geldıkce bırazcık canım sıkılıyo hakkımızda hayırlısı, süarcım bence kızın olucakkksırnaşık şey saglıklı olsunda kız erkek farketmez........

hg seldacım nerelerdeydin yoktun bu aralar sonuçların ne güzel çıkmış streste yapma ama lütfen stresten uzak durusan bbişin gelicektir ben eminim sende emin ol benimde sonuçlarım iyi çıkmıştı sorun yoktu ama olmuoyr işte ne yapalım Rabbim hayırlısını versin hepimiz için hiç sıkma canını kendine bi uğraş bul kafandan atmaya çalış canım...

seldacım h.g canım nasılsın sevindim sonuçlarının güzel çıkmasına inşalalh bu 3 aylık dönemde hamile kalırsında diğer tedavileri uygulamana gerek kalmaz canım
bebişim için se hayırlısı olsun kız erkek farketmez ama bugün 3 kişisin kız diyen

sultancım tahmin ettim hayatım bi sorun olduğunu önemli değil sonra konuşuruz gene

kızlarrr geldim iştteee ya kızlar elektrik kesildi daha msnmi açamıyorum yaaaa...sorun oluyo açılmıyo.
arife kız az kaldı ay beni heyecan bastıııı...alincim yemektemiydin canım hg.
zelal63 sende hg canım aramızaaa sıkılma geçecek bugünlerdeee...

selam arkadaşlar herkese yürek dolusu sevgiler yüreği güzelliklerle dolu kardeşlerim dert ortaklarım sırdaşlarım ve daha fazlası hepinizi çooooooooooooooook SEVİYORUM....rabbim güzelliklerden ayırmasın sizi

evet canım ya bı ara yoktum cunku şu bebek olayını cok fazla kafama takmıstım resmen bunalım gıbı bısey olmustum laelaelaelaelae, sonuclarımda guzel cıktı sımdı kafam cok rahat ınankı, ohh be dunya varmıs tahlıl yaptırmadan once acaba bıseymı var demekten kendı kendımı yıyıp bıtırmıstım sımdı o derdım kalmadı canım ama yınede sokaktakı bebeklerı gordukce ıcımden ahh ahh demeden edemıyorum jeyyar:roflol: saglık olsun kısmettt

evet canım kısmet Rabbimden hayırlısı iste her zaman dualarım seninle canımmm..
firuzem hg canım bizde seni seviyoruzzz.
Rabbim duy sesizimizi bu aciz kullarının kollarını boş bırakma bebek kokusunu tattır Yarrabbimm..

merhaba kızlar nasılsınız bi bakayım dedim aslında saçımı kaşıyacak vaktim yok bir fırsat buldum yazayım dedim kızlar hepinizi seviyorum allaha emanet olun ben çıkıyorum beni ösleyin anacım öpüldünüz

belenaycım canım allah kolaylıklar versin canım dikkat et kendine fazla yorma kendini kız özlemezmiyiz hiç seni
allaha emanet ol öpüyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…